15.decembrī LU Botāniskajā dārzā notiks Ziemassvētku tirdziņš

Sestdien, 15.decembrī 10.00-16.00 LU Botāniskajā dārzā notiks tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš. Ieeja tirdziņā bez maksas.

Gatavojies vieniem no gada gaidītākajiem svētkiem LU Botāniskajā dārzā! Sestdien, 15.decembrī LU Botāniskā dārza Šķūnī un āra teritorijā laikā no plkst. 10.00 līdz 16.00 notiks tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš. Tirdziņā būs iespējams nesteidzīgā noskaņā sarūpēt dāvanas tuviniekiem, kā arī iegādāties Latvijā ražotus labumus svētku galdam. Tirdziņa apmeklētājiem tiks piedāvāta arī iespēja baudīt sildošus dzērienus un gardus ēdienus uz vietas.

LU Botāniskā dārza āra teritorija un Šķūnis, kur notiks Ziemassvētku tirdziņš, pasākuma dienā apmeklētājiem būs pieejami bez maksas – aicinām ieplānot laiku arī nesteidzīgai pastaigai vienā no zaļākajām vietām Pārdaugavā. Ieejas biļetes jāiegādājas tikai Augu māju siltumnīcu apmeklējumam. Plašāk ar ieejas biļešu cenām (attiecas tikai uz apmeklētājiem, kas 15.decembrī plānojuši viesoties Augu māju siltumnīcās) iespējams iepazīties šeit: https://www.botanika.lu.lv/nacciemos/ ).

Plašāka informācija: dainuvite.roginska@lu.lv, agnese.reke@lu.lv

LU Botāniskais dārzs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  kondicionieri