Dabas muzejā būs skatāma fotoizstāde "Ceļojums putnu un zvēru pasaulē"


public. foto
No 2018. gada 12.oktobra līdz 31.decembrim Latvijas Dabas muzejā norisināsies Ivara Freimaņa fotogrāfiju izstāde "Ceļojums putnu un zvēru pasaulē".

Izstādi caurvij tēma – dzīvnieki un putni Latvijas dabā. Personālizstādē „Ceļojums putnu un zvēru pasaulē” ir ietvertas aptuveni sešdesmit fotogrāfijas, kas uzņemtas no 2012. līdz 2017. gadam Saldus novadā.

Fotogrāfs Ivars Freimanis pēta un atklāj savu dabas vērotāja skatu, viņa fotogrāfijas tapušas brīvā dabā un nav montētas. Ivaram patīk fotografēt Latvijas dabu, putnus un zvērus, tās dažādību un mainību.

Kā skaidro fotogrāfs: „Katra fotogrāfija un katrs kadrs ir citādāks ikreiz, kad to ieraugu. Fotografējot foto mirkļi mainās ne pa stundām, bet pa minūtēm un sekundēm. Raksturoju savu darbību un saistību ar dabu kā objektīvu nepieciešamību un dzīves jēgu”.

Atrodoties pie dabas Ivars iemūžinājis daudzus foto mirkļus, kas neatkārtojami raksturo Latvijas dabas identitāti, skaistumu un mežonību. Izstādē apskatāmas krāsainas  fotogrāfijas, kurās manāma fotogrāfa raksturīgā pacietības un vērības izpausme, tverot mirkli tajā brīdī, kad dzīvā radība ir izdevīgā vietā un laikā, jo citas izdevības var nebūt! Tas ir arī adrenalīns, jo laika nav daudz un iespējas rodas spontāni. 

Izstāde skatāma līdz 31. decembrim, ieeja ar muzeja biļeti.

 

Latvijas Dabas muzejs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli