Rīgas svētku pasākums Centrāltirgū


на Центральном рынке...foto;makslasdienas.lv
Šī gada 18.augustā no plkst. 11:00 līdz 16:00 Rīgas Centrāltirgus Nēģu laukumā norisināsies Rīgas svētkiem veltīts pasākums. Tirgus apmeklētāji savu radošumu varēs apliecināt vairākās radošajās darbnīcās, darinot produktus tekstilā, gatavojot individualizētus auduma iepirkumu maisiņus, kā arī apgleznojot burciņas ziemas gardumu konservēšanai.

Par muzikālo noformējumu un patīkamu atmosfēru parūpēsies akordeonists Arkādijs Zimovs. Klausītājiem būs iespēja baudīt Daigas Petkevičas un Normunda Jakušonoka skanīgo duetu, kurš klausītājus priecēs ar tautā iemīļotām latviešu komponistu dziesmām. Par apmeklētāju labsajūtu rūpēsies pasākuma vadītājs Normunds Bērzs.

Blakus radošajām darbnīcām darbosies “Grilētāju Brālība”, kura tirgus apmeklētājiem piedāvās iespēju vērot grilēšanas un BBQ entuziastu komandu sacensības. Savukārt “Grila skolā” bērni un jaunieši varēs pagatavot burgerus profesionāļu uzraudzībā, kā arī pēc tam tos notiesāt. “Grilētāju Brālības” pārstāvji interesentus iepazīstinās ar jaunāko grilēšanas un BBQ tehniku un aprīkojumu, kā arī dos padomus, kas noteikti noderēs jau nākamajās grilēšanas reizēs!

Uz tikšanos krāsainākajā vietā pilsētā – Rīgas Centrāltirgū!

AS “Rīga Centrāltirgus”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  Innsbruck Airport Transfers  vannu restaurācija