Informēs par gatavību 35. Rīgas velomaratonam

Otrdien, 22. maijā, plkst.13.00 Rīgas domes portretu zālē plašāka sabiedrība tiks informēta par gatavību tradicionālajam "Toyota" Rīgas velomaratonam, kas 3.jūnijā notiks 11.novembra krastmalā. Pasākumā piedalīsies Rīgas domes izpilddirektors Juris Radzēvičs, pazīstamais mūziķis Normunds Pauniņš, kā arī profesionālais šosejas riteņbraucējs Emīls Liepiņš.

“Toyota” Rīgas velomaratons, kas 3.jūnijā norisināsies 35.reizi, ir lielākais riteņbraukšanas notikums Latvijas galvaspilsētā, kā arī ieņem nozīmīgu lomu vadošo Eiropas galvaspilsētu velomaratonu vidū. Laika gaitā dalībnieku skaits no dažiem simtiem izaudzis līdz teju 4000 velomīļu. Starts un finišs arī šogad tiks dots 11. Novembra krastmalā, bet trase visos braucienos vedīs pa Rīgas lielajām ielām un galvenajiem tiltiem.

Šogad ikviens rīdzinieks un pilsētas viesis tiek aicināts izvēlēties kādu trijām distancēm – 64 kilometru garo Sporta braucienu, 32 kilometru Tautas distanci, vai 16 kilometru garo “MAXIMA” ģimeņu braucienu. Tikmēr visi mazie riteņbraucēji aicināti ņemt dalību bērnu braucienos, kur dalība ir bez maksas. Reģistrācija un nolikumus pieejams organizatoru mājaslapā velo.lv.

Rīgas velomaratons galvenokārt orientēts uz tautas sporta cienītājiem, kuri vēlas baudīt sportisku atpūtu lieliski organizētā pasākumā. Tautas un “MAXIMA” ģimeņu braucienu distances piemērotas kā ģimenēm, tā arī darba un skolas kolektīviem un draugu kompānijām. Dalībnieku vidū būs arī pazīstamās grupas “Otra puse” solists Normunds Pauniņš, kurš aicina ikvienu pievienoties lieliskajam braucienam.

Sporta distancē startēs virkne Latvijas vadošo sportistu. Viņu vidū uz starta plāno iziet arī Lielbritānijas profesionālās komandas “One Pro cycling” pārstāvis Emīls Liepiņš, kurš jauno sezonu iesācis ar divām uzvarām prestižās sacensībās Horvātijā. Tāpat uz starta redzēsim arī Latvijas eksčempionu Andri Vosekalnu un vienu no Baltijas valstu labākajiem sprinteriem Emīlu Liepiņu. 

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli