Rīgā notiks akcija "Francijas garša" un tiks atklāta izstāde par Bordo vīniem

21.martā jau ceturto gadu pēc kārtas Rīgā norisināsies akcija "Francijas garša". To iedibinājusi Francijas Eiropas un Ārlietu ministrija sadarbībā ar šefpavāru Alēnu Dikasu. Akcijā piedalīsies vairāk nekā 3000 restorānu piecos pasaules kontinentos.

Šīgada akcijā Latvijā īpaša vērība tiks pievērsta dienvidrietumu Francijas (Jaunās Aktivānijas) virtuvei. Francijas institūts interesentiem piedāvā kursus un konkursus saistībā ar pavārmākslu, bet 14 Latvijas restorāni piedāvās īpašās franču ēdienkartes. Vairāk informācijas Francijas institūta mājas lapā www.institut-francais.lv.

Jaunās Aktivānijas reģions ir visā pasaulē atzīta zīmola – Bordo vīna – dzimšanas vieta. Rīgas un Bordo 25 gadu sadraudzības pasākumu ietvaros, sadarbībā ar Francijas Institūtu Latvijā, tiek organzēta foto izstāde par Bordo vīniem un to vēsturi, kas no 13. līdz 26.martam būs apskatāma T/C “Spice” 1.stāvā un pēc tam arī citās Latvijas pilsētās. Izstādes atklāšana – 13.martā plkst.17.00; tajā piedalīsies Rīgas domes, Francijas vēstniecības Latvijā un Francijas institūta pārstāvji.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  Innsbruck Airport Transfers  vannu restaurācija