Ieslēgts Latvijas Nacionālā teātra ēkas atjaunotās fasādes apgaismojums

Lai pārbaudītu dekoratīvā apgaismojuma atbilstību vizuālajam projektam, otrdien, 8.augustā, ieslēdza Latvijas Nacionālā teātra ēkas (Kronvalda bulvārī 2) atjaunotās fasādes apgaismojumu.

Latvijas Nacionālā teātra ēkas fasādes atjaunošu pēc Rīgas domes Īpašuma departamenta pasūtījuma veica būvniecības kompānija "Velve".

Sagaidot Latvijas simtgadi, ēkai no jauna tika izbūvēts fasādes dekoratīvais apgaismojums. Kopumā uz ēkas fasādes šobrīd ir uzstādīti 220 gaismekļi.

Būvniecības darbi tika sākti šī gada pavasarī un to laikā atjaunoja bojātās profilētās detaļas. Veica jumta, frontonu, starp stāva dzegu vilkumu ap logiem un logu plauktiņu, triglifu, sandriku un frontonu plaisu attīrīšanu un aizpildīšanu ar atbilstošu restaurācijas sastāvu.

foto;https://failiem.lv/u/96kpxu5f

Virs ēkas trešā stāva ovālajiem logiem un rizalīta loga ir veikta vinješu atjaunošana , attīrot plaisas un aizpildot tās ar atbilstošu restaurācijas sastāvu.

Ēkas logiem un durvīm veikts remonts, nomainot bojātās detaļas un atjaunojot to krāsojumu. Arī ēkas terasei ir veikti atjaunošanas darbi. Ir novērsti terases margu un vāžu bojājumi, attīrot radušās plaisas un aizpildot tās ar atbilstošu restaurācijas sastāvu. Savukārt terases grīdai veikts hidroizolācijas remonts un atjaunots ieklātais segums.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana