Atzīmēs Ķengaraga promenādes desmitgadi


foto;Cita Rīga
Sestdien, 20. maijā, Mazjumpravas muižā norisināsies atjaunotās Ķengaraga promenādes desmitgadei veltīts pasākums, kura laikā paredzēta vides objekta "Daugavas enkurniekiem", kultūrtelpas "Strops", kā arī strūklakas atklāšana. Apmeklētājiem būs pieejamas radošās darbnīcas, dažādas sporta aktivitātes un koncerts.

Pasākumu apmeklēs Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un tas sāksies plkst.11.00, kad viesi un apkaimes iedzīvotāji aicināti piedalīties vides objekta “Daugavas enkurniekiem” atklāšanā promenādē aiz Mazjumpravas muižas, bet jau plkst. 11.35 paredzēta kultūrtelpas “Strops” atklāšana, kurā visu vasaru rīdziniekiem tiks piedāvāta daudzveidīga programma. No plkst. 12.00 – 18.00 darbosies radošās darbnīcas bērniem, pie publiskās peldvietas “Rumbula” no plkst. 13.00 viesi varēs iepazīties ar Rīgas pašvaldības policijas darbu, kā arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta modernāko tehniku un aprīkojumu un kinologu paraugdemonstrējumiem. Bērnus sagaidīs Valsts policijas un VUGD “talismani Zilonīts Baltiņš un Runcis Rūdis.” Pasākuma laikā Mazjumpravas muižas dīķī tiks ielaisti zivju mazuļi.

Svētku koncerts sāksies plkst. 12.00 ar pūtēju orķestra “Auseklītis” koncertu. Dienas gaitā koncertā uzstāsies bērnu vokālās studijas “Kukaiņi” dalībnieki, Rīgas O.Kalpaka Tautas daiļamata pamatskolas kolektīvi, Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” kolektīvi, būs iespējams vērot ielu vingrotāju šovu, dzirdēt populāras melodijas mūziķu un mākslinieku Ineses Grestes, Gunta Branča, Gunta Skrastiņa, Daiņa Porganta, Andra Skujas izpildījumā.

Vakara svētku koncerts ar Latvijā populāro tenoru Miervalda Jenča, Normunda Rutuļa un Guntara Ruņģa piedalīšanos Mazjumpravas muižā sāksies plkst. 19.00.

Pēc koncerta jaunās strūklakas atklāšana.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi