Ziņas | Latvija | Rīga


No sestdienas, 16. februāra, 10. tramvaja vietā kursēs autobuss 10T

"Rīgas satiksme" informē, ka no 2019. gada 16. februāra līdz kanalizācijas tīklu remontdarbu beigām, tiks slēgts 10. tramvaja maršruts, lai nodrošinātu pasažieru pārvietošanos minētais tramvajs tiks aizstāts ar 10T. maršruta autobusu.

Muzejs "Rīgas Jūgendstila centrs" aicina gidus uz izglītojošu programmu

Lai popularizētu jūgendstilu, muzejs "Rīgas Jūgendstila centrs" no 5. marta līdz  21. martam organizē izglītojošu programmu gidiem. Tā iepazīstina ar jūgendstila arhitektūru, mākslu un pilsētvides attīstību 20. gs. sākumā Rīgā un muzeju kā jūgendstila kultūras mantojuma glabātāju.

Īslaicīgas izmaiņas RNP klientu apkalpošanas centra "Bolderāja" darba laikā

Informējam, ka līdz 2019. gada 19. februārim Klientu apkalpošanas centrs "Bolderāja", Gobas ielā 6A, Rīgā tehnisku iemeslu dēļ būs SLĒGTS.

Īslaicīgas izmaiņas klientu apkalpošanas centra "Vecrīga" pieņemšanas laikā

No 2019.gada 14. februāra līdz 2019.gada 22. februārim klientu apkalpošanas centra Kungu ielā 7/9, Rīgā būs īslaicīgas izmaiņas darba laikā tehnisku iemeslu dēļ:

Rīgā turpina pilnveidot izglītības iestāžu tīklu

Lai nodrošinātu kvalitatīvas pamatizglītības pieejamību galvaspilsētas apkaimēs, attīstītu skolu mācību vides modernizēšanu, veicinātu izglītības kvalitātes paaugstināšanu vidusskolās, kā arī vienlaikus risinātu pirmsskolas izglītības pieejamību apkaimēs, Rīgā tiks pilnveidots un optimizēts izglītības iestāžu tīkls. Par to tika lemts Rīgas domes Izglītības iestāžu tīkla optimizācijas komisijas sēdē trešdien, 13. februārī.

Rīgā notiks Lietuvas Republikas dibināšanas gadadienas piemiņas pasākums

15. februārī plkst. 18.00, pieminot Lietuvas Republikas dibināšanas 101. gadadienu, Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Brīvības ielā 49/53) 2.stāvā notiks svinīgs vakars, kuru rīko Latvijas Dievturu sadraudze sadarbībā ar Latvijas Folkloras biedrību.

Temperatūras svārstības bojā asfaltu: norit avārijas remontdarbi

Rīgas domes Satiksmes departaments braukšanas apstākļu uzlabošanai turpina darbu pie ielu, tiltu un satiksmes pārvadu ielu seguma labošanas. Šī ziema, kas mijās ar salu un atkušņiem ir īpaši nelabvēlīga brauktuvēm gan ar asfaltbetona, gan grants segumu. Jāatzīst, ka viskritiskākais stāvoklis ir tajās ielās, kur ir novecojis asfaltbetona segums un augsta satiksmes intensitāte.

14.februārī jauno sezonu sāk LU Botāniskā dārza Tropu tauriņu māja

LU Botāniskais dārzs sagādājis patīkamu pārsteigumu visiem pavasara gaidītājiem – 14.februārī jauno sezonu sāks Tropu tauriņu māja. Tropu tauriņu māja apmeklētājiem būs atvērta katru dienu botāniskā dārza darba laikā.

Kā kļūt par brīvprātīgo?

Brīvprātīgo kustība Latvijā paplašinās un ar katru gadu arvien vairāk cilvēku iesaistās brīvprātīgajā darbā, bez atlīdzības sniedzot palīdzību tiem, kam tā nepieciešama.

Rīdzinieki aicināti pieteikties pašvaldības organizētajiem latviešu valodas apguves kursiem

No pirmdienas, 11. februāra, Rīgas iedzīvotāji var pieteikties pašvaldības organizētajiem latviešu valodas apguves bezmaksas kursiem.
mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli