Ziņas | Latvija | Rīga


E-prasmju diena Rīgas Centrālajā bibliotēkā

30. martā Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Brīvības ielā 49/53, 2.stāvā) notiks divi informatīvi semināri "Nāc un uzzini par pašapkalpošanās portālu iespējām!".

Satiec savu meistaru un iepazīsti cilvēka mūža godus

Jau 11. reizi visā Latvijā norisināsies pasākums "Satiec savu meistaru!", kas tradicionāli notiek vienlaikus ar projektu "Eiropas amatu prasmju dienas" – no 2017. gada 31. marta līdz 2. aprīlim. Arī "Nodibinājums Māras loks" kopā ar godu veicējiem Ramantu un Dari Jansoniem, kā arī folkloras kopu "Silavoti" 31. martā un 1. aprīlī Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Brīvības ielā 49/53, 2.stāvā) aicina iepazīt cilvēka mūža galvenos godus - krustabas, vedības un bedības.

Seši karstākie jaunumi aktīvās atpūtas cienītājiem!

Jau piektdien, 24. martā, Ķīpsalā durvis vērs četras izstādes "Atpūta un sports 2017", "Medības un makšķerēšana 2017", "Motocikls 2017" un "Baltic Boat Show 2017", kas piedāvās dažādas preces atpūtai, sportam un tūrismam. Lai neapmaldītos plašajā piedāvājumā, lūk, seši jaunumi, ko nepalaid garām!

Juglā – tikšanās ar vēsturnieku Andri Cauni un gleznotāju Rolandu Bruno Butānu

29.martā plkst.15.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas Juglas filiālbibliotēka (Brīvības gatvē 430a) aicina uz tikšanos ar izcilo vēsturnieku, arheologu un  grāmatu autoru Andri Cauni un gleznotāju Rolandu Bruno Butānu.

Ģimenes diena "Ko un kā medīja senajos laikos"

Šī mēneša pēdējā sestdienā, 25. martā, laikā no 11.00 līdz 16.00 aicinām
apmeklēt ģimenes dienu Dabas muzejā un uzzināt ko medījuši un zvejojuši senie
Latvijas iedzīvotāji. Tāpat pasākuma laikā būs iespēja aplūkot tādus krājuma
priekšmetus, kas ikdienā nav apskatāmi muzeja ekspozīcijās un uzdot sev
interesējošus jautājumus muzeja speciālistiem.

Aicina ziņot par traucējošiem apstādījumiem gājēju un veloceliņu malās

Rīgas domes Mājokļu un vides departaments aicina iedzīvotājus ziņot par satiksmes drošību samazinošiem apstādījumiem gājēju un veloceliņu tuvumā, lai varētu veikt koku un krūmu apzāģēšanu.

Kā veiksmīgi eksportēt modi? Uzzini no modes guru Antona Della!

Viens no vadošajiem modes biznesa ekspertiem pasaulē Antons Dells (Anton Dell), pirms trīs gadiem ciemojoties Rīgā, secināja – Latvijas modes biznesam ir potenciāls! Nu viņš ir atgriezies, lai 30. martā izstādē "Baltic Fashion & Textile RIGA" palīdzētu Latvijas modes profesionāļiem spert soli tuvāk eksportam.

"Rīgas gaisma" šogad plāno pabeigt elektroenerģijas pieslēgšanu Lucavsalā, kā arī vairāku maģistrālo ielu kabeļu nomaiņu

Otrdien, 21. martā, Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteja apstiprināja pašvaldības aģentūras "Rīgas gaisma" darba plānu 2017. gadam, kurā cita starpā paredzēta elektroenerģijas pieslēgšana Lucavsalas aktīvās atpūtas zonai, kā arī vairāku maģistrālo ielu kabeļu posmu nomaiņa.

PIEMIŅAS DIENAS KONCERTS "DONA NOBIS PACEM" RĪGAS DOMĀ

25. martā plkst. 19.00 Rīgas Domā, Komunistiskā genocīda upuru piemiņu godinot, skanēs koncerts "Dona nobis pacem". Piedalās Latvijas Radio koris, Orķestris "Rīga" un diriģents Valdis Butāns.

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas koncerti un pasākumi Rīgā

Pieminot 1949. gada 25. marta deportāciju un Komunistiskā genocīda upurus, šajā dienā Rīgā notiks vairāki koncerti un pasākumi – piemiņas brīdis pie Šķirotavas stacijas, gājiens no Latvijas Okupācijas muzeja uz Brīvības pieminekli, kur notiks svinīgā goda sardze un ziedu nolikšanas ceremonija, bet pēcpusdienā iedzīvotāji gaidīti koncertos Latvijas Kara muzejā, Rīgas Domā, Kultūras centrā "Mazā ģilde" un Konferenču zālē Brīvības gatvē 266.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  maksātnespēja