Ziņas | Latvija | Rīga


Fotoizstāde "Brīvības piemineklis - veltījums Latvijai"

No 2018. gada 27. aprīļa līdz 20. maijam Rīgas Sv. Pētera baznīcā, Reformācijas laukumā 1, būs skatāma fotoizstāde "Brīvības piemineklis - veltījums Latvijai". Izstādē eksponētas 100 fotogrāfijas, kurās iemūžināti sabiedriski un vēsturiski nozīmīgi notikumi, kas norisinājušies Brīvības pieminekļa pakājē. Fotoizstāde "Brīvības piemineklis - veltījums Latvijai" veltīta mūsu valsts simtgadei.

Maijā notiks Pavasara Rīgas restorānu nedēļa

No 7.-13.maijam Rīgā notiks Pavasara Rīgas restorānu nedēļa. Tās laikā īpašu trīs kārtu maltīti piedāvās 63 Rīgas restorāni un kafejnīcas.

No 2. maija būs izmaiņas 34. un 48. autobusa kustības sarakstā

"Rīgas satiksme" informē, ka no 2018. gada 2. maija pasažieru ērtībām 34. un 48. autobusa maršrutam tiks mainīts kustības saraksts darba dienām.

Vecrīgā divi jaunekļi sakaujas meitenes dēļ

15. aprīlī neilgi pēc pulksten 2.00 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot vecpilsētā, pamanīja divus jaunus vīriešus vicināmies ar dūrēm.

NVO nama popularitāte pieaug

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas deputāti ceturtdien, 19. aprīlī, izbraukuma sēdē iepazinās ar NVO nama (Ieriķu ielā 43A) telpām un darbību. Kā liecināja NVO nama darbinieku sagatavotais pārskats, tā popularitāte ar katru darbības gadu ir pieaugusi.

Latvijas skaistākās un drosmīgākās sievietes konkursa Mrs.Latvija ietvaros demonstrēs savus talantus

Fonds Miss&Mrs.Top of the World ir uzsācis jaunu un vēl nebijuši skaistumkonkursa konceptu Latvijā, Mrs. Latvija 2018, kura ietvaros 21. un 26. aprīlī no pulksten 18:00 divas no konkursa daļām norisināsies arī modes un izklaides centrā Rīga Plaza. Konkursa pirmajā kārtā 21.aprīlī dāmu uzdevums būs žūrijai un publikai parādīt savus talantus, savukārt 26. aprīlī notiks dalībnieču profila intervijas.

RNP aicina uz māju vecāko kursiem

Uzņēmums "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) sadarbībā ar Rīgas domi jau ceturto gadu pēc kārtas rīko apmācības kursus māju vecākajiem. Izejot apmācības kursu, māju vecākie saņem pamatzināšanas, lai pilnvērtīgi un maksimāli efektīvi pārstāvētu dzīvokļu īpašnieku intereses jautājumus, kuri skar ēkas apsaimniekošanu.

Все новые низкопольные трамваи оборудованы системой кондиционирования, мониторами, камерами видонаблюдения, системами уч

"Rīgas satiksme" pakāpeniski sāk saņemt jaunos "Škoda" zemās grīdas tramvajus. Līdz šim piegādāti trīs zemās grīdas tramvaji – viens četru sekciju tramvajs un divi trīs sekciju tramvaji. Plānots, ka vasarā Rīgai tiks piegādāti visi 20 jaunie zemās grīdas tramvaji. Savukārt pasažieru pārvadāšana 1. un 11.tramvaja maršrutā tiks uzsākta pēc visu drošības testu pabeigšanas.

Mežaparks: ceļu ierobežojumi tiks saglabāti līdz vasarai

Aizvadītajās brīvdienās, kas bijušas ļoti siltas, daudzi rīdzinieki un pilsētas viesi devušies atpūsties uz Mežaparku. Tas ir lielākais no galvaspilsētas "kultivētajiem" meža parkiem un tā ir iecienīta vieta, kur pabraukāties ar velosipēdiem, skrituļslidām un skrituļdēļiem. Taču, izvēloties Mežaparku kā atpūtas vietu, ir jāņem vērā, ka daļa parka teritorijas vēl aizvien ir slēgta, jo tajā tiek veikti būvdarbi.

Dabas muzejā šogad pirmā ziedu izstāde "Orhideju un citu eksotisko augu daudzveidība’’

Latvijas Dabas muzejs sadarbībā ar biedrību "Latvijas Orhideju un eksotisko augu draugu asociācija" (LOEADA) no 25. līdz 29. aprīlim piedāvā apmeklēt šī gada pirmo ziedu izstādi Dabas muzejā – "Orhideju un citu eksotisko augu daudzveidība". Tajā būs apskatāmas interesantas tropisko orhideju sugas, krāšņi selekcionēti hibrīdi, kā arī citi savdabīgi un eksotiski augi.

Aktuālās ziņas