Ziņas | Latvija | Rīga


VEF Kultūras pilī notiks multimediju jaunrades darbnīcas skolēniem

Skolēnu ziemas brīvlaikā VEF Kultūras pils Multimediju jaunrades studijā bērni vecumā no 7 līdz 13 gadiem varēs filmēt, montēt video, fotografēt un digitāli apstrādāt attēlus, noformēt reklāmas vai apsveikumu atklātnītes (10 x 15 cm), veidot mūziku ar datoru.

Laukumā pie t/c Origo atklāta "Latvijas Ainavu arhitektūras balva 2019" izstāde

Vakar, 5.decembrī, laukumā pie tirdzniecības centra "Origo" ar svinīgu pasākumu tika atklāta "Latvijas Ainavu arhitektūras balvas 2019" lielformāta brīvdabas izstāde. Izstādē ikvienam interesentam bez maksas ir iespēja apskatīt pirmajai Latvijas Ainavu arhitektūras balvai pieteikto labāko darbu izlasi, kurus gan vietējie, gan ārvalstu žūrijas eksperti novērtējuši visaugstāk.

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar ministra K.Gerharda iesniegto likumprojektu

Rīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.

Baltic International Bank uzskata FKTK sodu par nesamērīgu, plāno pārsūdzēt

Baltic International Bank (Banka) pastāvīgi ar Finanšu un kapitāla tirgus komisiju (FKTK) kopā strādā pie Iekšējas kontroles sistēmas stiprināšanas (IKS), ņemot vērā pasaulē nepārtraukti mainīgo prasību pieaugumu banku uzraudzībā. Mērķis ir panākt, lai tiktu precīzi un viennozīmīgi noteiktas prasības pret Banku, tās tiesības un pienākumi un netiktu pieļauta to interpretācija. Jau 2016. gadā Banka mainīja savu darbības modeli un aktīvi ievieš jauno biznesa stratēģiju – ar mērķi kļūt par stipru investīciju Banku Baltijas reģionā.

Izsludināts atklāts konkurss par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Rīgā

Rīgas domes Mājokļu un vides departaments ir nosūtījis Iepirkumu uzraudzības birojam publicēšanai dokumentus par atklāto konkursu sadzīves atkritumu apsaimniekošanai Rīgā. Konkursa nolikums ir sagatavots atbilstoši 29.11.2019. apstiprinātajiem saistošajiem noteikumiem Nr.87 "Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Rīgas pilsētā. Pretendenti savus priekšlikumus varēs iesniegt līdz 2020. gada 16. janvārim.

Kā Rīgas Centrāltirgus strādās svētkos?

Ziemassvētkos un gadumijā noteiktas izmaiņas Centrāltirgus darba laikā.

O.Burovs: Braukšanas maksas atvieglojumi sabiedriskajā transportā joprojām ir un būs galvaspilsētas prioritāte

"Kā jau vairākkārt esmu paudis, maksas atvieglojumi sabiedriskajā transportā ir mūsu prioritāte. Šajā ziņā nekas nav mainījies, tas joprojām ir gan mans, gan partijas "Gods kalpot Rīgai!" uzstādījums," uzsver Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs.

Viļa Rīdzenieka izstādi "Sejas un Stihija"

No 12. decembra Latvijas Fotogrāfijas muzeja izstāžu zālēs skatāma fotovecmeistara Viļa Rīdzenieka izstāde "Sejas un stihijas". Izstādē redzamās fotogrāfijas glabājas Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja krājumā.

Aicina piedalīties diskusijās par iedzīvotāju iesaisti un līdzdalību "Līdzdalība ir māksla"

Rīgas domes Izglītības kultūras un sporta departaments aicina aktīvos iedzīvotājus un NVO pārstāvjus piedalīties diskusijās "Līdzdalība ir māksla", kas norisināsies 2019. gada 4. decembrī Latvijas Nacionālā mākslas muzeja konferenču zālē no plkst. 15.00.

Rīgas dome: nepiekrītam VARAM rosinājumam atļaut pilsētā dedzināt atkritumus

Apstiprinot jaunos saistošos noteikumus par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Rīgā, Rīgas dome nepiekrita Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) ieteikumam un norādei, ka VARAM nesaskata pamatu aizliegt dedzināt nekompostējamos dārzu un parku atkritumus rudeņos un pavasaros, kad notiek teritoriju sakopšanas darbi.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli