Ziņas | Latvija | Rīga


Ierobežos transportlīdzekļu un gājēju satiksmi Sporta ielā

Saistībā ar ielas seguma atjaunošanas darbiem no 19. jūlija līdz 18. augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu un gājēju satiksme Sporta ielā, posmā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Skanstes ielai.

Aicina piedalīties fotogrāfiju konkursā "Imanta. Piezīmes"

Rīgas Kultūras un atpūtas centrs "Imanta" rīko Imantas apkaimei veltītu fotogrāfiju konkursu "Imanta. Piezīmes" un aicina fotogrāfus un foto entuziastus iesniegt darbus līdz 30. jūlijam.

Ierobežos satiksmi Lidoņu ielā

Saistībā ar siltumtīklu maģistrāles pārbūves darbiem no 13. jūlija līdz 28. augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Lidoņu ielā, posmā no Cementa ielas līdz ēkai Lidoņu ielā 10.

Augusi interese par grantu programmu "Atspēriens"

Pagājušajā nedēļā, 5.jūlijā, noslēdzās pietiekšanās Rīgas pašvaldības grantu programmai "Atspēriens". Šogad konkursā ir saņemti 70 projektu pieteikumi.

Rīgas dome aicina uzņēmējus iesaistīties Tērbatas vasaras ielas iniciatīvā

No 17.jūlija Tērbatas iela posmā no Elizabetes ielas līdz Vidzemes tirgum ieņems vasaras ritmu, uz mēnesi to atvēlot gājējiem, riteņbraucējiem, tirgotājiem un nedēļas nogalēs – kultūras programmai. Rīgas pilsētas pašvaldība aicina uzņēmējus un tirgotājus piedalīties ielas aktivizācijā, lai kopīgiem spēkiem mazinātu pēc krīzes ekonomiskās un sociālās sekas un radītu drošu un atvērtu vidi pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.

Līvu Akvaparks paziņo par pilnas jaudas darbības atsākšanu.

Daudzfunkcionālais ūdens atrakciju parks "Līvu Akvaparks" no 4. jūlija atver visu kompleksu, pagarina darba laiku un turpina regulēt apmeklētāju plūsmu atbilstoši LR Ministru kabineta Covid 19 izplatību ierobežojošo pulcēšanās noteikumu prasībām.

Tiešsaistes Hakatonā "Rīga 2020" sacentīsies desmit komandas

1. jūlijā, tika atklāts Rīgas Tūrisma attīstības biroja (RTAB) Hakatons "Rīga 2020", kura mērķis ir radīt jaunus un aizraujošus tūrisma notikumus, kas tiks realizēti 2020. gada vasaras/rudens sezonā. Tiešsaistes hakatonā sacentīsies un iesniegtās idejas attīstīs desmit tūrisma un pasākumu nozares profesionāļu komandas.

Uz Rīgas apkaimju attīstības veicināšanas konkursa trešo kārtu virza 16 projektus

Otrdien, 30. jūnijā, Rīgas līdzdalīgas budžetēšanas projektu īstenošanas konkursa komisija nolēma uz trešo kārtu novirzīt 16 projektus. Divi projekti tika noraidīti, jo norādītais finansējums pārsniedza konkursa nolikumā noteikto piešķiramo finanšu līdzekļu apjomu vienam projektam. Savukārt divi projekti tika noraidīti, jo projektu īstenošanai nepieciešamie zemes gabali nepieder Rīgas pašvaldībai.

Vakar noslēdzās pirmā Gulf of Riga Regatta 2020 sacensību diena

Vakar aizvadīta Rīgas līča regates jeb Gulf of Riga Regatta (GoRR) pirmā sacensību diena. Regate iesākās ar piekrastes posmu Ventspilī. Baltijas jūras reģiona valstu 47 komandas ir sadalītas četrās grupās, kurās pirmajā posmā uzvarēja komandas Lietuvas, Igaunijas un divas no Latvijas:

Pēc spēcīgajām lietavām Rīgā notiek ūdens peļķu atsūknēšana

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka pārvietošanās apstākļu uzlabošanai kopš agra rīta plkst. 4 sākta lietus ūdens peļķu atsūknēšana vietās, kur tās ievērojami apgrūtina satiksmi.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums