Ziņas | Latvija | Rīga


Rietumu Bankā antīkas velo un moto tehnikas izstāde

Rietumu Bankas galerijā atklāta unikāla antīku divriteņu un mopēdu, kas ražoti Latvijā kopš 20. gadsimta 20. gadiem, izstāde.

CSDD Rīgas Motormuzejā atklāta izstāde "Autoskola – bija, ir, būs"

Otrdien, 20.jūnijā, CSDD Rīgas Motormuzeja izstāžu zālē notika izstādes "Autoskola – bija, ir, būs" atklāšanas pasākums.

Rīga piedalījās 37. Starptautiskajās Hanzas dienās Kampenā

No 15. līdz 18. jūnijam Nīderlandes pilsētā Kampenā notika 37. Starptautiskās Hanzas dienas ar moto "Ūdens vieno". Latvijas galvaspilsētu Kampenā pārstāvēja delegācija Rīgas pilsētas izpilddirektora Jura Radzeviča vadībā.

"Latvijas Gada motocikls 2017" apbalvošanas ceremonija t/c "Mols"

"Latvijas Gada motocikls 2017" apbalvošanas ceremonija jau ceturto reizi notiks 2017 gada 21.jūnijā, pulksten 12.00 tirdzniecības centrā "Mols", kurā paziņos uzvarētājus no BMW, Harley Davidson, Yamaha, KTM, Can Am, Honda,Mash, Royal Enfield, SWM pārstāvniecībām, pasniedzot juverielmākslinieka Oļega Auzera veidoto ceļojošo balvu.

Ar ziepju burbuļu salūtu atklāj Centra sporta kvartāla rotaļu laukumu

Vakar, 18.jūnijā, ar ziepju burbuļu salūtu, dažādām radošām aktivitātēm bērniem un muzikāliem priekšnesumiem atklāja topošā Centra sporta kvartāla (bijušā LU stadiona Krišjāņa Barona ielā 116a, Rīgā) rotaļu laukumu.

Iedzīvotājus aicina uz Zāļu tirgu Doma laukumā

Gaidot Līgo svētkus, Rīgā jau tradicionāli Doma laukumā notiek viens no krāšņākajiem ielīgošanas pasākumiem – Zāļu tirgus, kas šogad risināsies 22. jūnijā no plkst. 9.00 līdz 19.00. Tirgū iedzīvotāji varēs iegādāties zemnieku piedāvāto produkciju, sieru, maizi, gaļu, zivis, medu, pirts lietas, kā arī Jāņu zāles, vainagus un amatnieku izstrādājumus. Līdztekus tirgum Doma laukumā būs iespēja redzēt mūziķu, deju kolektīvu, folkloras kopu un pūtēju orķestru uzstāšanos.

Kur Rīgā atrodas bezmaksas velosipēdu novietnes?

Uz darbu ar velosipēdu. Ar katru gadu arvien vairāk rīdzinieku izvēlas pārvietoties ar divriteni, turklāt veloinfrastruktūra intensīvi attīstās. Bet kur gan novietot savu dzelzs rumaku? Izrādās, ka Rīgā ir 41 pašvaldības velosipēdu novietne, kuras iespējams izmantot pilnīgi bezmaksas.

Atklās Centra sporta kvartāla rotaļu laukumu

Svētdien, 18.jūnijā, plkst.11.00 ar dažādām radošām aktivitātēm bērniem un muzikāliem priekšnesumiem atklās topošā Centra sporta kvartāla (bijušā LU stadiona Krišjāņa Barona ielā 116a, Rīgā) rotaļu laukumu.

Aicina uz vērienīgām Līgo svinībām Rīgā - 11. novembra krastmalā un Dzegužkalnā

Rīgā jau tradicionāli Līgo svētkus svin gan 11. novembra krastmalā, gan Dzegužkalnā. Šogad pasākumā "Līgosim krastmalā!" apmeklētāji varēs lustēties vairākās svinību vietās: "Rīgas laukumā", "Danču placī", "Dziesmu paviljonā", "Ziņģu sētā", "Amatu un ritu pagalmā", "Rotaļu skvērā", kā arī "Godu un mielastu ielā". Pasākums "Līgosim krastmalā!" 23. jūnijā sāksies plkst. 19.00 un turpināsies līdz pat rīta ausmai plkst. 4.30.

Presto Autoskola Rīgā sniedz augstvērtīgus pakalpojumus

Kā tik daudzu autoskolu piedāvājumā neapjukt un izvēlēties kvalitatīvāko, mūsdienīgāko un godīgāko autoskolu? Tas realitātē patiešām ir sarežģīts un smags lēmums. Neskatoties uz to, ka mācību process un programmas autovadītāju mācību iestādēs ir vienādas, būtiskākā atšķirība var būt tieši attieksmē, godprātīgumā, kā arī cenas un kvalitātes kopsakarībā.

Aktuālās ziņas

apdrošināšana  jämföra smslån  parkets  palodzes  autoserviss