Ziņas | Latvija | Rīga


Tikšanās Somugru dienu noskaņās un līvu mākslinieka Andreja Šulca 110. jubilejas izstādes atklāšana

Somugru dienas Latvijā 2020 ietvaros, Rīgas Latviešu biedrībā, sestdien, 3. oktobrī plkst. 16.30 norisināsies Līvu mākslinieka Andreja Šulca 110. jubilejas izstādes LĪVS AR OTU atklāšana, savukārt plkst. 17.00 - tikšanās SOMUGRU DIENU noskaņās!

Tallinas ielas kvartālā norisinājās Zero Waste dzīvesveidam veltīts pasākums

Sestdien, 26. septembrī, Tallinas ielas kvartālā norisinājās Vides risinājumu institūta un projekta WasteArt partneru organizēts pasākums Zero Waste Diena Rīgā. Pasākuma laikā eksperti, uzņēmēji un organizācijas apmeklētājus iepazīstināja ar bezatkritumu dzīvesveida pamatprincipiem, nozīmību un rosināja diskusiju par to, kā mainīt sevi un pilsētu mums apkārt.

Ar sportu pret stresu: psihoterapijas speciāliste skaidro kā uzlabot emocionālo pašsajūtu

Katrs otrais Latvijas iedzīvotājs atzīst, ka fiziskās aktivitātes uzlabo viņu emocionālo pašsajūtu, noskaidrots Samsung veiktajā aptaujā. To akcentē arī konsultatīvā psiholoģe un psihoterapijas speciāliste Natālija Breitberga, norādot, ka pat neliela fiziska slodze ir ļoti efektīvs veids, kā atbrīvoties no ikdienā uzkrātā stresa un justies labāk ne tikai fiziski, bet arī morāli.

VI Nakts peldējuma dalībnieki nopeld vairāk kā 750 kilometru

Aizvadītajā sestdienā, 26.septembrī, Eiropas Sporta nedēļas košākajā un lustīgākajā peldēšanas pasākumā "Nakts peldējums", kas šogad norisinājās septiņās Latvijas pilsētās, piedalījušies teju 800 dalībnieku, kopā nopeldot 750 250 metru.

26. septembrī no plkst. 13.00 līdz plkst. 14.00 būs izmaiņas atsevišķos autobusu un trolejbusu maršrutos

"Rīgas satiksme" informē, ka 26. septembrī no plkst. 13.00 līdz plkst. 14.00 motobraucēju parādes brauciena dēļ būs izmaiņas 10., 23., 26. autobusa un 4., 19., 27. trolejbusa maršrutā. Iespējami sabiedriskā transporta kustības ierobežojumi un kavējumi.

Precizēti noteikumi par "Rīgas satiksmes" apsaimniekoto autostāvvietu lietošanu, vairākas izmaiņas stāsies spēkā 1.oktob

"Rīgas satiksme" informē, ka šī gada 21. augustā Rīgas domes pagaidu administrācija sēdē apstiprināja vairākas izmaiņas "Rīgas satiksmes" apsaimniekoto maksas autostāvvietu lietošanas noteikumos, vairākas izmaiņas stāsies spēkā 1.oktobrī.

Rīgas domes, Zemessardzes, NBS un dienestu pārstāvji spriedīs par pilsētas gatavību krīzes situācijām

Piektdien, 25. septembrī, pulksten 9.00 Rātsnama sēžu zālē notiks Civilās aizsardzības komisijas sēde, lai diskutētu par Rīgas pilsētas gatavību civilo krīžu situācijām, lemtu par nākotnes uzdevumiem saistībā ar civilās aizsardzības sistēmas pilnveidošanu, kā arī pārrunātu militāro mācību cikla "Namejs 2020" norisi. Pulksten 11.00 notiks preses brīfings, kurā sēdes dalībnieki informēs par pārrunāto un nolemto.

Sportiska nedēļas nogale "Akropolē" – Baltijā pirmais 3x3 basketbola turnīrs iepirkšanās centrā

26. un 27. septembrī iepirkšanās un izklaides centrā "Akropole" pasaules vicečempioni Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Kārlis Lasmanis un citi valsts labākie 3x3 basketbolisti sacentīsies Latvijas 3x3 basketbola līgas "Top Gun" vasaras sezonas finālturnīrā. Aizraujošās cīņas papildinās daudzpusīga izklaides programma un muzikāli priekšnesumi visas nedēļas nogales garumā.

Vērtēs labākos risinājumus dzelzceļa šķērsošanai Daugavas kreisajā krastā

Turpinoties Rail Baltica pamata trases projektēšanai Rīgā, projekta attīstītāji, Rīgas pašvaldība, lokālplānojuma izstrādātāji SIA "Grupa 93" un Satiksmes ministrija iepazīstinās ar plānotajiem inženiertehniskajiem risinājumiem Daugavas kreisajā krastā no Mazās Nometņu līdz Zolitūdes ielai.

Seminārā informēs par Rīgas pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanas iespējām kultūrvēsturisko namu saglabāšanai ...

Seminārā informēs par Rīgas pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanas iespējām kultūrvēsturisko namu saglabāšanai un dzīvojamo māju atjaunošanai

Rīgas domes Īpašuma departaments aicina interesentus pieteikt dalību informatīvajā seminārā, kurā sniegs plašāku informāciju par pašvaldības līdzfinansējuma programmām kultūrvēsturisko ēku saglabāšanai un dzīvojamo māju atjaunošanai.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums