Ziņas | Latvija | Rīga


Rīgas svētku otrajā dienā daudzveidīgs kultūras un sporta pasākumu klāsts, lielkoncerts "Lielpilsētas studentu leģendas"

Rīgas svētku otrajā dienā, 17. augustā, rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti apmeklēt daudzveidīgus pasākumus Rīgas parkos un laukumos gan pilsētas centrā, gan apkaimēs, baudot labāko restorānu piedāvājumu, iesaistoties sporta aktivitātēs, kopā ar bērniem vērojot Prāgas klaunu grupas priekšnesumus, iepērkoties svētku tirdziņos, kā arī doties uz svinību kulminācijas pasākumu "Pilsētas leģendas. Leģendu tikšanās" 11. novembra krastmalā un vakara noslēgumā vērojot svētku uguņošanu.

"Riga Food 2019" tiksies pārtikas nozares profesionāļi no 60 valstīm

No 4. līdz 7. septembrim Baltijas nozīmīgākais pārtikas industrijas notikums "Riga Food 2019" pulcēs nozares profesionāļus – izstādē piedalīsies 700 uzņēmumu no 30 valstīm, apmeklējumam ir reģistrējušies profesionāļi no 60 valstīm.

Bukmeikeri prognozē 42% varbūtību, ka par Rīgas mēru kļūs Oļegs Burovs

"Optibet" bukmeikeri prognozē 42% varbūtību, ka par jauno Rīgas mēru tiks ievēlēts Oļegs Burovs. Uz to norāda prognozētais balsu skaits, ko varētu saņemt O. Burovs, saņemot partiju "Gods kalpot Rīgai" (GKR) un "Saskaņas" apsolītās balsis, kas pašlaik ir tikai 28 un negarantē ievēlēšanu mēra amatā.

Ķīšezerā notiks burāšanas sacensības

Sestdien, 17. augustā, Ķīšezerā notiks gadskārtējās starptautiskās sacensības burāšanā match race formātā "Baltic Sail Nations Cup 2019". Sacensības notiks devīto reizi, un tajās piedalīsies komandas no Rostokas, Ščecinas, Klaipēdas un Rīgas.

Vēsturiskie spēkrati dosies vienotā Baltijas ceļa braucienā

No 18. – 20. augustam par godu Baltijas ceļa 30. gadadienai Igaunijas, Latvijas un Lietuvas senās tehnikas entuziasti vienosies kopīgā seno spēkratu braucienā, mērojot vēsturisko 600 km garo Baltijas ceļa maršrutu – no Viļņas cauri Rīgai līdz Tallinai.

Kaspersky atvērs pirmo Caurredzamības centru Āzijas un Klusā okeāna reģionā

Uzņēmuma trešais koda analīzes centrs atradīsies Malaizijas Kiberdrošības aģentūras birojā Saiberdžajā
2019. gada 15. augustā

Turpinot nostiprināt uzticēšanos kiberdrošības nozarē, Kaspersky šodien paziņo par pirmā Caurredzamības centra atvēršanu Āzijas un Klusā okeāna reģionā, kur to uzņems Malaizijas specializētā valsts Kiberdrošības aģentūra. Uzņēmuma trešā koda analīzes vieta atradīsies Menara Cyber Axis Saiberdžajā līdzās galvenajām ar kiberjautājumiem saistītajām valdības aģentūrām valstī.

AS "Tīrīga" aicina savlaicīgi pārslēgt līgumus - palicis mēnesis līdz pakalpojuma sniegšanas uzsākšanai

Saskaņā ar Rīgas pašvaldības privātās-publiskās partnerības sadarbības līguma nosacījumiem palicis mēnesis līdz AS "Tīrīga" jāsāk sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšana Rīgā. Līdzšinējie līgumi ar atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumiem vairs nebūs spēkā esoši. No 15.septembra Rīgā visiem iedzīvotājiem būs viens atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniedzējs - "Tīrīga", kas nodrošinās vienotu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu, vienādus nosacījumus un vienu skaidri saprotamu cenu visiem Rīgas iedzīvotājiem neatkarīgi no mikrorajona, kurā cilvēki dzīvo. "Tīrīga" aicina iedzīvotājus laikus pārslēgt līgumus, lai no 15.septembra varētu nodrošināt atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu visiem Rīgas iedzīvotājiem.

Ar jubilejas koncertu "Pāri" un lielo pikniku Mežaparkā sāksies Rīgas svētki 2019

Piektdien, 16. augustā, ar Latvijas Mūzikas akadēmijas 100. jubilejas koncertsezonas ieskaņas koncertu "Pāri", lielo pikniku Mežaparkā, vairākiem koncertiem un festivālu "Supiāde" sāksies Rīgas svētki. Trīs dienās rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti apmeklēt plašu pasākuma programmu gan 11. novembra krastmalā un Vērmanes dārzā, gan parkos, laukumos un pilsētas apkaimēs. Šogad svētki veltīti Rīgas leģendām.

Izstāde "Tomātu parāde 2019"

Latvijas Dabas muzejā no 21. augusta līdz 25. augustam norisināsies tradicionālā tomātu izstāde. Tajā vienkopus varēs apskatīt vairāk nekā 400 dažādas tomātu šķirnes.

Jaunieši tirdzniecības vietā īstenos vēl nebijušu akciju

17. augustā no plkst. 12:00 līdz 14:00 modes un izklaides centrā Rīga Plaza notiks jau desmitais Kašera sapņu fabrikas rīkotais pasākums MEET&GREET AR SLAVENĪBU. Šīs reizes pasākums būs īpaši nozīmīgs, jo jaunieši īstenos akciju sociālajam tīklam TikTok, ko vadīs Latvijā pazīstamās LATVIAN SISTERS. Jaunieši varēs filmēt un iemūžināt arī savas individuālās TikTok deju performances un labākais video pasākuma noslēgumā saņems balvu – 100 eiro no Rīga Plaza. Visi video būs skatāmi interneta vietnē tiktok.com ar mirkļbirkas atzīmi #rigaplaza.
mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli