Ziņas | Latvija | Rīga


Covid-19 tīkla vājākās saites meklējumos: kāpēc ar pārbaudītām metodēm mūsdienās nepietiek

Ikdienā strādājot ar cilvēku tīkliem gan atsevišķās organizācijās, gan sabiedrībā kopumā un šobrīd palīdzot ASV atbildīgajām veselības organizācijām veidot Covid-19 izplatības karti, esmu pārliecinājies, ka ar metodēm, kas 50 vai 60 gadu ir bijušas efektīvas citu slimību kontrolē, jaunajā realitātē vairs nepietiek. ASV, kur norit mana ikdiena, šobrīd ir visvairāk Covid-19 upuru un vislielākā saslimstība. Varam runāt par dažādiem iemesliem, bet daudz vērtīgāk būtu meklēt risinājumus un mācīties no valstīm, kuras parasti ar interesi skatās uz šīs lielvalsts piemēru. Viens no tādiem risinājumiem, par kuriem amerikāņi vēl tikai domā, kamēr citi jau ievieš, ir lietotne kontaktpersonu apzināšanai.

"Rīgas siltums" dāvina pašvaldībai 30 000 eiro koku stādīšanai A. Čaka ielā

AS "Rīgas siltums" savā 25 gadu dibināšanas jubilejā nolēmusi dāvināt Rīgas pašvaldībai 30 000 eiro koku stādīšanai Aleksandra Čaka ielā, posmā starp Ērgļu ielu un Pērnavas ielu, tādējādi padarot vienu no noslogotākajām ielām zaļāku un iedzīvotājiem draudzīgāku.

Rātsnama zvani atskaņos jaunas komponista Mārtiņa Brauna aranžētas melodijas

Pirmdien, 1. jūnijā Rīgas Rātsnama zvani sāks atskaņot jaunu skaņdarbu izlasi ar komponista Mārtiņa Brauna aranžētajām melodijām. Sadarbībā ar pašvaldību komponists zvanu mūzikas programmu veido kopš to uzstādīšanas, un šajā pavasarī izvēlējies virkni jaunu un skanīgu melodiju.

Amatos apstiprina vairākus Rīgas domes departamentu direktorus

Piektdien, 29. maijā Rīgas domes pagaidu administrācija amatos apstiprināja vairākus Rīgas domes departamentu direktorus.

Lai novērstu centralizēto eksāmenu uzdevumu "nopludināšanu", tiks veikti preventīvi pasākumi

Sākoties eksāmenu laikam, Valsts policija sadarbībā ar Valsts izglītības satura centra pārstāvjiem centralizēto eksāmenu norises laikā skolās veiks preventīvus pasākumus, lai novērstu centralizēto eksāmenu uzdevumu prettiesisku izpaušanu. Tāpat šogad centralizētajos eksāmenos ir iestrādāts papildus drošības elements, kas eksāmenu uzdevumu publicēšanas gadījumā ļaus vieglāk identificēt pārkāpēju. Valsts policija aicina pedagogus, skolu darbiniekus un skolēnus apzināties krimināltiesiskās sekas, kas var iestāties par centralizēto eksāmenu uzdevumu izpaušanu pirms eksāmena sākuma, un rūpēties par neizpaužamu ziņu glabāšanu!

Rīgas pašvaldība pateicas uzņēmumiem un organizācijām par atbalstu sociālajai sistēmai ārkārtējās situācijas laikā

Trešdien, 27. maijā, Rīgas domes pagaidu administrācijas vadītājs Edvīns Balševics un Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte svinīgā pasākumā Rātsnamā sirsnīgi pateicās uzņēmumu un organizāciju pārstāvjiem par sniegto ieguldījumu, atsaucību un atbalstu pašvaldības sociālajai sistēmai ārkārtējās situācijas laikā.

Rīgas domē pateiksies uzņēmumiem un organizācijām par atbalstu

Trešdien, 27. maijā, plkst. 10.00 Rīgas dome un Labklājības departaments ir aicinājis uzņēmumu un organizāciju pārstāvjus uz svinīgu pasākumu Rātsnama 5. stāvā, lai teiktu viņiem sirsnīgu paldies par sniegto ieguldījumu, atsaucību un atbalstu pašvaldības sociālajai sistēmai ārkārtējās situācijas laikā.

Jaunie darba apstākļi un attālinātais darbs kopumā ir veicinājis strādājošo Latvijā apmierinātību ar darbu

Pēdējo divu mēnešu laikā darba tirgus ir piedzīvojis satricinājumu, radot jaunus izaicinājumus arī personālvadības jomai. Apzinoties, ka darbinieki ir vieni no uzņēmuma veiktspējas stūrakmeņiem un ka apmierināts darbinieks ir ne tik vien kā "noturēts darbinieks", bet arī produktīvāk un kvalitatīvāk veic savus pienākumus, ir lojālāks un ir arī sava uzņēmuma zīmola vēstnesis, īpaša uzmanība šajā globālās nenoteiktības laikā ir jāpievērš darbinieku apmierinātībai un tam, kā viņi jūtas.

Mēnesi pirms līgumā noteiktā termiņa ekspluatācijā nodod Mežaparka Lielās estrādes būvniecības B posma pirmās kārtas dar

Ceturtdien, 21. maijā, Būvniecības valsts kontroles birojs pieņēma ekspluatācijā Mežaparka Lielās estrādes B posma pirmās kārtas būvniecības darbus, kuru rezultātā ir izbūvēta jaunā estrādes ēka un kupols, kā arī tai pieguļošā infrastruktūra – apsardzes objekts, inženiertehniskās sistēmas, apkārtesošo ceļu izbūve un veikti teritorijas labiekārtošanas darbi.

Pētījums: 70% iedzīvotāju krīzes laikā iegūtās zināšanas un prasmes pielietos arī turpmāk

Mobilo sakaru operatora "Tele2" #paliecmājās iedzīvotāju pieredzes pētījums atklāj, ka 70% iedzīvotāju koronavīrusa izraisītās krīzes laikā ir ko jaunu iemācījušies un gatavi jauniegūtās prasmes un zināšanas pielietot arī pēc krīzes. TOP3 lietas un iemaņas, kuras cilvēki turpinās praktizēt arī pēc krīzes, ir – aktīvāk izmantos mobilās tehnoloģijas (25%), biežāk iegādāsies preces internetā (21%) un atteiksies no luksus lietām (20%).

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums