Ziņas | Latvija | Rīga


Pilsētas īpašuma komiteja pieņem lēmumu par darbībām ar graustu Kalnciema ielā 2B pēc bīstamības likvidēšanas

Pirmdien, 10.decembrī, Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas sēdē deputāti apstiprināja lēmumu par būves Kalnciema ielā 2B piespiedu sakārtošanu.

12. decembrī ikviens rīdzinieks aicināts piedalīties forumā un dalīties ar savām Rīgas attīstības idejām

Ikviens rīdzinieks 12. decembrī aicināts piedalīties forumā "Iedzīvotāju līdzdalība pilsētas izaugsmei", kas notiks Nevalstisko Organizāciju namā, Ieriķu ielā 43a, no plkst. 16.00 līdz 19.00. Forumu tiek rīkots, lai dotu iespēju ikvienam aktīvam rīdziniekam izteikt savu viedokli un piedalīties diskusijās un darba grupās, lai izstrādātu idejas Rīgas attīstībai.

8. un 9. decembrī Kalnciema kvartālā - Ziemassvētku tirdziņš un svētku pasākumi

Kalnciema kvartāls aicina uz Ziemassvētku tirgu un pasākumiem 8. un 9. decembrī plkst. 10.00-16.00. Kalnciema kvartāls uzsācis sadarbību ar Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, kas sestdien pie mums pirmo riezi viesosies ar īpašu muzikālu programmu un Ziemassvētku dāvanām.

Atklāts Dakteru Klaunu labdarības veikals "No nieciņa līdz prieciņam"

Dakteri Klauni bērniem Latvijas slimnīcās arī Ziemassvētku laikā dod iespēju kopā sirsnīgi izjust svētku tuvošanos, reizē aicinot viesoties biedrības Dr.Klauns organizētajā labdarības veikalā "No nieciņa līdz prieciņam" t/c Spice, Rīgā. Šogad tajā vairākus simtus dažādus rokdarbus, dizaina izstrādājumus, lietas no koka, māla, ādas veikalam sarūpēja ne tikai bērni, ģimenes, bet arī savas jomas profesionāļi, mazie ražotāji. Iegūtie ziedojumi tiks novirzīti Dakteru Klaunu darbam ar bērniem Latvijas slimnīcās.

No 15. decembra 39. un 56. autobusa maršrutiem tiks veiktas izmaiņas

"Rīgas satiksme" informē, ka no 15. decembra tiks veiktas izmaiņas 39. un 56. autobusa maršrutiem – turpmāk 39. un 56. maršruta autobusi brauks pa Baltegļu ielu līdz jaunajai pieturvietai "Lāčupes kapi". Esošā pieturvieta "Lāčupes kapi" 39. un 56. autobusa maršrutā tiks pārdēvēta par "Baltegļu iela".

12. decembrī notiks forums rīdziniekiem

Ikviens rīdzinieks 12. decembrī aicināts piedalīties forumā "Iedzīvotāju līdzdalība pilsētas izaugsmei", kas notiks Nevalstisko Organizāciju namā, Ieriķu ielā 43a, no plkst. 16.00 līdz 19.00. Forumu tiek rīkots, lai dotu iespēju ikvienam aktīvam rīdziniekam izteikt savu viedokli un piedalīties diskusijās un darba grupās, lai izstrādātu idejas Rīgas attīstībai.

"Laimas" labdarības namiņa aicinājumam atsaukušies vairāk nekā 800 labdari

Šodien aprit piecpadsmit dienas, kopš durvis vēris "Laimas" labdarības namiņš, kas jau septīto gadu aicina radīt svētku brīnumu un ienest to Latvijas maznodrošināto ģimeņu mājās, sarūpējot to bērniem viņu kārotās Ziemassvētku dāvanas. Līdz šim projekta aicinājumam ir atsaukušies vairāk nekā 800 cilvēku, sagādājot 520 dāvanas, bet vēl kopumā 980 bērnu gaida savu sapņu piepildījumu. Projektā dāvanas sarūpēt aicina ne tikai individuāli, bet arī lielākās kompānijās, piemēram, kopīgi izvēloties vienu kartīti un sarūpējot dāvanu draugu, ģimenes, kolēģu lokā.

Noteikta t/c "Mols" "Latvijas gada auto 2019" simpātija

"Latvijas Gada auto 2019" ietvaros, no 14. novembra līdz 1. decembrim tirdzniecības centrā "Mols" bija iespējams apskatīt lielformāta fotoizstādi ar 29 jaunākajiem 2018. gada automašīnu modeļiem un nobalsot par sev tīkamāko, lai noteiktu "Mols" "Latvijas gada auto 2019" titula ieguvēju. Noslēdzoties balsošanai, pārliecinoši apsteidzot otrās vietas ieguvēju, ar 1645 balsīm uzvaru izcīnīja "Lamborghini Urus", aiz sevis atstājot "Mercedes-Benz CLS" (857 balsis) un "Volkswagen Touareg" (329 balsis). Kopā balsojumā piedalījās 5414 t/c "Mols" apmeklētāji.

15.decembrī LU Botāniskajā dārzā notiks Ziemassvētku tirdziņš

Sestdien, 15.decembrī 10.00-16.00 LU Botāniskajā dārzā notiks tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš. Ieeja tirdziņā bez maksas.

Rīgā sākas 9. vides objektu festivāls "Ziemassvētku egļu ceļš"

No piektdienas, 7. decembra, rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti apskatīt festivāla "Ziemassvētku egļu ceļš" 39 vides mākslas darbus – Ziemassvētku egles, kas apmeklētājus pārsteigs ar neierastām formām, interesantām mākslinieku idejām un objektu īstenošanā pielietoto materiālu daudzveidību. "Ziemassvētku egļu ceļu" izstaigāt un piedāvātos objektus iepazīt laikā, kad ielās iedegas spuldzes, palīdzēs īpaši sagatavota karte, kas būs pieejama gan interneta vietnē www.eglufestivals.lv, gan Tūrisma informācijas centros.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  Innsbruck Airport Transfers  vannu restaurācija