Ziņas | Latvija | Rīga


Rīgas pašvaldības darbinieki iepazinās ar Trauksmes celšanas likuma praktisko piemērošanu

Ceturtdien, 21. novembrī, Rīgas domē notika ikgadējais Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centra organizētais korupcijas novēršanas un apkarošanas apmācību seminārs, kurš šoreiz bija veltīts Trauksmes celšanas likumam un tā piemērošanas aspektiem.

Rīgas pašvaldība izsludinājusi konkursu par atkritumu apsaimniekošanu pilsētā; veiks arī sarunu procedūru par...

Rīgas pašvaldība izsludinājusi konkursu par atkritumu apsaimniekošanu pilsētā; veiks arī sarunu procedūru par pakalpojumu līdz konkursa rezultātiem

Rīgas domes Mājokļu un vides departaments ir izsludinājis atklātu konkursu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Rīgā. Dokumenti Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB) tika iesniegti trešdien, 20. novembrī un tuvākajā laikā informācija būs pieejama IUB mājas lapā.

90 tūkstoši divās dienās – iepirkšanās un izklaides centra "Akropole" apmeklētāju skaits sasniedzis rekordu

15. un 16. novembrī lielo atlaižu dienās "Ņemam!" iepirkšanās un izklaides centra "Akropole" apmeklētāju skaits sasniedza 90 tūkstošus. Kā liecina uzņēmuma apkopotie dati, 16. novembrī "Akropolē" viesojušies teju 52 tūkstoši, un tik īsā laika periodā jeb divās dienās 90 tūkstoši ir apmeklētāju rekords, pārsniedzot iepriekšējos iepirkšanās un izklaides centra sasniegtos rezultātus.

Vēl pēdējo nedēļas nogali iedzīvotāji aicināti nodot kritušās lapas

Vēl pēdējo nedēļas nogali šajā gadā, 23. un 24. novembrī, Rīgas iedzīvotājiem būs iespēja nodot savāktās kritušās lapas. Rīgas pašvaldība ir noteikusi konkrētas vietas pilsētā, kur, sākot ar oktobra beigām, vairākas nedēļas nogales privātpersonas var nodot savāktās kritušās lapas.

Fissman turpina paplašināties, atverot jauna koncepta veikalu

Virtuves trauku un piederumu ražotājs "Fissman" turpina paplašināt mazumtirdzniecības tīklu Latvijā, atverot jau ceturto veikalu Rīgā. Jaunais 90 kvadrātmetru plašais veikals tiek atvērts tirdzniecības centrā "Alfa".

Rīgā pasniegs Gada balvas interešu izglītībā

Ceturtdien, 21. novembrī, plkst. 16.00 Latvijas Universitātes Akadēmiskā centra Zinātņu mājā (Jelgavas iela 3) pasniegs balvas Rīgas 2019. gada labākajiem interešu izglītības pedagogiem, audzēkņiem un kolektīviem, kā arī suminās un sveiks balvas ieguvēju par mūža ieguldījumu interešu izglītībā. Pašvaldības apbalvojumus pasniegs Rīgas domes un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) vadība.

Atliek gala lēmuma pieņemšanu par koku nociršanu Dumbrāja ielā 29

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisija otrdien, 19. novembrī, atlika gala lēmuma pieņemšanu par atļaujas izsniegšanu koku ciršanai Dumbrāja ielā 29, Rīgā, kur projekta attīstītājs SIA "Bonava Latvija" iecerējis būvēt jaunas daudzstāvu daudzdzīvokļu ēkas ar pazemes un virszemes autostāvvietām.

Veiktas izmaiņas vairākās Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrībās

Otrdien, 19. novembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs veicis vairākas izmaiņas Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrībās. Izmaiņas veiktas uzņēmumos SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP), a/s "Rīgas Centrāltirgus" un SIA "Rīgas satiksme".

Rīgas un Kobes sadraudzība svin 45. gadskārtu

Otrdien, 19. novembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs "Mazajā ģildē" uzņēma Kobes pilsētas domes priekšsēdētāju Kazuhiko Adachi ar pavadošo delegāciju. Tās sastāvā bija gan Kobes pilsētas deputāti un pārstāvji no administrācijas atbildīgajām komitejām un pašvaldības iestādēm, kuras sadarbojas ar partneriem Rīgā, gan pārstāvji no Kobes pilsētas Kendo kluba un Kobes Ryukoku vidusskolas.

Ziemassvētku tirdziņi Rīgā trešo gadu pēc kārtas atzīti par ekonomiski izdevīgākajiem Eiropā

Balstoties uz Rīgas Tūrisma Attīstības Biroja (RTAB) sniegto informāciju Lielbritānijas kompānijas "Post Office" barometra pētījumam par izmaksām Ziemassvētku tirdziņos, secināts, ka jau trešo gadu Rīgā ir ekonomiski izdevīgākie Ziemassvētku tirdziņi Eiropā.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli