Ziņas | Latvija | Rīga


Ierobežos satiksmi Jūrmalas gatves un Slokas ielas krustojumā

Saistībā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukciju no 16.augusta līdz 22.augustam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Jūrmalas gatvē, posmā no Slokas ielas līdz apgriešanās vietai Imantas virzienā.

4. BALTIJAS BUNDZINIEKU SAMITS

Svētdien, 19. augustā no plkst. 12.00 rīdzinieki un Rīgas viesi aicināti uz 11. novembra krastmalu, kur norisināsies 4. BALTIJAS BUNDZINIEKU SAMITS. Samita laikā notiks dažādas bundziniekiem un apmeklētājiem saistošas aktivitātes, kas noslēgsies ar grandiozu bundzinieku šovu, kurā piedalīsies vairāk kā 300 bundzinieki.

Lielākais seno spēkratu salidojums Rīga Retro 2018 jau šo sestdien

Sestdien, 18. augustā pie CSDD Rīgas Motormuzeja norisināsies ikgadējais Latvijas Antīko automobiļu kluba seno spēkratu salidojums Rīga Retro 2018. No plkst. 11:00 līdz 13:00 muzeja pagalmu pierūcinās vairāk nekā 100 dažāda laika, veida un stila senie spēkrati, sākot no pavisam agrīniem 20.gadsimta 20.gadu paraugiem līdz 1980.gadu Youngtimer klases spēkratiem. 

Pēc vērienīgas rekonstrukcijas atklās "Maxima XX" veikalu Nīcgales ielā 46a

Šī gada 16.augustā plkst. 9:30 Rīgā, Nīcgales ielā 46a, ar aizraujošām un sportiskām aktivitātēm tiks atklāts atjaunotais "Maxima XX" formāta veikals. Tas atrodas sportiski aktīvā apkārtnē, tādēļ pasākuma dalībniekiem būs iespēja pārbaudīt savu izveicību un piedalīties aktivitātēs kopā ar Latvijas jaunajiem hokejistiem.

Uzsāk simtgades ozolu alejas izveidi dzīvojamo namu kompleksā "Trebū HOME"

Iestādot deviņus sarkanos ozolus, uzsākta simtgades ozolu alejas izveide vērienīgajā dzīvojamo namu kompleksā "Trebū HOME" Rīgā, teritorijā starp Lubānas, Salnas un Kupriču ielām.

Tradicionālais koncertu cikls "Dziesmu tilti" Rīgas svētkos skanēs uz "Origo Summer Stage" skatuves

Koncertu cikls "Dziesmu tilti" ir jau tradicionāls pilsētas svētku pasākums, kad trīs dienu garumā vairāku desmitu māksliniecisko vienību un solistu veidota koncertprogramma izskan uz brīvdabas skatuves "Origo Summer Stage" Stacijas laukumā.

Vērmanes dārzā Rīgas svētkos atzīmēs Rīgas Latviešu biedrības 150 gadadienu

Rīgas Latviešu biedrība programmā "Sapņu dārzs – Rīgas Latviešu biedrībai 150" Rīgas svētku ietvaros Vērmanes dārzā svētku viesiem piedāvās daudzveidīgas norises. Īpaša programma būs sarūpēta mūzikas gardēžiem.

Rīgas svētku lielkoncerts "LABVAKAR, RĪGA! LABVAKAR, LATVIJA!" 11.novembra krastmalā

Rīgas svētku lielkoncertā "LABVAKAR, RĪGA! LABVAKAR, LATVIJA!" sestdienas, 18. augusta vakarā plkst. 21.00 diriģenta Romāna Vanaga vadībā uz skatuves satiksies un Baltijas valstu skaistākās dziesmas izdziedās populārie un iemīļotie latviešu estrādes solisti un mūziķi no kaimiņzemēm – Ginta Krievkalna, Zigfrīds Muktupāvels, Daumants Kalniņš, Ivo Linna un Mārja-Līsa Ilusa (Igaunija), Aļģirdas Šuminsks (Lietuva) un grupa "Big Al & The Jokers", Aija Andrejeva, Alex, Māra Upmane-Holšteine, Goran Gora, Kristīne Kārkle-Kalniņa, Marts Kristiāns Kalniņš. Koncertā piedalīsies Rīgas kamerkoris "Ave Sol", instrumentālā grupa Kristapa Krievkalna vadībā un svētku orķestris, komponisti Jānis Lūsēns, Uldis Marhilēvičs, un Mārtiņš Brauns.

RCB grāmatu maiņas punkts Vērmanes dārzā

18. un 19. augustā, Rīgas svētku laikā, no plkst. 12.00 līdz plkst. 18.00 Vērmanes dārzā darbosies Rīgas Centrālās bibliotēkas (RCB) grāmatu maiņas punkts. Tā adrese būs Grāmatu ielā, ko rīko Latvijas Grāmatizdevēju asociācija,.

Rīgas svētku centrālā norises vieta būs 11. novembra krastmala

11. novembra krastmala Rīgas svētkos ir bijusi gan lielākais Rīgas teātris, gan lielākā kinozāle un lielākais Rīgas parks, bet Latvijas simtgades svētkos tā kļūs par galveno satikšanās vietu mūsu zemes pašā centrā – Rīgā. Svētku moto būs "UZ RĪGU!" – uz vietu, kur radi un draugi no visiem Latvijas novadiem mūsu valsts simtgadē satiekas Latvijas viducī.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles