Ziņas | Latvija | Rīga


Diskusiju ciklā "Rail Baltica kā projekts Rīgas attīstībai" notiks sanāksme par lokālplānojuma risinājumiem ap ...

Diskusiju ciklā "Rail Baltica kā projekts Rīgas attīstībai" notiks sanāksme par lokālplānojuma risinājumiem ap Rīgas Centrālo staciju

Turpinot iesākto diskusiju ciklu un parakstot sadarbības memorandu "Par sadarbību publiskās lietošanas dzelzceļa līnijas "Rail Baltica" Rīgas posma lokālplānojuma izstrādes ietvaros" ar nevalstiskajām organizācijām, Rīgas dome sadarbībā ar Satiksmes ministriju, projekta ieviesējiem SIA "Eiropas dzelzceļa līnijas" un AS "RB Rail" aicina uz otro publisko diskusiju, kas notiks piektdien, 24. janvārī, plkst. 11.00 Rātsnamā, Sēžu zālē.

Latvijas Badmintona federācija rīkos MEGOGO tūri senioriem 5 posmos

Attīstot senioru kustību, Latvijas Badmintona federācija rīkos MEGOGO sponsorētu senioru badmintona turnīru tūri. Plānots, ka 2020.gadā varētu notikt 5 šādi turnīri, tai skaitā arī novembrī notiekošais Latvijas senioru čempionāts, kura laikā tiktu apbalvoti MEGOGO tūres kopvērtējuma uzvarētāji.

Fotoizstāde "Sešdesmitie: skats uz pilsētu"

2020. gada 29. janvāris – 2020. gada 20. marts
Izstādes atklāšana otrdien, 28. janvārī plkst. 17.00
Latvijas Arhitektūras muzejs
Mazā Pils iela 19, Rīga

Atklāj ziedu valodas noslēpumus muzejā "Rīgas Jūgendstila centrs"!

No 8. līdz 16. februārim muzejs "Rīgas Jūgendstila centrs" aicina uz Mīlētāju nedēļas ekskursijām, kuru vadošā tēma būs ziedu valoda.

Vērienīgajā mājokļu projektā "Krasta kvartāls" uzsāk otrās mājas būvniecību

Vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs dzīvojamo namu segmentā "Bonava Latvija" uzsāk otro kārtu jeb otrās mājas būvniecību vērienīgajā sešu namu dzīvojamajā projektā "Krasta kvartāls" Rīgā. Otrās mājas būvniecības darbus plānots pabeigt šī gada nogalē, un tajā jaunas mājvietas 96 dzīvokļos tiks nodrošinātas vairāk nekā 190 iedzīvotājiem. Kopumā "Bonava Latvija" plānotās investīcijas "Krasta kvartāla" attīstīšanā ir 40 miljoni eiro.

26. JANVĀRIS - RĪGAS MOTORMUZEJA ĢIMEŅU DIENA

2020. gadā Rīgas Motormuzejs turpina iesākto "Ģimeņu dienas" pasākumu sēriju. Muzejs aicina ģimenes ar bērniem svētdienu, 26. janvāri, pavadīt izglītojošā un aizraujošā veidā, piedaloties speciāli ģimenēm sagatavotā nodarbībā par auto aprīkojumu, kā arī iepazīstot muzeja seno spēkratu pasauli. Muzeja apmeklējums ģimenēm ar bērniem visas dienas garumā būs par puscenu.

Vēlas veidot jaunus atkritumu apsaimniekošanas laukumus

Rīgas domes Mājokļu un vides komiteja otrdien, 21. janvārī, akceptēja Rīgas domes lēmumprojektus par divu jaunu atkritumu apsaimniekošanas vietu izveidi Rīgā. Laukumi atradīsies Jāņuvārtu ielā un Radžu ielā.

Rīgas Lutera draudzes kora 5 gadu jubilejas koncertā skanēs mūziķa Kaspara Zemīša pirmatskaņojums

Svētdien, 26. janvārī, pulksten 12.30 Rīgas Lutera baznīcā pēc dievkalpojuma notiks Rīgas Lutera draudzes kora 5 gadu jubilejas koncerts, kurā līdzās labi pazīstamiem pasaules un latviešu garīgās mūzikas darbiem paredzēts arī mūziķa Kaspara Zemīša darba pirmatskaņojums "Tev par pilsoni, pasaule, nederu" ar dzejnieces Māras Zālītes vārdiem.

Rīgas domē atzīmē barikāžu gadadienu

Pirmdien, 20. janvārī, Rīgas Rātsnamā notika svinīgs pasākums veltīts 1991. gada barikāžu atcerei. Tajā piedalījās Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs, barikāžu notikumos bojāgājušo tuvinieki, tā laika vadošie Iekšlietu ministrijas un Rīgas milicijas darbinieki, kā arī Barikāžu fonda locekļi un citi viesi.

Aicina pieteikt projektus 2020. gada "Tradicionālo kultūras pasākumu finansēšanas konkursa" pirmā pusgada pasākumiem

Lai nodrošinātu tradicionālo kultūras pasākumu norisi Rīgā 2020. gadā, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina pieteikt projektus "Tradicionālo kultūras pasākumu finansēšanas konkursa" pirmā pusgada pasākumiem.
mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli