Ziņas | Latvija | Rīga


V. Stepaņenko piedalīsies kampaņas "Vislatvijas šķiratlons" atklāšanā

Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Vjačeslavs Stepaņenko ceturtdien, 27. aprīlī, plkst. 12.00 Vērmanes dārzā piedalīsies kampaņas "Vislatvijas šķiratlons" atklāšanas pasākumā.

Veselības centrs "Iļģuciems" 22.maijā uzsāks darbu atjaunotā ēkā

25.aprīlī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu, Labklājības departamenta direktori Irēnu Kondrāti un Rīgas veselības centra valdes priekšsēdētāju Inetu Zīriņa un iestādes darbiniekiem, Atvērto durvju dienā iepazinās ar Rīgas veselības centra filiāles "Iļģuciems" atjaunoto ēku.

Demontēs vidi degradējošu būvi Torņkalna ielā 2

Trešdien, 26.aprīlī, plkst.13.00 mediju pārstāvji ir aicināti uz vidi degradējošas būves Torņkalna ielā 2, Rīgā demontāžas darbiem.

Andris Ameriks tiksies ar Donalda Trampa golfa treneri

Ceturtdien, 27. aprīlī, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks tiksies ar pasaulslavenu golfa treneri Deividu Bakitu.

Ierobežos satiksmi Stabu ielas posmā

Ūdensvada remontdarbu laikā no 26. līdz 30. aprīlim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Stabu ielas posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Aleksandra Čaka ielai.

Notiks sporta dienas pasākums veselību veicinošām Rīgas skolām

Trešdien, 26.aprīlī, plkst.10.00 Rīgas 84.vidusskolas sporta kompleksā (Lielvārdes ielā 14) notiks sporta dienas pasākums veselību veicinošām Rīgas skolām "VESELS – GUDRS – LAIMĪGS". Pasākumu apmeklēs Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs kopā ar Labklājības departamenta direktori Irēnu Kondrāti.

4. maijā Rīgā būs plaša svētku programma

Atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, 4. maijā Rīgas iedzīvotājus un pilsētas viesus aicina apmeklēt svētku koncertus, latviešu filmu maratonu, pasākumu "Zinu, zinu tēva sētu" Vērmanes dārzā, koncertu "Pavasaris. Roks. Daugava" 11. novembra krastmalā, vērot uguņošanas starptautiskās sacensības, kā arī piedalīties kompozīcijas "Ziedu Latvija" veidošanā un akcijā "Apskauj Latviju".

JAU SESTDIEN MOTOSEZONAS ATKLĀŠANA PIE T/C MOLS

Sestdien, 29. aprīlī plkst. 13.00 notiks tradicionālais motosezonas atklāšanas pasākums, kur vairāki tūkstoši motobraucēji, moto entuziasti un motosporta līdzjutēji pulcēsies pie t/c "Mols", lai iepazītos ar motobaucējiem, to spēkratiem un viņu ekipējumu.

Ar sociālu akciju uz Pārdaugavas viadukta aicina parkoties prātīgi

Lai aicinātu autovadītājus novietot auto prātīgi un pārdomāti, cienot arī citus braucējus, Volkswagen komerctransports novietojis jauno Crafter slavenajā Pārdaugavas viaduktā. Neparastais ceļa posms izvēlēts, lai vērstu uzmanību uz to, ka nereti vietas, kur iespējams atstāt auto, ir grūti pieejamas vai nelielas, taču arī tādos gadījumos nedrīkst aizmirst par citiem satiksmes dalībniekiem.

Eiropas Komisija: Latvijā esošā atbalsta shēma elektroenerģijas obligātā iepirkuma un garantētās maksas pa...

Eiropas Komisija: Latvijā esošā atbalsta shēma elektroenerģijas obligātā iepirkuma un garantētās maksas par uzstādīto jaudu veidā atbilst ES iekšējā tirgus prasībām


Eiropas Komisija (EK) 2017. gada 24. aprīlī ir pieņēmusi lēmumu valsts atbalsta lietā "Atbalsts elektroenerģijas ražotājiem", secinot, ka Latvijā esošā atbalsta shēma elektroenerģijas obligātā iepirkuma un garantētās maksas par uzstādīto jaudu veidā atbilst Eiropas Savienības iekšējā tirgus prasībām.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  metāla jumti