"Clean R" pakalpojumus sniedz normālā režīmā, klientu centri strādās neklātienē un apmeklētājus nepieņems

Vides pakalpojumu uzņēmums "Clean R", izvērtējot darbinieku un klientu drošības un veselības jautājumus, pieejamos materiālu resursus un darba organizāciju, arī ārkārtas situācijas apstākļos spēs nodrošināt sabiedrībai būtisko pakalpojumu – atkritumu apsaimniekošanas un publisko telpu uzkopšanas – savlaicīgu un kvalitatīvu izpildi bez pārtraukumiem.

Respektējot valstī izsludināto ārkārtas situāciju un valsts apņemšanos ierobežot vīrusa izplatības iespējas, kā arī rūpējoties par savu darbinieku un klientu veselību, uzņēmums ir ieviesis virkni ierobežojumu klātienes klientu apkalpošanai, aicinot klientus, sadarbības partnerus un citus sabiedrības locekļus izturēties atbildīgi pret radušos situāciju.

“Clean R” pakalpojumu sniegšanu nodrošinās pilnā apjomā, taču no šā gada 13. marta līdz 14. aprīlim uzņēmums pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē – Rīgā, Vietalvas ielā 5 un Mellužu ielā 17, kā arī Jūrmalā, Fabrikas ielā 11. Iedzīvotāji un uzņēmumi pakalpojumus, informāciju  var saņemt telefoniski, zvanot uz 67111001, kā arī elektroniski mājaslapā www.cleanr.lv, sadaļā e-pakalpojumi, un rakstot uz kc@cleanr.lv.

“Clean R” aicina klientus Rīgā, kuriem šobrīd ir jāpārslēdz līgumi par atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem, darīt to elektroniski vai telefoniski, izmantot izdrukātas līguma kopijas un atsūtīt tās pa pastu vai arī izmantot apmaksātas atpakaļ sūtāmas līguma formas, kas tiks nosūtītas visiem privātmāju iedzīvotājiem Rīgā “Clean R” apkalpošanas zonā jau nākamās nedēļas laikā.

Atkritumu izvešana un pakalpojuma nodrošināšana tiks veikta pēc plānotā grafika. Šobrīd tā notiek ierastā režīmā. Uzņēmums papildus rūpējas par to, lai darbiniekiem būtu nodrošināti visi nepieciešamie dezinfekcijas un higiēnas līdzekļi, veic papildu veselības monitoringu pirms darbinieku maiņas sākuma, kā arī ierobežo publiskas pulcēšanās iespējas uzņēmumā. Gadījumā, ja pakalpojuma izpilde tiks apgrūtināta, uzņēmums reorganizēs resursus un darbu plānu, lai nodrošinātu pakalpojumu arī ārkārtas apstākļos.

 

Aktuālo informāciju par “Clean R” pakalpojumu pieejamību sniegsim www.cleanr.lv, kā arī sociālajos tīklos.

Par “Clean R”

Vides pakalpojumu uzņēmums "Clean R" ir nozares līderis Latvijā, kurš dibināts pirms 75 gadiem. "Clean R” nodarbina vairāk nekā 1300 darbinieku un sniedz plašāko vides pakalpojumu klāstu vairāk nekā 50 000 klientu visā Latvijā. Klientiem tiek piedāvāti 40 pakalpojumi atkritumu apsaimniekošanas, īpašumu uzturēšanas, telpu un ēkām piegulošo teritoriju uzkopšanas un labiekārtošanas jomā, kā arī ceļu un koplietošanas teritoriju tīrīšana.

Plašāka informācija: Kaspars Līcītis | kaspars.licitis@cleanr.lv |

uzņēmums "Clean R"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums