Tikkurila 2020. gada tonis: ja dzīve piespēlē citronus, pagatavo limonādi


public. foto
Vakar, 23. janvārī Rīgā, krāsu ražotājs Tikkurila iepazīstināja ar 2020. gada toni – H300 Limonāde – kas atspoguļo pozitivitāti un optimismu. Gada tonis un toņu kolekcija aicina palūkoties uz dzīves gaišo pusi un iedvesmoties no mūžsenā teiciena –"Ja dzīve piespēlē citronus, pagatavo limonādi".

Tikkurila tonis H300 Limonāde turpina dzelteno toņu tendenci, kas jau iepriekš redzēta modē un dekorā. Tas ir vienlaicīgi spilgts un maigs, enerģisks un izsmalcināts – apburošs tonis, kas aizstāj ikdienā ierastos pelēkos un smilškrāsas toņus. H300 Limonāde ir malks svaiga gaisa un atgādina par to, ka gan mājās, gan pasaulē kopumā vienmēr ir iespēja pozitīvām pārmaiņām. H300 Limonāde turpina Tikkurila pagājušā gada toņa K319 Flamingo optimistisko vēstījumu.

Pārvērst vienkāršo par maģisko

Modes dizainere Laura Džaslina (Laura Juslin) un arhitekte Lilija Maunula (Lilli Maunula) kopā ar Tikkurila krāsu eksperti Irinu Hanhisalo (Irina Hanhisalo) ir izstrādājušas divas kolekcijas – Gada tonis un Color Now 2020. Idejas pamatā ir vēlme visu vienkāršo pārveidot par maģisko.

“Kolekcijas galvenā ideja ir ar krāsu palīdzību padarīt ikdienišķos objektus interesantus un jaunus. Izmantojot nelielu krāsas daudzumu, jūs varat blāvas, ikdienišķas telpas pārveidot par maģiskām. Lai arī toņu kolekcija ietver aktuālākās tendences, tās mērķis nav būt pārlieku izsmalcinātai,” saka Irina Hanhisalo.

Rezultāts – astoņu toņu kolekcija – vienlaikus šķiet gan kaut kas jauns, gan pazīstams. Kolekcija apvieno piesātinātus, tumšus toņus ar vēsiem un svaigiem toņiem, mudinot izmēģināt pārsteidzošas un interesantas kombinācijas.

Color Now 2020 toņu kolekcija

Dizaineru tandēms – Džaslina un Maunula – toņiem pievēršas ar zinātkāri un drosmi. Viņu mērķis ir atklāt jaunas perspektīvas modes un dizaina pasaulē. Atrast pareizo toņu kombināciju ir tāpat kā atrast pareizo frekvenci. Tā vietā, lai paļautos uz ierastajiem risinājumiem, dizaineres izaicina sevi ar jaunām toņu kombinācijām. Interesanti, ka toņu kolekciju Color Now 2020 raksturo arī gaismas spēle. Tiek pētīts, kā gaisma ietekmē krāsas toni un cik dažādi uz to reaģē matētas un spīdīgas virsmas. Dizaineres aicina ikkatru aplūkot savas mājas sienas krēslā vai vakara saulē, lai ieraudzītu, cik daudzveidīgi izgaismojas dažādie elementi, ļaujot saskatīt skaisto ikdienišķās lietās.

Iedvesma 2020. gada toņu kolekcijai nākusi no dizaina un modes pasaulēm – gan mūsdienās, gan pēdējās desmitgadēs. "Nevienu no kolekcijas Color Now 2020 toņiem nevar aizstāt, jo tie perfekti papildina viens otru," skaidro Džaslina un Maunula.

“Mūsu dizaina filozofija lieliski saskan ar Tikkurila redzējumu. Vien krāsu tonis un nedaudz iztēles var pārvērst pat visikdienišķāko priekšmetu vai telpu par mūsu dzīves mīļāko daļu,” saka dizaineres.

Ogilvy PR LATVIA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums