Ikdienas steigā apstāties un saskatīt skaisto - pieredzē dalās Kristīne Garklāva, Mārtiņš Kapzems un Miks Užāns


public. foto
Ceturtdien, 29.augustā, restorānā Muusu Terase norisinājās jau otrais dermokosmētiskā produktu ražotāja Eucerin rīkotais sarunu iedvesmas vakars. Kā ikdienas skrējienā spēt saskatīt skaisto mums apkārt, radīt iedvesmu dabā, un kā galu galā to pareizāk iemūžināt, lai siltās atmiņas saglabātos? Par šo un citiem jautājumiem diskusijā ar sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem iesaistījās televīzijas personība Kristīne Garklāva, pasākumu vadītājs Mārtiņš Kapzems, kā arī fotogrāfiju meistars Miks Užāns.

Personīgā izaugsme, karjera un mērķtiecīga vēlme attīstīt sevi ir vairāk nekā apsveicamas rakstura iezīmes, tomēr var pienākt mirklis, kad visa ir par daudz. Kā atrast sev atbilstošu veiksmes formulu, lai sevi uzturētu formā gan fiziski, gan emocionāli? Un kā pēcāk šos principus izmantot savā labā? Sarunu iedvesmas vakarā savā pieredzē dalījās enerģiskā televīzijas raidījumu vadītāja Kristīne Garklāva, kura savu iedvesmu rod dabā, kā arī regulāri izaicina sevi, dzīvojot aktīvu dzīvesveidu, harizmātiskais pasākumu vadītājs un pasaules apceļotājs Mārtiņš Kapzems, kā arī profesionāls mirkļu tvērējs un fotogrāfiju meistars Miks Užāns.

Par savu organismu ir būtiski rūpēties gan ārēji, gan iekšēji, ir svarīgi nedarīt sev pāri, nepārstrādāties un nepārslogot sevi, turklāt tikpat svarīga ir arī blakus nodarbošanos, kas ļauj atslēgties no ikdienas raitā skrējiena un atkal uzlādē. Lai atrast savu balansu, ne mazāks būtisks ir veselīgs dzīvesveids un izpratne par to, kā parūpēties par sevi. Abām šīm komponentēm ir jāiet roku rokā un jāpapildina vienai otru.

Aktīvā diskusijā par skaisto, kas patiesībā atrodas mums visapkārt, veselīga dzīvesveida pamatprincipiem un C vitamīna pozitīvo ietekmi uz cilvēka organismu sarunu iedvesmas vakarā iesaistījās arī TV raidījumu vadītāja un kūku cepēja Anna Panna, dekoratore Baiba Prindule, aktieru pāris Dārta Daneviča un Niklāvs Kurpnieks, modele Madara Mālmane, sociālo tīklu blogeres Sintija Selicka, Annija Apsīte un Elizabete Gorina, kamaniņu braucēja Ulla Zirne un citi.

Vakara gaitā klātesošie viesi un mediju pārstāvji tika iepazīstināti arī ar jauno Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster serumu, kas radīts, lai mazinātu apkārtējās vides un novecošanas ietekmi uz mūsu sejas ādu. Tika uzklausīts arī speciālistu viedoklis par to, kam, kopjot sejas ādu, sievietēm būtu jāpievērš pastiprināta uzmanību. Tāpat ikviens interesents speciālistu pavadībā varēja noteikt savas sejas ādas mitruma līmeni, grumbiņu dziļumu kapilāru tīklojumu.

Par Eucerin Hyaluron-Filler Vitamin C Booster serumu:

Jaunais Eucerin C vitamīna serums veidots ādas jaunības saglabāšanai. Saule, piesārņojums, radiācija un neveselīgs dzīvesveids ir tikai daži no faktoriem, kas veicina brīvo radikāļu veidošanos mūsu organismā. Šie radikāļi savukārt izraisa oksidatīvo stresu ādai, veicina priekšlaicīgu ādas novecošanos un liek ādai izskatīties blāvai. Eucerin Hyaluron-Filler C vitamīna serums ar 10% tīra un pirms lietošanas aktivizēta C vitamīna ir tieši radīts, lai cīnītos ar brīvajiem radikāļiem un pirmām novecošanās pazīmēm: serums stiprina ādu, aizpilda grumbas un sniedz tev gludāku, svaigāku un starojošāku ādas izskatu.

Eucerin Hyaluron-Filler C vitamīna serums ir piemērots visiem ādas tipiem un ir klīniski un dermatoloģiski pierādīts, ka tas stiprina ādu un aizpilda grumbas. Āda ir gludāka, svaigāka un daudz starojošāka jau pēc 7 dienām un laikā gaitā rezultāti uzlabojas.

 


 

Nords Porter Novelli
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums