WIZZ AIR PASAULES DESMIT VISDROŠĀKO LIDSABIEDRĪBU VIDŪ


Publicitātes foto
Budapeštā, 2019. gada 31. jūlijā. Wizz Air, vienu no Eiropas visstraujāk augošajām lidsabiedrībām un lielāko zemizmaksu pārvadātāju Centrāleiropā un Austrumeiropā, pasaules vienīgā vienas pieturas lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūra AirlineRatings.com ir nosaukusi par vienu no 2019. gada desmit visdrošākajiem zemizmaksu pārvadātājiem pasaulē.

Veicot novērtējumu, AirlineRatings.com ņem vērā plašu faktoru loku, kas ietver aviācijas vadības un nozares iestāžu veiktās revīzijas, valsts revīzijas, lidsabiedrības avāriju un nopietnu incidentu reģistrus, rentabilitāti, nozares ievērojamākās drošuma iniciatīvas un lidmašīnu parka vecumu. Vieta pasaules desmit visdrošāko zemizmaksu lidsabiedrību vidū ir liels sasniegums, kas atbalsta Wizz Air stingro stratēģiju, kura atzīst drošumu par galveno prioritāti.

Wizz Air ekspluatē vienu no jaunākajiem lidmašīnu parkiem pasaulē, kas pašlaik sastāv no 115 lidmašīnām Airbus A320, A321ceo un Airbus A321neo, kuru vidējais vecums ir 4,7 gadi. Turklāt lidsabiedrība ir pasūtījusi vēl 274 pasaules visefektīvākās vienejas lidmašīnas Airbus A321neo. Lai jauno un moderno lidmašīnu parku uzturētu ideālā stāvoklī, Wizz Air sadarbojas ar Eiropas lielākajiem tehniskās apkopes partneriem. Kopš lidojumu sākuma 2004. gadā Wizz Air ir veltījusi daudz laika un resursu, lai nodrošinātu pasaules klases drošuma kultūru, drošības procedūras, kā arī darbinieku mācības un izaugsmi. Lidsabiedrība ir atvērusi pilnīgi jaunu mācību centru, kas ir viens no visprogresīvākajiem Eiropas aviācijas mācību centriem, kur atrodas divi Airbus A320 CAE 7000XR sērijas pilnie lidojumu trenažieri, vismodernākais TFC salona ārkārtas evakuācijas trenažieris, kā arī Flame Aviation nākamās paaudzes ugunsdzēsības trenažieris V9000 Commander. Tas ir mācību komplekss, kur mācās visi piloti un stjuarti.

Wizz Air valdes priekšsēdētāja vietnieks un grupas ekspluatācijas direktors Dīderiks Pens sacīja: „Drošība turpina būt Wizz Air prioritāte, un mēs lepojamies, ka esam pasaules desmit visdrošāko lidsabiedrību vidū. Šis novērtējums vēlreiz apliecina, ka mēs esam uz pareizā ceļa, paturot drošumu mūsu prioritāšu priekšgalā, un ka Wizz Air pagājušajā gadā saņemtais septiņzvaigžņu drošuma novērtējums bija godam nopelnīts. Līdztekus drošumam mēs savā plašajā vairāk nekā 650 maršrutu tīklā, kas savieno 147 galamērķus 44 valstīs, cenšamies piedāvāt klientiem nepārspējamas ērtības.”

Par Wizz Air

Wizz Air ir lielākā zemizmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā, kas ekspluatē 115  lidmašīnu Airbus A320 un Airbus A321 parku un no 25 bāzēm piedāvā lidojumus vairāk nekā 650 maršrutos, savienojot 147 galamērķus 44 valstīs. Wizz Air vairāk nekā 4500 aviācijas speciālistu kolektīvs nodrošina izcilu apkalpošanu un ļoti zemas biļešu cenas, padarot Wizz Air par vairāk nekā 34 miljonu pasažieru izvēli 2018. gadā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ, un uzņēmums ir iekļauts indeksos FTSE 250 un FTSE All-Share Indices. Wizz Air ir reģistrēta saskaņā ar Starptautiskās gaisa transporta asociācijas (IATA) Ekspluatācijas drošības auditu (IOSA), kas ir lidsabiedrību drošuma atzīšanas etalons visā pasaulē. Nesen uzņēmums ir saņēmis visaugstāko septiņzvaigžņu drošuma novērtējumu no pasaules vienīgās lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūras airlineratings.com, kā arī slavenais gadskārtējais izdevums Aviation 100, kas izsaka atzinību par gada izcilāko veikumu aerokosmiskajā nozarē, ir atzinis uzņēmumu par 2017. gada labāko lidsabiedrību Eiropā.

 

Wizz Air
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums