"Maxima" reģionos investē teju 2 miljonus eiro


Maxima_lentas griesana_Rezekne.
Šodien, 11. aprīlī, durvis vēra trīs "Maxima Latvija" veikali - Rēzeknē, Pulkveža Brieža ielā 26, Dagdā - Daugavpils ielā 8a un Iecavā – Rīgas ielā 27. Svinīgās veikalu atklāšanas pulcēja vairākus simtus vietējo iedzīvotāju, kuriem turpmāk būs iespēja gūt ērtas un mūsdienīgas iepirkšanās pieredzi. Kopējās investīcijas sastāda gandrīz 2 miljonus eiro, 753 000 eiro novirzot Dagdai, 745 000 eiro Rēzeknei un 450 000 eiro Iecavai.

Pēc trīs mēnešu rekonstrukcijas darbiem, “Maxima X” veikali pircējus sagaidīs ar jaunākajām iepirkšanās tendencēm atbilstošu telpu plānojumu un interjeru, pārdomātu preču sortimentu, kā arī videi draudzīgiem, mūsdienīgiem inženierkomunikāciju risinājumiem.

“Esam gandarīti šodien atklāt trīs atjaunotus veikalus, kas priecēs ne tikai mūsu pircējus Latgalē un Zemgalē, bet arī nodrošinās ērtākus apstākļus veikalu 83 darbiniekiem. “Maxima Latvija” šogad būtiski izvērš mazo veikalu tīklu visā valstī un katrs mūsu veikals ir veidots balstoties uz pircēju vajadzībām, lai nodrošinātu patīkamu iepirkšanās pieredzi un kļūtu par klientu novērtētu izvēli katru dienu. Tādēļ arī šie trīs veikali ir nedaudz atšķirīgi. Ja iecavniekiem būs iespēja izmantot četras jaunas pašapkalpošanās kases, tad Dagdā vairāk nekā par trešdaļu esam paplašinājuši tirdzniecības zāli, savukārt Rēzeknē īpaši domājām par ēkas energoefektivitāti,” stāsta “Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa.

Šodien atklāto veikalu rekonstrukcijas ilga trīs mēnešus un atjaunošanas darbos kopumā tika ieguldīti teju divi miljoni eiro. Veikalos ir modernizētas inženierkomunikācijas, uzstādot jaunu ventilācijas iekārtu, kas nodrošina patīkamu mikroklimatu, kā arī uzstādīts videi draudzīgs, energoefektīvs LED apgaismojums.

Šo veikalu atvēršana ir daļa no mazumtirdzniecības tīkla “Maxima Latvija” investīciju programmas, kuras laikā uzņēmums būtiski paplašinās veikalu tīklu, atverot vairākus jaunus lielformāta veikalus, virkni mazā formāta veikalu, kā arī pilnībā rekonstruējot 10 esošos veikalus, daļu no tiem būtiski paplašinot. Jau ziņots, ka veicinot ērtu un pieejamu iepirkšanos, “Maxima Latvija” veikalu tīkla izvēršanā un klientu iepirkšanās pieredzes uzlabošanā 2019.gadā plāno veikt investīcijas vairāk nekā 34 miljonu eiro apmērā. 

 

SIA "Maxima Latvija"
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums