"Pastāvēs, kas pārvērtīsies!" Rainis

Latvijas valsts Prezidentam un 13.Saeimas tautas priekšstāvjiem.

Augsti godātais, R. Vējoņa kungs , 13. Saeimas tautas priekšstāvji, aicinu Jūs mainīt mūsu valsts pārvaldes sistēmu no koruptīvas, manipulējamas, valsts un iedzīvotāju labklājībā nemotivētas izpildvaras uz mērķtiecīgu  Latvijas un tās iedzīvotāju labklājībā motivētu izpildvaru. Pārtraukt izpildvaras sajaukšanu ar politisko lēmējvaru, kas valsti novedusi pie 10 miljardu eiro valsts parāda, veicinājis, ka vairāk kā 370 000 iedzīvotāju ir pametuši un ap 10 000 iedzīvotajiem katru gadu turpina pamest Latviju. Latvija izmirst un lēni tuvojas bankrotam. Aicinu, pārtraukt izpildvaras - Ministru kabineta, nostādīšanu augstāk par Saeimas tautas priekšstāvjiem.

  Ministru prezidents ir augstākais izpildvaras ierēdnis - visas valsts pārvaldes darba organizētājs, plānotājs, vadītājs un kontrolētājs! Aicinu par premjeru virzīt pieredzējušus vadītājus, kuri zina un prot vadīt, nevis ir politisko partiju demokrātiskā kompromisu muklāja kompromisa personas! Ir jānodala izpildvara no politiskās lēmējvaras! Tautas vēlētiem deputātiem primāri jābūt tautas priekšstāvjiem, nevis izpildvaras atbalstam. Deputātiem jākontrolē, vai izpildvara – Ministru kabinets, veic savu darbību atbilstoši Saeimas apstiprinātiem ilgtermiņa mērķiem, stratēģijai un rīcības plānam.

 Aicinu visiem atbildēt uz jautājumu - vai  valsts pārvaldes aparātu vadīt var cilvēks, kuram nav pieredze un zināšanas, kā organizēt, plānot, vadīt un kontrolēt daudzu cilvēku darbu. Vai tas ir valsts un iedzīvotāju interesēs, ka tādi cilvēki vada un kontrolē valsts pārvaldes aparātu?

 Primārais, ir tautsaimniecības attīstība! Vienīgi tautsaimniecības attīstība var nodrošināt valsts budžetā pietiekamu naudu visu valsts funkciju kvalitatīvai un taisnīgai veikšanai, un daudzu simtu tūkstošu Latvijas iedzīvotāju, iztikas meklējumos aizbraukušo, atgriešanos.

  Gadiem sabiedriskās organizācijas, kuras saistītas ar Latvijas tautsaimniecību pauž viedokli, ka galvenā valsts izpildvaras problēma ir, ilgtermiņa mērķu, stratēģija un rīcības plānu trūkums. Valstī un pašvaldībās nav tautsaimniecības attīstībā motivētas izpildvaras.

  Aicinu nominēt Ministra prezidenta amatam pieredzējušu un zinošu vadītāju. Veidot Ministru kabinetu no pieredzējušiem, savu arodu zinošiem profesionāļiem. Mainīt valsts pārvaldes sistēmu uz valsts un iedzīvotāju labklājībā motivētu izpildvaru. Padarot Saeimas deputātus par patiesiem tautas priekšstāvjiem, kuri spēj aizstāvēt tautas intereses un nav kā LPSR Austākās Padomes deputāti parasta bezspēcīga balsojamā mašīna, kurus esošās sistēmas uzturētāji cenšas vainot visās Latvijas nebūšanās.

12.Saeimas tautas priekšstāvis Valdis Kalnozols
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli