LTRK un LDDK aicina reģistrēties Uzņēmēju sporta spēlēm 2018

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un ietekmīgākā darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) aicina reģistrēt uzņēmējus savas komandas dalībai jau sestajām Uzņēmēju sporta spēlēm, kas šogad notiks no 8. līdz 10. jūnijam atpūtas kompleksā "Lejastiezumi", Kuldīgas novada Rendas pagastā.

Uzņēmēju sporta spēles jau kļuvušas par tradicionālu, sportiski izklaidējošu pasākumu uzņēmējiem un viņu ģimenēm. Pasākuma mērķis ir stiprināt sadarbību neformālā gaisotnē, veicināt komandas garu, iepazīt kolēģus un sadarbības partnerus ārpus darba apstākļos, kā arī aktīvi pavadīt laiku svaigā gaisā ar sportisku garu.

Šogad sporta spēļu dalībniekiem būs iespēja sacensties četros tradicionālajos, 15 netradicionālajos un desmit individuālajos sporta veidos, kā arī lielajā stafetē. Līdztekus uzņēmumu komandu aktivitātēm norisināsies bērnu kauss, radošās darbnīcas un citas izklaides gan lielajiem, gan mazajiem sporta spēļu dalībniekiem.

“Sportā tāpat kā uzņēmējdarbībā ir vajadzīga enerģija un gribasspēks, lai gūtu panākumus īpaši sarežģītājās disciplīnās. Protams, vislielāko sasniegumu pamatā ir saliedēts kolektīvs, kura spējas un komandas garu ir iespēja stiprināt tieši sportiskajās aktivitātēs. Aicinu izmantot šo iespēju,” uzsver LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone.

Pasākuma pirmajā vakarā par ļoti jautru un muzikālu noskaņu parūpēsies grupa “Pirmais kurss”, iesildot publiku nākamās dienas sporta aktivitātēm. Savukārt otrās dienas, tostarp sporta spēļu noslēgumā, uzstāsies visiem iemīļotais “Bermudu divstūris” ar jau labi pazīstamām un zināmām dziesmām.

“Ikgadējās sporta spēles ir viens no uzņēmēju iecienītiem pasākumiem, kur neformālā gaisotnē iespējams satikt gan kolēģus, gan sadarbības partnerus un tajā pat laikā pavadīt atraktīvas brīvdienas ģimenes lokā,” saka LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, piebilstot, ka ikvienam uzņēmējam jāatceras, ka dažkārt darbus jānoliek malā, lai gūtu spēkus jauniem izaicinājumiem.

Paredzams, ka sestajās Uzņēmēju sporta spēlēs piedalīsies vairāk nekā 50 uzņēmumu komandas. Agrā komandu reģistrācija notiek no 22.februāra līdz 16.martam, ko ērti ir izdarīt šeit: ej.uz/uss2018.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2300 individuāli biedri un vairāk kā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2015.gadā pārsniedza 17,5 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau vairāk nekā 80.gadu!

Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) ir ietekmīgākā darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijā. LDDK ir dibināta 1993.gadā, un patlaban tās biedri nodarbina 44% Latvijas darba ņēmēju. LDDK ir sociāli – ekonomisko sarunu partneris Ministru kabinetam un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībai. LDDK apvieno un pārstāv 112 nozaru līderus – uzņēmumus, kuros strādā vairāk nekā 50 darbinieku, un 64 nozaru un reģionālās uzņēmēju asociācijas un federācijas.


 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli