Ieguldot vairāk nekā miljonu eiro, Valdlaučos atvērts veikals "top!"

Piektdien, 5.janvārī, atvērts lielākais pārtikas veikals Valdlaučos 400 m2 platībā, kura izveidē investēts vairāk nekā miljons eiro. Kopumā veikalā strādās 20 darbinieki, tostarp arī divi konditori.

“Īpašumā, kur kādreiz atradās veikals, bet ilgstoši nebija piedzīvota lielāka cilvēku rosība, tika veikti vērienīgi rekonstrukcijas darbi. Pielāgojot ēku klientu un darbinieku ērtībām, tā tika pilnībā pārbūvēta saskaņā ar arhitektu izstrādāto projektu. Esam izveidojuši arī konditoreju, kurā vietējie “top!” gādīgie meistari piedāvās pircējiem uz vietas un ar mīlestību gatavotus gardumus. Gandarījums, ka pēc tik liela ieguldītā darba Jaunajā gadā vietējos iedzīvotājus varam iepriecināt gan ar sakoptu apkārtējo vidi, gan tuvāk mājām esošu pārtikas veikalu,” stāsta AS “LPB” tirdzniecības direktore Vineta Priedniece, norādot, ka šis ir pirmais uzņēmuma atvērtais veikals “top!” šogad.

Veikalā Valdlaučos, Atpūtas ielā 5, pircējiem būs iespēja iegādāties plašu produktu sortimentu, tostarp vietējo ražotāju labumus, ar kuriem lepojamies, lai varētu sniegt labāko un kvalitatīvāko no pašmāju audzētā un ražotā. Pircēju apkalpošana notiks pie trīs kasēm. Klientu ērtībām pie ēkas izbūvēta arī autostāvvieta.

Jaunatvērtais veikals pieder vienam no veikalu tīkla “top!” radītājiem, kas 2000.gadā Liepājā atvēra pirmo veikalu “top!”. AS “LPB” dibināta 1992.gadā un ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu. Savā pastāvēšanas laikā atvērusi 42 veikalus, no tiem 13 “top!” un 29 “mini top!” dažādās Latvijas pilsētās – Liepājā, Aizputē, Brocēnos, Bunkā, Cīravā, Dubeņos, Grobiņā, Jelgavā, Kalvenē, Kazdangā, Krotē, Medzē, Nīcā, Nīgrandē, Pāvilostā, Priekulē, Saldū, Vaiņodē, Vērgalē un tagad arī Valdlaučos.

Šogad šis ir pirmais jaunatvērtais veikals “top!”, bet pērn tika atvērti 44, kopskaitā veidojot 272 veikalus “top!” visā Latvijā.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 272 pārtikas veikali, no tiem 150 “top!” un 122 “mini top!”, kuri pieder 20 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Lars Limited”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “ESSA”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.


 

Ilze Priedīte
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  vannu restaurācija