Ar draudzības spēli atklāj Bites un "Ghetto Games" sadarbības otro sezonu


visi spēlētāji
Ceturtdien, 18.maijā, ar aizraujošu basketbola draudzības spēli Grīziņkalnā tika atklāta mobilo sakaru operatora Bite un "Ghetto Games" sadarbības otrā sezona, kas, pateicoties aizraujošai programmai un 4G interneta sniegtajām iespējām, solās būt īpaši jaudīga, informēja Bite vadītājs Kaspars Buls.

Spēle izvērtās ļoti spraiga, jo abas komandas par uzvaru cīnījās pašaizliedzīgi, sniedzot skatītājiem, kuru vidū bija gan Bites darbinieki, gan “Ghetto Games” kustības fani un vēstneši, iespēju baudīt NBA līmeņa cienīgas ainas. Neraugoties uz to, ka pirmo grozu guva Bites komanda un spēles sākumā rezultāti mijās teju punkts punktā, veiksme šoreiz bija “Ghetto Games” komandas sabiedrotā – ar rezultātu 33:55 Bites spēlētāji piekāpās pretiniekiem.

“Lai arī neuzvarējām, puiši cīnījās godam. Šoreiz mazliet pietrūka sportiskās veiksmes. Taču mums vēl priekšā visa vasara, kuru jau otro gadu aizvadīsim kopā ar “Ghetto Games”, tāpēc mums noteikti būs vēl daudz iespēju atspēlēties,” teica Buls, piebilstot, ka sportā līdzīgi kā biznesa zaudējumu nav. Viņaprāt, ikviena vinnēta vai nevinnēta spēle, ikviens noslēgts vai nenoslēgts darījums u.tml. ir tikai solis ceļā uz panākumiem un izcilību, un īpaša loma šajā ceļā ir spēcīgai, saliedētai komandai. Tieši šādas komandas ir gan Bitei, gan “Ghetto Games”.

Šogad “Ghetto Basket” lielākie pasākumi norisināsies kopā ar Bite jaudīgo 4G internetu. Vēl vairāk –to laikā ikvienam interesentam būs iespēja izaicināt sevi un sacensties par vērtīgām balvām īpašā stafetē “Bite Skill Challenge”. Pirmais pasākums norisināsies jau šo sestdien, 20.maijā, Jēkabpilī. Tā apmeklētāji varēs ne vien pārbaudīt savus spēkus, iesaistoties dažādās sportiskās aktivitātēs, bet arī izbaudīt virtuālās pasaules valdzinājumu, atpūšoties Bites teltī.

foto;https://failiem.lv/u/6np2mmc7

Bite jau vairāk nekā desmit gadus nodrošina Latvijas iedzīvotāju vajadzībām atbilstošus mobilo sakaru pakalpojumus. 2016.gadā uzņēmums uzsāka vērienīgu attīstības programmu, investējot infrastruktūrā, tehnoloģijās un klientu servisā 11,8 miljonus eiro. 2016.gada nogalē Bitei visā Latvijā bija 710 bāzes stacijas. Pašlaik Latvijā darbojas 39 Bites klientu apkalpošanas centri, bet Bites 4G internets jau ir pieejams 90% valsts iedzīvotāju. Bites komandā strādā jau vairāk nekā 600 darbinieku.

Anete Lukstiņa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:



Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana