Ziņas | Lasītāji raksta


Kāzu fotogrāfes ieteikumi īstā brīža notveršanai bildē

Šodien, 21. martā, tiek svinēta Atmiņu diena, kad ikviens var īpaši padomāt par savām atmiņām. Vienkāršāk tās saglabā tieši bildēs, tāpēc šajā dienā ir vērts apdomāt, kā tiek fotografēti mirkļi. Samsung sadarbībā ar 2017. gada Latvijas labāko kāzu fotogrāfi Intu Lankovsku piedāvā ieteikumus, kā veiksmīgāk notvert skaistos dzīves mirkļus fotogrāfijās.

Armands Simsons: Izpatikt visiem patiesībā ir lieki

Mūsdienu straujajā dzīves ritmā ikviens no mums ir saskāries ar situāciju, ka diennaktī esošais stundu skaits ir par maz, lai pagūtu visu iecerēto. Tajā pašā laikā ir cilvēki, kuru darbaspējas un enerģija šķiet neizsmeļama, piemēram, Armands Simsons, kurš vada vairākus TV raidījumus, ir hokeja kluba "Dinamo Rīga" tehniskais direktors un četru bērnu tēvs. Kā viņš visu paspēj?

Eksperte: Klātienes tikšanās ir veiksmīga biznesa atslēga

Iestājoties tehnoloģiju ērai, vairums pētnieku un tehnoloģiju entuziastu paredzēja, ka ar laiku izzudīs arī nepieciešamība pēc klātienes kontakta, jo visa saziņa notiks pastarpināti, proti, caur dažādiem tiešsaistes rīkiem. Tomēr realitātē piedzīvojam pretējo – tehnoloģijas attīstās tik ātri, ka grūti izsekot piedāvājumam, taču biznesa jautājumu kārtošanā joprojām neaizvietojamas ir klātienes tikšanās un sapulces – arī starp mileniāļiem, kuriem piedēvē pārlieku aizraušanos ar virtuālo vidi. Šo tendenci novērojam arī dažādu konferenču klāstā, tostarp tādu, kas tiek veltītas tieši tehnoloģijām – tās neizzūd, gluži otrādi – klāsts palielinās, un interese par tām pat pieaug. Šie novērojumi liek secināt – pastarpināta komunikācija, lai arī sen jau pieejama pat video formātā, nekad neaizstās tikšanos aci-pret-aci, kas, kā atzīst profesionāļi, ir veiksmīgu darījuma attiecību pamats.

Kāpēc privātais investors slimnīcu var uzbūvēt ievērojami lētāk?

Daļēji Krievijas investoriem piederošais uzņēmums LS Medical Property ir paziņojis par plāniem Rīgā, Skanstes ielā līdz 2020. gadam uzbūvēt lielu daudzprofilu slimnīcu. Saskaņā ar uzņēmuma pārstāvju izplatīto informāciju deviņstāvu klīnikas būvniecības darbu kopējās izmaksas varētu būt aptuveni 25 miljoni eiro.(1)

Loterija uz Latvijas autoceļiem!

Ceļu satiksmes negadījumu rezultātā pēdējos gados bojā gājušo cilvēku skaitam ir tendence samazināties, tomēr, tā ir tikai viena medaļas puse. Kopējais satiksmes negadījumu skaits būtiski nemainās vai pat palielinās. Lai risinātu satiksmes drošības jautājumus valsts īsteno politiku, kura bieži vien iedzīvotāju vidū izsauc nepatiku. Viens no šādiem satiksmes drošības pasākumiem ir fotoradaru izvietošana uz Latvijas autoceļiem ar mērķi likt autovadītājiem samazināt savu braukšanas ātrumu. Attieksme no iedzīvotāju puses ir dažāda, sākot no nesapratnes un beidzot ar šo ierīču dedzināšanas gadījumiem.

SIVA koledžas studenti vāc parakstus par koledžas autonomiju

Šā gada 9. martā sabiedrības iniciatīvu portālā manabalss.lv ir uzsākta parakstu vākšanas kampaņa par SIVA koledžas autonomiju. Iniciatīva paredz Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) koledžai atdalīšanos no Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA). Kā parakstu vākšanas autore ir norādīta SIVA koledžas 2. kursa cilvēku resursu vadības programmas studente Vera Semjonova. Savāktos parakstus paredzēts iesniegt LR Labklājības ministrijā un LR Saeimā.

Karstais dzēriens Chai Latte – garšvielu vētra kafijas krūzītē

Kopš karstā dzēriena ​​Chai Latte popularitāte pārkāpusi savas dzimtenes robežas Indijā, saldi pikantās garšas iekarojušas garšas kārpiņas visā pasaulē. Šī garšīgā melnā tēja, kas bagātināta ar pikantām, sildošām un eksotiskām garšvielām, apvienojumā ar karsētu pienu, nu sacēlusi vētru arī Latvijas karsto dzērienu krūzītēs. Par tik tradicionālās melnās tējas ne tik ierasto "ampluā" un popularitātes kāpumu Latvijā stāsta Narvesen kafijas eksperts Vilmārs Vjakse un Apsara tējas meistars Andris Purviņš.

Vāc parakstus, lai ikvienam Latvijā būtu bezmaksas pārtika

Sabiedrības iniciatīvu portālā Balsojam.lv 26. februārī ir uzsākta parakstu vākšanas kampaņa ar nosaukumu "PĀRTIKA LATVIJAI" Kā iniciatīvas autors ir norādīta Latvijas sociāldemokrātiskā strādnieku partija (LSDSP)

LTRK un LDDK aicina reģistrēties Uzņēmēju sporta spēlēm 2018

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un ietekmīgākā darba devējus pārstāvošā organizācija Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) aicina reģistrēt uzņēmējus savas komandas dalībai jau sestajām Uzņēmēju sporta spēlēm, kas šogad notiks no 8. līdz 10. jūnijam atpūtas kompleksā "Lejastiezumi", Kuldīgas novada Rendas pagastā.

Kāpēc līdz 2021. gadam, būtiski ir jāceļ iedzīvotāju pirktspēja.

Ko Latvija un tās iedzīvotāji iegūs, ja līdz 2021. gadam būtiski cels iedzīvotāju pirktspēju palielinot minimālo algu līdz 1000 eur mēnesī.

Aktuālās ziņas