Ziņas | Lasītāji raksta


Juris Pūce aicina piešķirt pabalstu pensionāriem Rīgā medicīnas pakalpojumu izdevumu segšanai

Rīgas domes Sociālo jautājumu komiteja vienbalsīgi atbalstīja "Latvijas Reģionu apvienība/Latvijas attīstībai" (LRA/LA) frakcijas vadītāja Jura Pūces sagatavotā priekšlikuma piešķirt sociālo pabalstu pensionāriem līdz 100 eiro gadā medikamentu iegādei un veselības aprūpes pakalpojumiem nodošanu Rīgas domes Labklājības departamentam tālākai izvērtēšanai.

Jelgavā, Valdekas pils: Mecenāts Uldis Šalajevs pasniedza savu 11.stipendiju LLU Pārtikas tehnoloģijas fakultātes...

Jelgavā, Valdekas pils: Mecenāts Uldis Šalajevs pasniedza savu 11.stipendiju LLU Pārtikas tehnoloģijas fakultātes 3.kursa studentei, Jurmalniecei Elīnai Šternai-Stirnei
Ilgadījais jauno inženieru studentu atbalstītajs, Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) absolvents un mecenāts Uldis Šalajevs personīgi pasniedza savas stipendijas sertifikātu 2017./2018.studiju gada rudens semestra inženierzinātņu studentei Elīnai ŠTERNAI-STIRNEI Valdekas pilī Jelgavā. E.Šterna-Stirne studē LLU Pārtikas tehnoloģijas fakultātes (PTF) 3.kursā bakalaura studiju programmā "Pārtikas zinības".

Ministru prezidenta vienaldzība par skolēnu ēdināšanu

Kārtējo reizi, nesaņemot atbildes no Ministru prezidenta par valsts piešķirtās dotācijas finansējuma apmēru viena izglītojamā ēdināšanai, kāds tiek novirzīts pārtikas produktu iegādei, "No sirds Latvijai" kopā ar Latvijas Reģionu apvienības deputātiemiesniedza pieprasījumu Ministru prezidentam.

Krišjānis Feldmans: LTRK ir pakļāvusies monopolu un naudasmaisu interesēm

Rīgas domes deputātam Krišjānim Feldmanam (Jaunā konservatīvā partija) piederošā SIA "Sumter" nolēmusi izstāties no Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK), jo tā vietā, lai aizstāvētu un pārstāvētu Latvijas mazos un vidējos uzņēmumus, organizācija ir pakļāvusies miljonāru un monopolistu interesēm.

Pārtraucam tautu padarīt slimu!

Viedi un stipri vīri, kuri dibināja Latvijas valsti un rakstīja tās Satversmi, jau ir izstrādājuši mūsu valsts veselības aprūpes sistēmas vīziju, būtību un uzdevumus.

NA atbalstīs VID rosinātos likuma grozījumus, kas šobrīd liedz VID izpaust ziņas par kriminālprocesiem

Nolūkā saņemt informāciju par medijos atspoguļoto tā dēvēto "aplokšņu algu" maksāšanu ēdināšanas uzņēmumā "Tokyo City", kā arī ne tik sen atklāto nodokļu izkrāpšanas skandālu ēdināšanas uzņēmumu ķēdē "Gan Bei", Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" (NA) partijas valdes sēdē uzklausīja Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektori Ilzi Cīruli. NA aicināja VID vadību skaidrot, vai aplokšņu algas nav sistemātiska problēma valstī, kā arī sniegt skaidrojumu, kādus pasākumus VID plānojis veikt, nolūkā pārtraukt nelikumības.

Iedzīvotājiem emigrējot, cieš vietējie uzņēmumi

Piecu gadu laikā no Latvijas uz ārzemēm labākas dzīves meklējumos ir devušies aptuveni 100 tūkstoši iedzīvotāju, kas ievērojami iedragā vietējo ražotāju peļņu un izdzīvošanas spējas. Vienkāršs aprēķins liecina, ka pārtikas ražotājiem Latvija ir zaudējusi vairāk nekā 104 miljonus eiro.

Delna aicinājusi veselības ministri skaidrot, kā tiek risināts iespējamais interešu konflikts

Sabiedrība par atklātību – Delna (Delna) 2017.gada 27.septembrī nosūtīja vēstuli veselības ministrei Andai Čakšai ar lūgumu skaidrot, kā Veselības ministrija (VM) risina iespējamo interešu konfliktu, kurā iesaistīta Valsts galvenā onkoloģe un kas, Delnas ieskatā, apdraud Latvijas sabiedrības veselību.

LRA/LA aicina likvidēt formālu Rīgas domes komisiju, tās vietā ieviešot e-pakalpojumu

"Latvijas Reģionu apvienība/Latvijas attīstībai" (LRA/LA) Rīgas domes frakcija sagatavojusi priekšlikumu Rīgas domes Pašvaldības maksas autostāvvietu lietošanas atļauju izsniegšanas komisijas likvidēšanai, ko atbalstījusi arī Rīgas domes administrācija. Tā vietā aicināts ieviest elektronisku pakalpojumu autostāvvietu atļauju izsniegšanai un pagarināšanai.

Uzņēmēji: ir būtiski nodrošināt iespējami godīgu konkurenci

Ir atbalstāms ikviens pasākums, kurš Latvijā palīdz nodrošināt godīgu konkurenci un mazināt ekonomikas "pelēko zonu", tostarp mazināt izvairīšanos no pievienotās vērtības nodokļa nomaksas, uzskata vairākas uzņēmējus pārstāvošas organizācijas.

Aktuālās ziņas