Ziņas | Lasītāji raksta


N.Ušakovs ir veicinājis Latvijas Sociālistiskās partijas šķelšanos vakardienas kongresā

Vakar, 16.decembrī notika Latvijas Sociālistiskās partijas kongress, šī partija kopā par SDP Saskaņa veido apvienību Saskaņas centrs kuru vada Rīgas mērs Nils Ušakovs.

Pi myusim Latgolā piedāvā sarunu ar kardinālu Jāni Pujatu

Tuvojoties Adventes laika noslēgumam raidījuma "Pi myusim Latgolā" veidotāji viesojas Rīgas Sv. Jēzus sirds draudzē, lai tiktos ar Romas katoļu baznīcas kardinālu Jāni Pujatu un uzzinātu vairāk par viņa dzīves gaitām, darbiem un garīgo aicinājumu.

Ir zināmi LSDSP Saeimas vēlēšanu kandidātu konkursa 1. kārtas rezultāti

Šā gada 16. decembrī ir beigusies pieteikšanās uz LSDSP konkursu1 uz vietu Saeimas vēlēšanu kandidātu sarakstā. Konkurss ilga pusgadu, kā laikā ikviens, kam bija vēlme aktīvi darboties politikā varēja aizpildīt tiešsaistes anketu, lai piedalītos LSDSP konkursā uz vietu Saeimas vēlēšanu kandidātu sarakstā.

Borjomi iesaka: Ziemassvētku pikniks pie dabas

Ieteikumi pirms došanās Ziemassvētku piknikā

Ziemassvētki ir īpašs laiks, kad ģimene sanāk kopā, lai mierīgi nosvinētu svētkus priecīgā un patīkamā gaisotnē, ēdot svētku mielastu, piparkūkas, mandarīnus, dzerot karstvīnu un iepriecinot viens otru ar sarūpētajām dāvanām. Borjomi šogad iesaka izmēģināt ko jaunu, iepriecinot sev mīļos un sniedzot vēl nebijušus svētku mirkļus un emocijas. Ziemassvētku pikniks ārpus mājas, pie dabas pārsteigs ikvienu ģimenes locekli, un, rūpīgi tam sagatavojoties, var radīt īpašu svētku gaisotni un sagādāt ģimenei jaunas, nebijušas svētku emocijas.

Mežu īpašnieki melu kampaņas apstākļos nolemj lūgt Zemkopības ministriju neturpināt virzīt grozījumus MK noteikumos ...

Mežu īpašnieki melu kampaņas apstākļos nolemj lūgt Zemkopības ministriju neturpināt virzīt grozījumus MK noteikumos par koku ciršanu un mežu atjaunošanu.


Situācijā, kad, tuvojoties vēlēšanām, racionālas diskusijas vietā notiek melu un biedēšanas kampaņa, Latvijas Meža īpašnieku biedrība (LMĪB) savā vakardienas kopsapulcē ir pieņēmusi lēmumu lūgt Zemkopības ministriju apturēt priekšlikumu virzību un diskusiju organizēšanu par grozījumiem Ministru kabineta noteikumos "Par koku ciršanu mežā" un "Meža atjaunošanas, meža ieaudzēšanas un plantāciju meža noteikumi".

Spilgti foto pelēkā laikā: fotogrāfa padomi ainavu uzņemšanai

Ūdenskrituma vai kalnu ainavas notveršana bildē tā, lai tā radītu klātesamības sajūtu, ir viens no lielākajiem fotogrāfu izaicinājumiem. Labā ziņa – dabasskatu tveršanai obligāti nav nepieciešams profesionāls foto aprīkojums – to apstiprina Samsung kopā ar fotogrāfu Andri Barbanu, kurš, iemūžinot Fēru salas ar viedtālruni, nodemonstrē un pastāsta, kā spilgtus kadrus uzņemt arī pelēkajā laikā.

LRA/LA: Rīgas pilsētas 2018. gada sagatavotais budžets ir pretlikumīgs

"Latvijas Reģionu apvienība/Latvijas attīstībai" (LRA/LA) Rīgas domes frakcija sasauktajā preses konferencē, kurā iepazīstināja ar saviem budžeta priekšlikumiem Rīgas pilsētas 2018. gada budžetam, norādīja, ka Rīgas domes sagatavotais budžets tā esošajā redakcijā ir pretlikumīgs.

Gaļas cenas Latvijā ietekmē patēriņa tendences Skandināvijā un Ķīnā

Jo ekonomiski stabilāk jutīsies pircēji, jo vairāk viņi pirks un patērēs gaļas produktus – šāda aina iezīmējas arī vēsturiski. Piemēram, pirmskrīzes laikā gaļas patēriņš nemitīgi auga, un arī pašlaik vērojama līdzīga tendence, vistas un cūkgaļas patēriņam arvien pieaugot.

RAKUS un PSKUS – svarīgāk specializēt, nevis apvienot

Ja man kā politiķim un mediķim būtu jāatbild uz jautājumu, vai Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) un Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) apvienošana ir lietderīga, es teiktu, ka tas tomēr nav primāri veicamais uzdevums, lai uzlabotu abu šo slimnīcu darbu un sakārtotu Latvijas veselības aprūpes sistēmu kopumā.

Andrejs Ždans: nelegāla pārtikas ražotne ir kā bumba ar laika degli

"Atklātie nelegālās gaļas pārstrādes uzņēmumi Cēsu pusē izgaismo vienu aisberga daļu problēmām, par kurām esam cēluši trauksmi atbildīgo institūciju dienas kārtībā jau iepriekš. Diemžēl pārkāpumi gaļas pārstrādes nozarē pastāv joprojām un skumji, ka, lai nonāktu līdz rīcībai, jāriskē ar sabiedrības veselību.

Aktuālās ziņas