Ziņas | Lasītāji raksta


Ainis Dābols: Mikronodokļa režīmus vispareizāk būtu likvidēt

Mikronodokļa režīmi būtu jāatceļ, lai novērstu nevienlīdzīgo situāciju, kad parastajā nodokļu režīmā strādājošie darba ņēmēji maksā lielāku sociālo nodokli. Savukārt veselības aprūpei un sociālās drošības sistēmai papildu finansējumu varētu meklēt, nedaudz palielinot kopējo nodokļu slogu no iekšzemes kopprodukta, piemēram, paaugstinot akcīzi cigaretēm un alkoholam.

Par aicinājumu atzīt ārkārtas stāvokļa ietekmi un iespēju turpināt "Centrālais Gastro Tirgus" darbību

Ministru prezidentam
Arturam Krišjānim Kariņam
Brīvības bulvāris 36, Rīga, LV-1520
vk@mk.gov.lv

Ekonomikas ministram
Jānim Vitenbergam
Brīvības iela 55, Rīga, LV – 1519
Janis.Vitenbergs@em.gov.lv

Finanšu ministram
Jānim Reiram
Smilšu iela 1, Rīga, LV-1919, Latvija
Janis.Reirs@fm.gov.lv

Kultūras ministram
Naurim Puntulim
K.Valdemāra iela 11-a, Rīga, LV-1364
Nauris.Puntulis@km.gov.lv

Rīgas pilsētas izpilddirektora p.i.
Ivetai Zalpēterei
Rātslaukums 1, Rīga LV–1539
riga@riga.lvSIA "International SV" aicina iedziļināties situācijā, kas radusies starp "Centrālo Gastro Tirgu" un AS "Rīgas Centrāltirgus", vēršot uzmanību uz ārkārtas situāciju, kas ietekmējis uzņēmuma darbību, AS "Rīgas Centrāltirgus" nostāju, neatzīstot ārkārtas situācijas ietekmi, uzņēmuma SIA "International SV" vairākkārtīgi pausto gatavību sadarboties un tā ieguldījumu Rīgas Centrāltirgus attīstībā, kā arī Rīgas pilsētas tēla veidošanā kopumā, un sniegt atbalstu risinājuma atrašanā.

Burovs: steidzami jārisina jautājums par aizņēmumu Valsts kasē Mežaparka Lielās estrādes būvniecībai

"Rīgas pašvaldībai nekavējoties ir jāuzrunā atbildīgās ministrijas un jārisina jautājumu par aizņēmumu Valsts kasē Mežaparka Lielās estrādes B daļas 2.posma būvniecībai. Pretēja gadījumā būs pārāk lieli riski, ka darbi netiks pabeigti līdz Dziesmu un deju svētku 150 gadu jubilejai 2023.gadā," pārliecināts bijušais Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs.

LIAA direktors Kaspars Rožkalns stāstīs par konkurētspēju pēckrīzes periodā

Daudzi uzņēmējdarbības eksperti norāda, ka šobrīd ir īstais laiks, lai pieņemtu lēmumus un veiktu izmaiņas, lai sekmīgi darbotos pēckrīzes periodā. Lai sniegtu ieskatu, kādas izmaiņas un jauninājumus jāievieš šodien, lai būtu konkurētspējīgs nākotnē, Biznesa augstskola Turība 16. aprīlī plkst. 15.00 aicina uz Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktora Kaspara Rožkalna tiešsaistes vieslekciju "Ko darīt šodien, lai izdotos rīt?". Vieslekcijai būs iespējams sekot līdzi augstskolas Facebook lapā.

Eksperte: 7 ieteikumi sekmīgai komunikācijai attālināti

Pasaule šobrīd ir mainījusies un mūsu ikdiena lielākoties ir pārcelta uz interneta vidi. Attālinātā komunikācija sekmējusi uzmanības dubultošanos visam, kas tiek publicēts, tāpēc strauji pieaug arī komunikācijas etiķetes nozīme. Lai attālinātā komunikācija būtu pēc iespējas veiksmīgāka un sarunu biedriem veidotos labs priekšstats, Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas virziena vadītāja Jana Bunkus sniedz septiņus ieteikumus, ko ieteicams ņemt vērā.

Šodien izvēle ir tieši tik skarba: mainies vai mirsti!

Kaut arī ļoti negaidīti, taču 2020.gadā liktenis ir piespēlējis iespēju uzņēmējiem pārvērtēt savu biznesa modeli, padarot to labāku vai mainot. Korona vīrusa izraisīto krīzi izturēs tie, kas nesūkstīsies par sliktajiem laikiem, bet gan meklēs veidus, kā piemēroties šobrīd un pēcpandēmijas realitātei. Lai izdzīvotu, ir jākustas, jo sastinguma stāvoklis ir pielīdzināms nāvei.

LPMA vēršas pie amatpersonām ar atklātu vēstuli par zāļu pieejamību sabiedrībai

Veselības ministrijai
LR Ministru prezidentam
LR Ministru kabinetam
LR Saeimai

2020. gada 9. aprīlī, Rīgā

Ļ. cien. I. Mūrnieces kundze!
Ļ. cien. I. Vinķeles kundze!
A. god. K. Kariņa kungs!

Atklātā vēstule
Par zāļu pieejamības palielināšanu

Aicinājums iespējami ātri atjaunot Bērnu un jaunatnes sporta skolu darbību

Latvijas Valsts Prezidentam Egilam Levitam,
Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei,
Ministru prezidentam Arturam Krišjānim Kariņam,
Veselības ministrei Ilzei Viņķelei

Godātie valsts vadītāji, vēršamies pie Jums ar aicinājumu pārskatīt daļu ierobežojumu Covid–19 epidēmijas apkarošanai!

Svarīgāk kā nekad- atbalsta veidošana īslaicīgas krīzes skartām ģimenēm, sievietēm un bērniem.

"Manuprāt, šobrīd svarīgāk ka nekad ir jāspēj rast atbalstu tieši īslaicīgas krīzes skartām ģimenēm, sievietēm un bērniem. Tieši šobrīd ir ļoti lielu pārmaiņu laiks un mēs, kā tauta, būsim tik stipri cik mūsu vājākais ķēdes posms", tā bilst Sieviešu kustības "Atbalsts" vadītāja Iveta Ziemele.

Eksperte: Alkohola tirgošanu internetā nedrīkstēja pieļaut!

Marta nogalē Saeima uz ārkārtējās situācijas jeb Covid-19 izplatības laiku tika atļauta alkohola tirdzniecība internetā. Šī brīža situācijā to nedrīkstēja pieļaut, norāda mārketinga eksperte, Biznesa augstskola Turība asociētā profesore Iveta Liniņa. Viņa skaidro, ka liela daļa sabiedrības neprot lietot alkoholu atbildīgi, kas savienojumā ar paaugstināta stresa apstākļiem saasinās problēmas daudzās Latvijas ģimenēs.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums