LAMPAS trešās dienas spilgtākie mirkļi: izglītības studijas atklāšana un politiķu disko


Publicitātes foto
Ceturtdien, 4. septembrī, ar dinamiskām sarunām un saturīgām diskusijām aizritējusi Sarunu festivāla LAMPA trešā diena. Īpaši aktualizētas izglītības tēmas, atklājot Swedbank izglītības studiju, savukārt vakaru noslēdza politiķu disko, kur ar Toma Grēviņa atbalstu politiķi mērojās ar saviem muzikālajiem spēkiem, pa pāriem sacenšoties ar, viņuprāt, labākajiem ballīšu gabaliem.

Iejūtoties DJ lomā, muzikālajiem spēkiem mērojās eksprezidenti Vaira Vīķe-Freiberga un Valdis Zatlers, Rīgas mēra amata kandidāte Linda Ozola (JKP) un partijas “Progresīvie” valdes locekle Antoņina Ņenaševa, kā arī Saeimas deputāte Krista Baumane (“Attīstībai/Par!”) un kultūras ministrs Nauris Puntulis (NA).

Swedbank izglītības studijā visas dienas garumā tika aplūkoti bērnu un pusaudžu psiholoģijas jautājumi, diskutēts par izglītības sistēmu un skolām mūsdienu mainīgajā pasaulē. Par šiem un citiem tematiem arī 5. septembrī turpinās sarunāties dažādu jomu eksperti. Swedbank izglītības studijas programmu iespējams vērot gan tiešsaistē, gan arī pasākumus apmeklēt klātienē skvēriņā pie bankas centrālās ēkas.

Jau sesto gadu LAMPĀ Swedbank aicina uz sarunu par to, kam un kā jāmainās izglītībā, lai katram bērnam Latvijā būtu pieejama izcila izglītība. Izglītības studija apmeklējama klātienē un vērojams tiešraidē interneta vietnē festivalslampa.lv.

Šī gada Sarunu festivālu LAMPA četru dienu garumā un vairāk nekā 200 notikumu spožumā varēs piedzīvot trīs dažādos veidos: pilnīgi visi pasākumi būs skatāmi festivāla mājaslapā, liela daļa no pasākumiem būs apmeklējama klātienē LAMPAS studijās Cēsīs, Rīgā un Rēzeknē, un pasākumus varēs skatīties arī kopā skatīšanās vietās visā Latvijā.

Festivāls aicina visus, kam ir, ko teikt, un visus, kuri gatavi uzklausīt, iesaistīties vērtīgā domu apmaiņā, asināt prātu un paplašināt redzesloku, apgūstot neparastas, bet noderīgas prasmes un idejas ar virstēmu “kopā”.

Vairāk informācijas: festivalslampa.lv.

 

Sarunu festivāls LAMPA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums