Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu rezultāti


foto: reitingi.lv
Noslēgušās Rīgas domes 2020. gada 29. augusta vēlēšanas.Vēlēšanu rezultāti liecina, ka Rīgas domē ir iekļuvuši septiņi politiskie spēki. AP/P saraksts tiks pie 18 deputātu mandātiem, "Saskaņa" iegūs 12 domnieku krēslus, JV - desmit, "Visu Latvijai"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK un Latvijas Reģionu apvienības apvienotais saraksts - septiņus, "Gods kalpot Rīgai" - piecus, bet Latvijas Krievu savienība un Jaunā konservatīvā partija - katra pa četrām deputātu vietām.

AP/P saraksta līderis Mārtiņš Staķis aģentūrai LETA sacīja, ka svarīgākais ir vienoties par sasniedzamo rezultātu un visiem kopīgi lemt, kā labāk šo rezultātu sasniegt. AP/P līderis uzsvēra, ka, viņaprāt, koalīcija jāveido visām valdības koalīciju veidojošajām partijām, kuras ir iekļuvušas Rīgas domē. Koalīcijai jābūt pēc iespējas plašākai, lai varētu nodrošināt stabilu darbu un atvieglotu sarežģītu lēmumu pieņemšanu.

Savukārt iepriekšējās Rīgas domes koalīcijas partijām būšot jāpaliek opozīcijā. Staķis teica, ka pirms vēlēšanām vēlētājiem solījis, - ja valdību veidojošajām partijām pietiks balsu, lai izveidotu koalīciju, tad "Saskaņai" un "Gods kalpot Rīgai" būs jāpaliek opozīcijā. "To, ko mēs solām, to mēs pildām," teica Staķis.

Rīgas domes koalīcijas veidošanas sarunas sāksies šodien un notiks Rātsnamā, aģentūru LETA informēja "Attīstībai/Par!" un partijas "Progresīvie" (AP/P) pārstāvji.

LETA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums