Nacionālās apvienības Ventspils nodaļai ievēlēta jauna vadība


Publicitātes foto
Ceturtdien, 27.augustā, aizvadīta Nacionālās apvienības (NA) Ventspils nodaļas kopsapulce, kurā līdzās citiem jautājumiem lemts arī par jaunas nodaļas vadības ievēlēšanu.

Kopsapulce tika iesākta ar pateicību klātesošajai Saeimas deputātei Ilzei Indriksonei (NA) par Ventspils pilsētas statusa un Ventspils novada saglabāšanu pēc administratīvi teritoriālās reformas, savukārt parlamentāriete uzsvēra sadarbību ar Ventspils novada deputātu Andri Vārpiņu (NA), kas ļāva pasargāt Ventspili no neloģiska soļa reformas ietvaros.

Pārvēlot nodaļas vadību, par Ventspils pilsētas grupas vadītāju ievēlēts Ventspils pilsētas domes Dzīvokļu komisijas loceklis Māris Ganuss, par Ventspils novada grupas vadītāju ievēlēts deputāts Andris Vārpiņš, bet nodaļas virsvadība uzticēta 32 gadus vecajam Ventspils novada deputātam Andim Zariņam.

Kopsapulcē tika spriests arī par gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām Ventspils novadā, kur Nacionālo apvienību šobrīd jau pārstāv četri deputāti. Savukārt uzsākot gatavošanos pašvaldību vēlēšanām Ventspils pilsētā, tika apspriests redzējums par Nacionālās apvienības atsevišķu startu, veidojot sarakstu, kas piedāvātu skaidru un nacionālu politiku. 

Laima Melkina
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums