Vizītē Rīgā ieradīsies Brēmenes parlamenta prezidents ar delegāciju


foto: reitingi.lv
Pirmdien, 13. jūlijā plkst. 11.30 domes Portretu zālē Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācijas vadītājs Edvīns Balševics un Rīgas pilsētas pašvaldības pagaidu administrācijas loceklis Aleksejs Remesovs uzņems Brēmenes parlamenta prezidentu Franku Imhofu (Frank Imhoff) un pavadošo delegāciju. Delegācija Rīgā ierodas, lai atzīmētu Rīgas un Brēmenes 35 gadu sadarbību un sadraudzību un ir pirmā ārvalstu delegācija, kuru uzņems Rīgas domē pēc koronavīrusa ierobežojošo pasākumu mīkstināšanas.

Brēmenes parlamenta prezidentam šī ir pirmā oficiālā vizīte Rīgā, un tās laikā papildus oficiālajām tikšanām notiks arī inovācijas kvartāla VEFRESH apmeklējums, Melngalvju nama apskate un Biķernieku memoriāla apmeklējums.

Savukārt 14.jūlijā plkst.12:00 Rīgas Geto un Latvijas Holokausta muzeja teritorijā tiks atklāts Brēmenes iedzīvotāju dāvinājums Rīgai – piemiņas akmens, kas veltīts Otrā Pasaules kara laikā Latvijas teritorijā iznīcināto ebreju piemiņai.

Šogad Rīgas un Brēmenes sadraudzība svin 35 gadus, jo draudzības līgums tika parakstīts jau tālajā 1985. gada februārī. Savukārt sadarbību nosaka 1992. gada 22. aprīlī parakstītā atjaunotā vienošanās. Pēdējos gados cieša sadarbība ar Brēmenes pilsētu notiek sociālā, izglītības, sporta, kultūras un drošības jomās, kā arī Rīgas pilsēta ir pateicīga Vācijas kara kapu aprūpes Tautas apvienībai par kara kapu apkopi Rīgā un Latvijā, kas kalpo par atgādinājumu brīvībai.

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums