Notiks Diasporas konsultatīvās padomes sēde


foto;azertag.az
2020. gada 5. jūnijā Ārlietu ministrija organizē Diasporas konsultatīvās padomes sēdi, kura notiks attālināti. Tajā piedalīsies ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa – Lukaševica, kā arī valsts un pašvaldību iestāžu, diasporas organizāciju, biedrību un nodibinājumu pārstāvji. Padomes darbu vadīs padomes priekšsēdētājs, Ārlietu ministrijas speciālo uzdevumu vēstnieks diasporas jautājumos Aivars Groza.

Sēdes sākumā, balstoties uz Diasporas konsultatīvās padomes nolikumu, tiks ievēlēti divi rotējošie pārstāvji no nevalstiskā sektora, kuru pilnvaru termiņš sāksies 13. jūlijā, savukārt esošo rotējošo pārstāvju pilnvaras beigsies 12. jūlijā. Pamatkritērijs dalībai padomē - biedrība, nodibinājums vai diasporas organizācija, kas vismaz divus gadus darbojas jomā, kas ir saistīta ar kādu no Diasporas likuma mērķiem.

Sēdes turpinājumā, piedaloties ārlietu ministram Edgaram Rinkēvičam un parlamentārajai sekretārei Zandai Kalniņai-Lukaševicai, tiks pārrunāti aktuālie jautājumi diasporas politikā Covid-19 krīzes laikā, kā arī ir plānots diskutēt par aktuālo situāciju diasporas politikas plānošanas dokumenta “Rīcības plāna darbam ar diasporu 2021.-2023.gadam” izstrādē.  

Arlietu ministrijas Preses centrs
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums