"KPV LV" ar protesta balsojumu neatbalsta ārkārtas situāciju Rīgā, bet atbalsta koalīciju izvērtējumā par domes darbu

"Politiskā partija "KPV LV" paliks konsekventa savos uzskatos un neatbalsta ārkārtas situācijas pagarināšanu Rīgā saistībā ar sadzīves atkritumu apsaimniekošanu. Bet vienlaikus savos uzskatos atbalstām mūsu koalīcijas partnerus jautājumā par domes darbu un tās atlaišanas nepieciešamību," informē Ēriks Pucens, partijas "KPV LV" Saeimas frakcijas vadītāja vietnieks.

“Valstij nav jāuzņemas atbildība par Rīgas vai citas pašvaldības “nedarbiem”! Saeimas deputātiem nav jālemj ne par Rīgas, ne Bauskas, ne Kuldīgas un ne par citas pašvaldības atkritumu apsaimniekošanas nodrošināšanu. Tas ir iemesls, kāpēc mēs un mūsu ministri jau iepriekš neesam atbalstījuši ārkārtas situācijas izsludināšanu Rīgā un to nedarām arī šoreiz. No mūsu puses šis ir protesta balsojums, jo sadzīves atkritumu apsaimniekošanas jautājums ir Rīgas jautājums un valsts jau vienreiz strēba domes ievārīto putru saistībā ar “Rīgas Satiksmes” daudzmiljoniem, ko jāsedz no valsts budžeta.

Tai pat laikā jautājumā par domes darbu – mūsuprāt, tā apzīmēšanā nevar lietot vārdus “laba un godprātīga pārvaldība rīdzinieku interesēs”. Ir pagājis pietiekami daudz laiks, lai esošā domes vadība jauna mēra un vicemēru vadībā pierādītu, ka ir labi saimnieki Rīgā, bet mēs redzam, ka pastāvīgi notiek amatu dalīšana un cīņa par kapitālsabiedrībām. Šajā jautājumā mēs esam līdzīgos uzskatos ar mūsu valdības partneriem,” norāda Ēriks Pucens.

“Politiskā partija “KPV LV”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli