Sākums Aktualitātes Ārlietu ministrs un Kirgizstānas parlamenta priekšsēdētājs pārrunā abu valstu politiskās un ekonom


foto;Ārlietu ministrija
2019. gada 16. oktobrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tikās ar Kirgizstānas parlamenta priekšsēdētāju Dastanbeku Džumabekovu (Dastanbek Dzhumabekov), kurš Latvijā uzturas oficiālā vizītē.

Ārlietu ministrs pauda gandarījumu, ka vizīte sniegusi iespēju aktivizēt politisko dialogu starp Latviju un Kirgizstānu. D. Džumabekovs norādīja, ka Kirgizstānu tās reformu ceļā interesē Latvijas pieredze, īpaši parlamentārās demokrātijas stiprināšanā.


foto;Ārlietu ministrija

Amatpersonas pārrunāja iespējas aktivizēt abu valstu sadarbību ekonomikā un tirdzniecībā, kā perspektīvu sadarbības virzienu minot transporta jomu un loģistiku. D. Džumabekovs atzīmēja, ka Kirgizstāna vēlētos attīstīt sadarbību arī izglītībā un ir ieinteresēta paplašināt Kirgizstānas jauniešu studiju iespējas Latvijas augstskolās.


foto;Ārlietu ministrija

Ārlietu ministrs uzsvēra, ka Latvija seko līdzi norisēm Centrālāzijas reģionā un Kirgizstānas redzējums par tur notiekošajiem procesiem šķiet ļoti vērtīgs.

Kirgizstānas parlamenta priekšsēdētājs D. Džumabekovs un delegācija uzturas oficiālā vizītē Latvijā no 2019. gada 14. līdz 16. oktobrim.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums