Valsts sekretārs ar Vācijas vēstnieku Latvijā pārrunā iespējas padziļināt divpusējo sadarbību


foto;Ārlietu ministrija
2019. gada 14. oktobrī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Pelšs tikās ar jauno Vācijas vēstnieku Latvijā Nikolaju fon Šepfu (Nikolai von Schoepff), kurš bija ieradies iepazīšanās vizītē. Valsts sekretārs apsveica vēstnieku ar kadences sākumu, novēlot intensīvu un ar kopīgiem sadarbības projektiem bagātu darba periodu Latvijā.

Puses bija vienisprātis, ka Latvijai un Vācijai ir izveidojies ciešs un intensīvs politiskais dialogs, kā arī izcila sadarbība ekonomikas, kultūras un izglītības jomās. Valsts sekretārs atzīmēja Vācijas būtisko ieguldījumu Baltijas reģiona drošības stiprināšanā un atzinīgi novērtēja Vācijas atbalstu NATO Stratēģiskās komunikācijas centram Rīgā un Baltijas Mediju izcilības centra projektiem.

Vācijas vēstnieks pauda apņēmību turpināt mērķtiecīgi attīstīt un padziļināt labās Vācijas un Latvijas attiecības, īpaši veicinot ekonomisko sadarbību un investīciju piesaisti.

Nikolajs fon Šepfs ārlietu dienestā strādā kopš 1993. gada un ir ieņēmis amatus Vācijas vēstniecībās Ukrainā, Rumānijā, Krievijā, pastāvīgajā pārstāvniecībā Ņujorkā, kā arī bijis Vācijas vēstnieks Apvienotajos Arābu Emirātos un Kiprā.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums