Edgars Tavars: Labklājības ministrei jāatkāpjas


foto: zp.lv
Labklājības ministriju, kuras tiešā atbildībā ir sociālās garantijas, nedrīkst vadīt ministrs, kurš, iespējams, bijis līdzatbildīgs par izvairīšanos no sociālo iemaksu veikšanas, uzskata Latvijas Zaļās partijas (LZP) priekšsēdētājs Edgars Tavars.

E.Tavars uzsver, ka Labklājības ministres Ramonas Petravičas arguments, ka SIA “Monēta” pieder viņas vīram un nav viņai piederošs uzņēmums, - nav pārliecinošs.

„Ministres kundze šai uzņēmumā bija finanšu vadītāja, līdz ar to tieši līdzatbildīga par tur notiekošo. Uzskatu, ka tas, ka R.Petraviča bijusi finanšu vadītāja uzņēmumā, kurā iespējams netika veiktas sociālās iemaksas pilnā apmērā (tātad principā ignorējot darbinieku sociālās garantijas), jau ir arguments, kāpēc ir pat absurda viņas atrašanās Labklājības ministres amatā.

Mēs noteikti nespētu iedomāties Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora amatā cilvēku, kurš būtu ierauts baumās par līdzdalību PVN karuselī. 

Vai Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas ministru, kurš iejaukts nelegālo atkritumu ievešanas shēmās. Taču mums ir labklājības ministre, kura priekšvēlēšanu reibonī sola rūpēties par maznodrošinātajiem, tai pat laikā, būdama finanšu vadītāja sava vīra uzņēmumā, „pievērusi acis“ uz savu darbinieku sociālo drošību,“ norāda LZP valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars.

LZP
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums