Latvijas Lielo pilsētu asociācijas pārstāvji tiksies ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci

Trešdien, 30.janvārī plkst. 12:00 Latvijas Lielo pilsētu asociācija (LLPA) organizē Latvijas Republikas lielo pilsētu domju priekšsēdētāju tikšanos ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci, lai pārrunātu jaunā ministra redzējumu par nozari un iespējām sekmēt produktīva dialoga veidošanu starp pašvaldībām un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM), apzinoties šīs ministrijas būtisko lomu reģionālās politikas veicināšanā valstī un pašvaldību interešu aizstāvēšanā.

Tikšanās laikā plānots pārrunāt VARAM darbības prioritātes saskaņā ar Deklarācijā par ministru prezidenta Artura Krišjāņa Kariņa vadītā Ministru kabineta iecerēto darbību un noteiktajiem uzdevumiem, kas skar pašvaldības un reģionālo attīstību, kā arī ieceres īstenot teritoriālo reformu un veikt izmaiņas vietējo pašvaldību darbībā un pārvaldē.

LLPA pārstāvju tikšanās ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci notiks trešdien, 30.janvārī, plkst. 12:00, Latvijas Lielo pilsētu asociācijas telpās Mazā Jauniela 5.

Latvijas Lielo pilsētu asociācija dibināta 2001. gada 23. augustā, lai veidotu ciešāku sadarbību ekonomisko, saimniecisko kontaktu un kultūras jomā starp Latvijas Republikas lielo pilsētu pašvaldībām. LLPA biedri ir 9 lielākās Latvijas pilsētas - Daugavpils, Jelgava, Jūrmala, Liepāja, Rēzekne, Rīga, Ventspils, Valmiera un Jēkabpils.

LLPA
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli