Valsts prezidents: 13.Saeimai ir iespēja jau no pirmās dienas veidot jaunu politisko diskusiju ...


foto;Valsts prezidenta kanceleja
Valsts prezidents: 13.Saeimai ir iespēja jau no pirmās dienas veidot jaunu politisko diskusiju un likumdošanas darba kultūru

"Divas trešdaļas no 13.Seimas deputātiem svinīgo solījumu dod pirmo reizi. Tā ir iespēja jau no šodienas veidot jaunu politisko diskusiju un likumdošanas darba kultūru," uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, uzrunājot 13. Saeimas deputātus rudens sesijas pirmajā sēdē.

Valsts prezidents norādīja, ka 13.Saeimas deputātu pienākums ir īstenot vēlētājiem apsolīto un aicināja jau no pirmās dienas strādāt tā, lai pamatoti varētu teikt, ka tiek pieņemti labi likumi sabiedrības interesēs. “Sabiedrība sagaida, ka jūs pašaizliedzīgi strādāsiet, lai sekmētu mūsu demokrātiskās valsts attīstību un panāktu reālus uzlabojumus.  Nav pilnīgi neviena cita, kas šo darbu paveiktu jūsu vietā,” uzsvēra Raimonds Vējonis.

“Mūsu valsts un mūsu bērnu nākotne ir vienīgās intereses, par kurām jums ir jāiestājas ik dienu. No šodienas jūs strādājat visas Latvijas tautas labā. Jūs pārstāvat visu mūsu sabiedrību tās dažādībā, nevis tikai savus vēlētājus,” atzīmēja Valsts prezidents.

Valsts prezidents norādīja, ka 13. Saeimai ir daudz nozīmīgu uzdevumu, kurus būs iespējams paveikt tikai kopā. Ir jāturpina ieguldīt mūsu drošības stiprināšanā un jārod iespējas uzlabot tiesu darbu. Jāstiprina finanšu sistēmas drošība un jāpilnveido noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas mehānismi. Savlaicīgi ir jāuzsāk darbs pie lielāko investīciju ceļa kartes – Nacionālā attīstības plāna pēc 2020. gada izstrādāšanas. Valsts prezidents pauda pārliecību, ka esam vienisprātis par nepieciešamību saglabāt nemainīgu eiroatlantisko kursu un veidot sabalansētu valsts budžetu.

Noslēgumā Valsts prezidents Raimonds Vējonis aicināja atcerēties pirmos četrus mūsu valsts pastāvēšanas gadus, kad parlamentārieši uz Pirmā pasaules kara atstātajiem gruvešiem izveidoja valsts institūcijas un armiju, pieņēma Satversmi un panāca Latvijas starptautisko atzīšanu. “Jūs esat Latvijas valsts otrās simtgades pirmā Saeima. Lai valsts dibinātāju paveiktais jums rada pārliecību, ka četros gados ir iespējams izdarīt ļoti daudz. Izmantojiet šo laiku, lai godam strādātu mūsu valsts un mūsu bērnu nākotnei!” uzsvēra Raimonds Vējonis.

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa uzruna Latvijas Republikas 13. Saeimas rudens sesijas pirmajā sēdē

Valsts prezidenta kanceleja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli