13. Saeimas vēlēšanās izsniegtas 14296 vēlētāju apliecības

Aizvadītajās 13. Saeimas vēlēšanās Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) izsniedza 14296 vēlētāju apliecības. Jāatgādina, ka kopumā tika izgatavotas nedaudz vairāk nekā 60 tūkstoši vēlētāju apliecības.

Vēlēšanu apliecību izsniegšana tika uzsākta 25. septembrī un ilga līdz pat 6. oktobrim. Pēdējā izsniegšanas dienā tās saņēma 2011 potenciālie vēlētāji.

Kopumā izsniegšanas process noritēja raiti un sistemātiskas sūdzības netika saņemtas. Jāpiebilst, ka vairākās PMLP nodaļās, kurās tas bija tehniski iespējams, rindu automātos tika izveidota iespēja saņemt atsevišķu numuriņu vēlētāja apliecības saņemšanai, kas būtiski samazināja vēlētāja apliecības saņemšanai nepieciešamo laiku.

Tāpat līdz 25. septembrim balsstiesīgajiem Latvijas iedzīvotājiem tika piedāvāta iespēja vēlētāja apliecību nosūtīt uz sev ērtāku PMLP nodaļu, un šo iespēju izmantoja 298 personas.

Atgādinām, ka 12. Saeimas vēlēšanām tika izgatavotas nedaudz vairāk nekā 27 tūkstoši vēlētāja apliecību, bet tās tika izsniegtas 5365 personām.

 

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums