Edgars Rinkēvičs pateicas Norvēģijas vēstniekam par ieguldījumu divpusējo attiecību attīstībā


foto; Ārlietu ministrija
2018. gada 4. jūlijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tikās ar Norvēģijas Karalistes vēstnieku Latvijā Steināru Egilu Hāgenu (Steinar Egil Hagen), kurš pie ministra ieradās atvadu vizītē.

Sarunā E. Rinkēvičs pateicās vēstniekam par viņa ieguldījumu Latvijas un Norvēģijas divpusējo attiecību attīstībā, īpaši atzīmējot augsta līmeņa vizīšu apmaiņu, ekonomisko sakaru attīstību, saņemto Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu instrumenta atbalstu un kultūras kontaktu attīstību. Vēstnieks atzina, ka viņam ir bijis patiess prieks četrus gadus strādāt Latvijā.

Puses bija vienisprātis, ka Baltijas jūras un Ziemeļvalstu sadarbības formāts paver daudzpusējas sadarbības iespējas. E. Rinkēvičs uzsvēra, ka Latvija Baltijas jūras valstu padomes prezidentūras laikā pievērsīs uzmanību reģionam svarīgiem jautājumiem ekonomikas, kultūras un vides aizsardzības jomās.

E. Rinkēvičs pateicās par Norvēģijas nozīmīgo ieguldījumu Baltijas valstu drošības veicināšanā. Vēstnieks uzsvēra, ka Latvijas un Norvēģija ir cieši sabiedrotie, kas apzinās drošības jautājuma prioritāro nozīmi reģionā.

Runājot par zvejas atsākšanu Svalbāras ūdeņos, ministrs pauda cerību, ka šīm domstarpībām tiks panākts diplomātisks risinājums.

Vēstnieks S.E. Hāgens Latvijā tika akreditēts 2014. gada 18. septembrī.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  Kafijas automātu remonts  granulu katli