Valsts sekretārs konsultācijās Tallinā apspriež gaidāmo Baltijas valstu un ASV samitu


foto;Ārlietu ministrija
2018. gada 7. martā Tallinā Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs politisko konsultāciju ietvaros tikās ar Igaunijas Ārlietu ministrijas ģenerālsekretāru Raineru Saksu (Rainer Saks). Amatpersonas pārrunāja Latvijas un Igaunijas divpusējo sadarbību, reģionālos un drošības jautājumus, kā arī stratēģiskās komunikācijas tematiku.

Sarunā pastiprināta uzmanība veltīta gaidāmajam Baltijas valstu un ASV samitam, kas 3. aprīlī notiks Vašingtonā. A.Pildegovičs uzsvēra, ka īpašu nozīmīgumu tas iegūst šogad, atzīmējot Baltijas valstu simtgadi.

Puses novērtēja ikgadējo abu valstu Ārlietu ministriju vadību neformālo semināru ar ārlietu ministru dalību, kas ir labs formāts viedokļu apmaiņai par aktuālajiem ārpolitikas un reģiona infrastruktūras jautājumiem. Par lielisku tradīciju kļuvusi arī abu Ārlietu ministriju Kopīgā Valodu balva, kuru šogad pasniegs jau devīto reizi. Tāpat amatpersonas izteica gandarījumu par veiksmīgo sadarbību Latvijas vēstniecībās Baku un Kairā, kur tiek iznomātas telpas Igaunijas Ārlietu ministrijai diplomātisko un konsulāro darbību nodrošināšanai.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli