Ārlietu ministrs pauž pateicību Polijas vēstniecei par ieguldījumu Latvijas un Polijas divpusējo attiecību veicināšanā


foto; Ārlietu ministrija
4. decembrī pie ārlietu ministra Edgara Rinkēviča atvadu vizītē ieradās Polijas Republikas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Latvijā Eva Dembska (Ewa Dębska).

Ārlietu ministrs pateicās vēstniecei par ieguldījumu Latvijas un Polijas divpusējo attiecību veicināšanā, gan organizējot vairākas augsta līmeņa divpusējās vizītes, gan īstenojot kultūras un izglītības projektus.   

E. Rinkēvičs uzsvēra, ka īpaši aktīva vēstnieces kadences laikā ir bijusi abu valstu sadarbība aizsardzībā, augsti novērtējot Polijas spēku līdzdalību Kanādas vadītajā NATO kaujas grupā Latvijā. Vienlaikus ministrs atzina, ka Latvija un Polija ir līdzīgi domājošas valstis arī Eiropas Savienības ārpolitikas un drošības politikas jautājumos, Baltijas valstīm un Polijai jāturpina sadarbība jomās, kurās saskaras intereses, piemēram, diskusijā par ES daudzgadu budžetu. 

Puses bija vienisprātis, ka Latvijas Republikas proklamēšanas un Polijas Republikas neatkarības atjaunošanas simtās gadadienas svinības 2018. gadā ir lieliska iespēja starpvalstu saišu stiprināšanai.

Informācijai

Vēstniece Eva Dembska darbu Latvijā uzsāka 2015. gada martā.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  koka durvis  kasko apdrošināšana  vannu restaurācija