E. Rinkēvičs: Sarunās par Eiropas nākotni jāņem vērā Eiropas Ekonomikas zonas valstis


foto;Ārlietu ministrija
14. un 15. martā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs vizītē apmeklēja Lihtenšteinas Firstisti, kur tikās ar Viņa Augstību Lihtenšteinas Kroņprinci Āloisu (Seine Durchlaucht Erbprinz Alois von und zu Liechtenstein), Lihtenšteinas premjerministru Adrianu Hasleru (Adrian Hasler) un Lihtenšteinas ārlietu, izglītības un kultūras ministri Dr. Aurēliju Friku (Dr. Aurelia Frick).

E. Rinkēvičs augstu novērtēja Latvijas un Lihtenšteinas attiecības un aicināja stiprināt divpusējo ekonomisko sadarbību, attīstot kopīgus projektus, īpaši ražošanas jomās. Ārlietu ministrs pateicās Lihtenšteinai par tās ieguldījumu Eiropas Ekonomiskās zonas finanšu instrumentu investīcijās Latvijā. Ar amatpersonām ministrs pārrunāja arī Latvijas un Lihtenšteinas sadarbību kultūras jomā un aicināja to stiprināt, ņemot vērā tuvojošos Latvijas simtgadi.

Tikšanos gaitā tika apspriesti jautājumi par Lielbritānijas izstāšanos no ES un Eiropas nākotni. E. Rinkēvičs uzsvēra, ka sarunās par Eiropas nākotni ir jāņem vērā Eiropas Ekonomikas zonas valstis. Tāpat puses pārrunāja ES un Lihtenšteinas attiecības, tostarp sadarbību nodokļu jomā.

Vizītes laikā Lihtenšteinā E. Rinkēvičs apmeklēja arī vienu no Lihtenšteinas veiksmīgākajiem uzņēmumiem "Hoval corporation", kas specializējies apkures un ventilācijas iekārtu ražošanā.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi