Ziņas | Latvija | Politika


Par šaujamieročiem klasificēs arī gāzes ieročus, kurus var pārveidot šaušanai ar lodēm

Otrdien, 22. oktobrī Ministru kabinets atbastīja grozījumus Ieroču aprites likumā, lai nodrošinātu E kategorijas ieroču - gāzes ieroču un signālieroču - atbilstību ES direktīvu prasībām.

Rīgā tiksies Ķīnas un 17 Centrālās un Austrumeiropas valstu tūrisma ministri un uzņēmēji

2019.g ada 23. oktobrī Rīgā notiks viens no svarīgākajiem Ķīnas - Centrālās un Austrumeiropas valstu 17+1 sadarbības formāta pasākumiem – 5. Ķīnas - Centrālās un Austrumeiropas valstu augsta līmeņa tūrisma forums. Forumu Latvijā organizē Ekonomikas ministrija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

Sākums Aktualitātes Ārlietu ministrs un Kirgizstānas parlamenta priekšsēdētājs pārrunā abu valstu politiskās un ekonom

2019. gada 16. oktobrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tikās ar Kirgizstānas parlamenta priekšsēdētāju Dastanbeku Džumabekovu (Dastanbek Dzhumabekov), kurš Latvijā uzturas oficiālā vizītē.

Latvijai ir jāņem vērā ASV Ārvalstu aktīvu kontroles biroja noteiktās sankcijas pret Turciju

2019. gada 15. oktobrī ASV Ārvalstu aktīvu kontroles birojs (Office of Foreign Assets Control, OFAC) noteica sankcijas pret Turcijas aizsardzības ministru, iekšlietu ministru un enerģētikas un dabas resursu ministru, kā arī pret Turcijas Aizsardzības ministriju un Enerģētikas un dabas resursu ministriju. Sankcijas noteiktas, ņemot vērā drošības situāciju Sīrijas ziemeļaustrumos.

Latvijai nav pieņemams ES Padomes prezidentūras daudzgadu budžeta priekšlikums

2019. gada 15. oktobrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalījās Eiropas Savienības (ES) Vispārējo lietu padomē Luksemburgā. ES dalībvalstu ārlietu ministri apsprieda divus svarīgus jautājumus: ES daudzgadu budžetu 2021.-2027. gadam, kā arī ES paplašināšanos, lemjot par sarunu uzsākšanu ar Ziemeļmaķedoniju un Albāniju.

Ārlietu ministrs uzsver vienotas ES nostājas nozīmi saistībā ar notikumiem Sīrijas ziemeļaustrumos

2019. gada 14. oktobrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalījās Eiropas Savienības (ES) Ārlietu padomē Luksemburgā. ES dalībvalstu ārlietu ministri apsprieda situāciju Sīrijā pēc Turcijas militārās operācijas uzsākšanas un vienojās par ierobežojošiem pasākumiem pret Turciju. Ministriem notika arī kopīgas darba pusdienas ar Ukrainas ārlietu ministru Vadimu Pristaiko (Vadym Prystaiko).

Sākums Aktualitātes Andris Pelšs pārrunā sadarbības iespējas ar jauno Melnkalnes vēstnieku Latvijā

2019. gada 14. oktobrī valsts sekretārs Andris Pelšs tikās ar Melnkalnes nozīmēto vēstnieku Budmiru Šegrtu (Budimir Šegrt), kurš Latvijā ieradies akreditācijas vizītē. A. Pelšs un vēstnieks B. Šegrts pārrunāja abu valstu divpusējās attiecības un sadarbību, kā arī Melnkalnes integrācijas procesu Eiropas Savienībā (ES).

Valsts sekretārs ar Vācijas vēstnieku Latvijā pārrunā iespējas padziļināt divpusējo sadarbību

2019. gada 14. oktobrī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Pelšs tikās ar jauno Vācijas vēstnieku Latvijā Nikolaju fon Šepfu (Nikolai von Schoepff), kurš bija ieradies iepazīšanās vizītē. Valsts sekretārs apsveica vēstnieku ar kadences sākumu, novēlot intensīvu un ar kopīgiem sadarbības projektiem bagātu darba periodu Latvijā.

Ārlietu ministrs sarunā ar Zviedrijas Riksdāga priekšsēdētāju uzsver nepieciešamību vienoties par ES daudzgadu budžetu

2019. gada 11. oktobrī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tikās ar Zviedrijas parlamenta priekšsēdētāju Andreasu Norlēnu (Andreas Norlén) un deputātiem.

Latvijas pilsonībā uzņemtas 74 personas

Piektdien, 11. oktobrī, Ministru kabinets izdeva rīkojumu uzņemt Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā 75 personas, tajā skaitā 8 viņu nepilngadīgos bērnus.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  kondicionieri