Ziņas | Latvija | Politika


Latvijas delegācija sniedz pārskatu par paveikto ANO spīdzināšanas izskaušanas konvencijas ieviešanā

2019. gada 20. un 21. novembrī Ženēvā Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Spīdzināšanas izskaušanas komiteja (Komiteja) savā 68. sesijā izskatīja Latvijas Republikas kārtējo ziņojumu par ANO 1984. gada Konvencijas pret spīdzināšanu un citiem nežēlīgas, necilvēcīgas vai pazemojošas izturēšanās veidiem izpildi Latvijas Republikā laikposmā no 2014. gada līdz 2016. gadam (Ziņojums).

Par sankciju piemērošanu pret deviņām Krievijas televīzijas programmām

Saistībā ar Krievijas Ārlietu ministrijas oficiālās pārstāves M. Zaharovas 21. novembra brīfingā pausto viedokli "Par Krievijas masu informācijas līdzekļu situāciju Latvijā", Latvijas Ārlietu ministrija norāda, ka Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) 20. novembra lēmums anulēt retranslācijas atļaujas deviņām Krievijas televīzijas programmām nekādā veidā nav saistīts ar piekļuves ierobežošanu alternatīviem informācijas avotiem un šo programmu saturu.

Rīgas pilī šodien apspriesti aktuālākie valsts ārpolitikas, aizsardzības un drošības politikas temati

Valsts prezidentam Egilam Levitam šodien Rīgas pilī noritēja vairākas padziļinātas tikšanās, kuru centrālā uzmanība bija iztirzāt aktuālākos valsts ārpolitikas, aizsardzības un drošības politikas tematus.

Valsts prezidents rosinās sabiedrībā sarunas par solidaritāti

Valsts prezidents Egils Levits izsludina solidaritātes sarunu ciklu, veltītu solidaritātes veicināšanai Latvijā, ko E. Levits izvirzījis par vienu no savas prezidentūras prioritātēm. Solidaritātes sarunu cikls ietvers dažādus solidaritātes aspektus: sociālās nevienlīdzības mazināšanu, solidaritāti ar dabu, paaudžu solidaritāti un iekļaujošu sabiedrību.

Ārlietu ministrijā notikusi Sankciju koordinācijas padomes ārkārtas sēde

2019. gada 19. novembrī Ārlietu ministrijā norisinājās Sankciju koordinācijas padomes ārkārtas sēde, kurā padomes locekļi – Latvijas valsts iestāžu, privātā un nevalstiskā sektora pārstāvji – tikās ar ASV Valsts departamenta un Valsts kases delegāciju. Sēdes dalībnieki apsprieda ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (Office of Foreign Assets Control, OFAC) sankciju noteikšanu un to ievērošanu Latvijā.

Valsts prezidenta Egila Levita runa Nacionālo bruņoto spēku vienību, Iekšlietu ministrijas vienību un ārvalstu vienību..

Valsts prezidenta Egila Levita runa Nacionālo bruņoto spēku vienību, Iekšlietu ministrijas vienību un ārvalstu vienību militārajā parādē


Karavīri! Zemessargi!
Jaunsargi!
Policisti un robežsargi!
Glābēji un ugunsdzēsēji!
Ekselences!
Dāmas un kungi!

Valsts prezidents 18. novembrī Rīgas pilī pasniedz augstākos Latvijas valsts apbalvojumus 73 izcilām personībām

18. novembrī Rīgas pilī notika valsts augstāko apbalvojumu – Triju Zvaigžņu ordeņa, Viestura ordeņa un Atzinības krusta – pasniegšanas svinīgā ceremonija.

Valsts prezidenta Egila Levita runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

Mīļie latvieši!
Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!

Pieņemšana par godu Latvijas Republikas proklamēšanas dienai

2019. gada 15. novembrī, sagaidot Latvijas valsts dibināšanas 101. gadskārtu, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs rīkoja ikgadējo pieņemšanu, kurā bija aicināti Latvijā akreditētie rezidējošie un nerezidējošie vēstnieki, Saeimas deputāti un valdības pārstāvji, Eiropas Parlamenta deputāti un Ārlietu ministrijas sadarbības partneri.

Valsts prezidents pateicas nevalstiskajām organizācijām par darbu sabiedrības kopējam labumam

Valsts prezidents Egils Levits šodien Rīgas pilī tikās ar vairākām nevalstiskajām organizācijām (NVO), lai uzklausītu to darbības aktualitātes. Dažādas NVO izrādīja interesi tikties ar Valsts prezidentu un izrunāt savas darbības aktuālos jautājumus.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli