Ziņas | Latvija | Politika


Latvija pievienojas Iniciatīvai nesodītas ķīmisko ieroču izmantošanas novēršanai

2018. gada 18. maijā Parīzē Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks–politiskais direktors Andris Pelšs piedalījās Starptautiskās iniciatīvas pret nesodītu ķīmisko ieroču izmantošanu (International Partnership Against Impunity for the Use of Chemical Weapons) augsta līmeņa konferencē, kurā apliecināja Latvijas apņēmību stiprināt starptautiskos centienus un normas, lai novērstu ķīmisko ieroču izmantošanu.

Ārlietu ministrs: Miera nodrošināšanai uz Ukrainas un Krievijas robežas ir nepieciešams izvietot ANO miera uzturēšanas..

Ārlietu ministrs: Miera nodrošināšanai uz Ukrainas un Krievijas robežas ir nepieciešams izvietot ANO miera uzturēšanas spēkus

18. maijā Ņujorkā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tikās ar Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) ģenerālsekretāra vietnieci politiskajos jautājumos Rozmariju Dikarlo (Rosemary DiCarlo), lai pārrunātu R.Dikarlo mērķus un prioritātes turpmākajā darbībā un apspriestu aktuālos ANO dienaskārtības jautājumus, tostarp situāciju Sīrijā, konfliktu Ukrainas austrumos un Irānas kodolvienošanās jautājumus.

Edgars Rinkēvičs uzsver nepieciešamību strādāt pie praktiska plāna, lai īstenotu ASV un Baltijas valstu...

Edgars Rinkēvičs uzsver nepieciešamību strādāt pie praktiska plāna, lai īstenotu ASV un Baltijas valstu samita deklarāciju


2018. gada 16. maijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs kopā ar Baltijas valstu ārlietu ministriem Vašingtonā tikās ar ASV prezidenta nacionālās drošības padomnieku Džonu Boltonu. Tikšanās laikā puses pārrunāja drošības politikas un transatlantiskās sadarbības jautājumus.

Ārlietu ministrs: ANO Drošības padomei aktīvi jārīkojas, lai sauktu pie atbildības starptautisko tiesību pārkāpējus

17. maijā Ņujorkā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalījās Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Drošības padomes debatēs, kurās uzsvēra starptautisko tiesību ievērošanas īpašo nozīmi, Drošības padomes atbildību par miera un drošības uzturēšanu pasaulē, kā arī nepieciešamību saukt pie atbildības starptautisko tiesību pārkāpējus.

Ārlietu ministrija apsveic sociālās kustības "Latvija strādā" iniciatīvu

2018. gada 15. maijā Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica piedalījās sociālās kustības "Latvija strādā" atklāšanas pasākumā. "Latvijas strādā" mērķis ir atgriezt Latvijā vismaz 1000 valstspiederīgos, kas šobrīd strādā vai mācās ārvalstīs. Sociālā kustība ir uzņēmuma "Tele2" iniciatīva, kas aicina darba devējus piesaistīt darbiniekus no emigrējušo valstspiederīgo vidus.

Edgars Rinkēvičs uzsver nepieciešamību strādāt pie praktiska plāna, lai īstenotu ASV un Baltijas valstu samita...

Edgars Rinkēvičs uzsver nepieciešamību strādāt pie praktiska plāna, lai īstenotu ASV un Baltijas valstu samita deklarāciju

2018. gada 16. maijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs kopā ar Baltijas valstu ārlietu ministriem Vašingtonā tikās ar ASV prezidenta nacionālās drošības padomnieku Džonu Boltonu. Tikšanās laikā puses pārrunāja drošības politikas un transatlantiskās sadarbības jautājumus.

Valsts prezidents ar KNAB priekšnieku pārrunā priekšvēlēšanu aģitācijas finansēšanas uzraudzību

Valsts prezidents Raimonds Vējonis otrdien, 2018. gada 15. maijā, tikšanās laikā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieku Jēkabu Straumi pārrunāja KNAB šogad plānotos pasākums efektīvai priekšvēlēšanu aģitācijas finansēšanas uzraudzībai.

Edgars Rinkēvičs ASV tiksies ar Džonu Boltonu un piedalīsies ANO Drošības padomes debatēs

No 2018. gada 16. līdz 18. maijam ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs apmeklēs ASV, lai tiktos ar ASV prezidenta Donalda Trampa (Donald J. Trump) padomnieku nacionālās drošības jautājumos Džonu Boltonu (John R. Bolton) un piedalītos ANO Drošības padomes sanāksmē.

Ārlietu ministrs piedalīsies Eiropas Savienības Vispārējo lietu padomes un Vispārējo lietu padomes 50. panta formāta ...

Ārlietu ministrs piedalīsies Eiropas Savienības Vispārējo lietu padomes un Vispārējo lietu padomes 50. panta formāta sanāksmēs Briselē

2018. gada 14. maijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalīsies Eiropas Savienības (ES) Vispārējo lietu padomes un Vispārējo lietu padomes 50. panta formāta sanāksmēs Briselē.

Latvijas un Igaunijas ārlietu ministri pasniegs ikgadējo Valodu balvu

2018. gada 16. maijā darba vizītē Latvijā ieradīsies Igaunijas ārlietu ministrs Svens Miksers (Sven Mikser). Tikšanās laikā ar ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču plānots pārrunāt divpusējās un reģionālās sadarbības attīstību, kā arī apmainīties viedokļiem par aktuālajiem jautājumiem reģiona drošības politikā, Austrumu partnerībā un Eiropas Savienības (ES) dienaskārtībā, īpašu uzmanību pievēršot nākamajam ES daudzgadu budžetam un sadarbībai ar Lielbritāniju pēc tās izstāšanās no ES.

Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi