Ziņas | Latvija | Politika


ES pārvietošanas programmas ietvaros no Grieķijas pārvietotas desmit personas

Pirmdien, 27. martā, Eiropas Savienības pārvietošanas programmas ietvaros uz Latviju no Grieķijas pārvietotas desmit personas, kurām nepieciešama starptautiskā aizsardzība, tai skaitā seši nepilngadīgi bērni.

E. Rinkēvičs ar Kanādas aizsardzības ministru pārrunā daudznacionālā bataljona karavīru uzņemšanu Latvijā

24. martā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Otavā tikās ar Kanādas aizsardzības ministru Hardžitu Sadžanu (Harjit Singh Sajjan), lai pārrunātu abu valstu sadarbību NATO un drošības politikas jautājumus.

Ārlietu ministrs aicina latviešu diasporu Kanādā aktīvi aizstāvēt Latvijas intereses

Vizītes ietvaros Kanādā, 23. un 25.martā, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Otavā un Toronto tikās ar latviešu diasporas pārstāvjiem, lai uzklausītu latviešu diasporas pārstāvju redzējumu par sabiedriski politiskajiem procesiem Latvijā un Kanādā, informētu par Latvijas valdības darbu un gatavošanos Latvijas valsts simtgadei.

Ārlietu ministrs aicina latviešu kopienu Vašingtonā piedalīties Latvijas valsts simtgades svinībās

26. martā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Vašingtonas latviešu centrā Rokvillē tikās ar latviešu kopienu Vašingtonā un tās apkārtnē, lai pārrunātu aktualitātes Latvijā un ASV, starptautisko attiecību jautājumus un gatavošanos Latvijas valsts simtgades svinībām.

Edgars Rinkēvičs: Latvija ir ieinteresēta turpināt ciešu ārpolitisko dialogu ar Kanādu

23. martā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Otavā tikās ar Kanādas ārlietu ministri Kristiju Frīlandi (Chrystia Freeland), lai pārrunātu abu valstu divpusējās sadarbības jautājumus, ekonomiskās sadarbības veicināšanu, tostarp ieguvumus no Eiropas Savienības un Kanādas Visaptverošā ekonomikas un tirdzniecības nolīguma (CETA), kā arī gaidāmo Kanādas vadītā daudznacionālā bataljona kaujas grupas izvietošanu Latvijā.

Zanda Kalniņa-Lukaševica: Ziemeļvalstu sadarbības projektiem ir neapšaubāma pievienotā vērtība

23. martā Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica tikās ar Ziemeļu Ministru padomes ģenerālsekretāru Dāgfinu Heibrotenu (Dagfinn Høybråten), lai pārrunātu turpmākās sadarbības prioritātes.

Sākums Aktualitātes Latvija akcentē būtisko parlamentārās sadarbības lomu Latvijas un Korejas attiecībās

22. martā vizītes laikā Korejā Ārlietu ministrijas Divpusējo attiecību direkcijas vadītājs vēstnieks Marģers Krams Seulā tikās ar Korejas Republikas parlamenta Ārlietu un apvienošanās komisijas vadītāju Džekvonu Šimu (Shim, Jae Kwon), lai apspriestu Latvijas un Korejas Republikas parlamentāro sadarbību.

LR Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas izbraukuma sēde Daugavpils novadā

28.-29.martā Latvijas Republikas Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija rīko izbraukuma sēdi Daugavpils novadā. Izbraukuma sēdes mērķis ir risināt pierobežas pagastu attīstības problēmas, diskutēt par atbalsta iespējām uzņēmējdarbībai un pievilcīgas dzīves vides priekšnosacījumiem šajās teritorijās.

Ārlietu ministrs: Starptautiskā koalīcija cīņai pret ISIL/Da’esh turpinās aktīvi koordinēt...

Ārlietu ministrs: Starptautiskā koalīcija cīņai pret ISIL/Da’esh turpinās aktīvi koordinēt stabilizācijas pasākumus Sīrijā un Irākā.

22. martā pēc ASV valsts sekretāra Reksa Tillersona (Rex Tillerson) ielūguma Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalījās Starptautiskās koalīcijas cīņai pret ISIL/Da’esh ārlietu ministru sanāksmē Vašingtonā, kuras laikā pauda Latvijas pozīciju par līdzšinējo un arī plānoto ieguldījumu. Sanāksmē ārlietu ministri izvērtēja koalīcijas līdzšinējos sasniegumus un pārrunāja nākotnes plānus, sevišķi civilo jautājumu un stabilizācijas pasākumu jomās.

Seulā notiekošajās Baltijas valstu un Korejas Republikas politiskajās konsultācijās puses pārrunā ciešāku sadarbību

21. martā Seulā norisinājās otrās Baltijas valstu un Korejas Republikas Ārlietu ministriju politiskās konsultācijas, kurās puses apsprieda divpusējos sadarbības jautājumus, situācijas attīstību Āzijā un Eiropā, kā arī sadarbību globālo jautājumu risināšanā. Tāpat Ārlietu ministriju pārstāvji vienojās par formāta turpmākajiem plāniem.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  maksātnespēja