Ziņas | Latvija | Politika


Parlamentārā sekretāre ar Norvēģijas ES un EEZ lietu valsts sekretāru atzīmē finanšu instrumenta nozīmīgo ieguldījumu...

Parlamentārā sekretāre ar Norvēģijas ES un EEZ lietu valsts sekretāru atzīmē finanšu instrumenta nozīmīgo ieguldījumu Latvijas un Norvēģijas divpusējo attiecību attīstībā

15. decembrī parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica tikās ar Norvēģijas Ārlietu ministrijas Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās Zonas (EEZ) valsts sekretāru Jensu Frolihu Holti (Jens Frølich Holte). Tikšanās laikā tika pārrunāti jautājumi par jaunā finanšu instrumenta ieviešanas procesu, ES un EEZ dienaskārtību, kā arī divpusējās sadarbības aktualitātes.

Sākums Aktualitātes Ārlietu ministrija, EK pārstāvniecība un Eiropas Parlamenta Informācijas birojs vienojas...

Ārlietu ministrija, EK pārstāvniecība un Eiropas Parlamenta Informācijas birojs vienojas par sadarbību ES jautājumu komunikācijā 2018. gadā.

15. decembrī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka un Eiropas Parlamenta Informācijas biroja Latvijā vadītāja Marta Rībele Ārlietu ministrijā parakstīja deklarāciju par sadarbību Eiropas Savienības (ES) jautājumu komunikācijā 2018. gadā.

Ministru prezidents Māris Kučinskis piedalīsies Baltijas Ministru padomes sanāksmē

Ministru prezidents Māris Kučinskis pirmdien, 18. decembrī, dosies uz Tallinu, lai piedalītos Baltijas Ministru padomes (BMP) premjerministru sanāksmē.

Valsts sekretārs apsveic Eiropas Savienības un Armēnijas Visaptverošā un pastiprinātā partnerības nolīguma parakstīšanu

14.decembrī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs tikās ar Armēnijas Republikas Nacionālās asamblejas prezidenta vietnieku Eduardu Šarmazanovu (Eduard Sharmazanov), kurš 14.-16.decembrī uzturas vizītē Latvijā.

Edgars Rinkēvičs paraksta saprašanās memorandu starp Latvijas un Paragvajas Ārlietu ministrijām

No 12. līdz 14. decembrim ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs uzturējās oficiālā vizītē Paragvajas Republikā.

Politiskais direktors A.Pelšs e-PINE sanāksmē Vašingtonā uzsver Baltijas valstu, Ziemeļvalstu un ASV sadarbību...

Politiskais direktors A.Pelšs e-PINE sanāksmē Vašingtonā uzsver Baltijas valstu, Ziemeļvalstu un ASV sadarbību kiberdrošības jomā

13. decembrī Vašingtonā, ASV notika Baltijas, Ziemeļvalstu un ASV politisko direktoru e-PINE sanāksme (Enhanced Partnership in Northern Europe / Paplašinātā partnerība Ziemeļeiropā), lai pārrunātu tādus jautājumus kā attiecības ar Krieviju, transatlantiskās attiecības, enerģētiskā drošība, aktualitātes NATO samita sagatavošanā. Latviju sanāksmē pārstāvēja Ārlietu ministrijas politiskais direktors Andris Pelšs.

Eiropadome lemj par sankciju pret Krieviju pagarināšanu

Ministru prezidents Māris Kučinskis ceturtdien, 14. decembrī, Briselē kopā ar pārējo Eiropas Savienības (ES) valstu un valdību vadītājiem Eiropadomes ietvaros apsprieda jautājumus, kas saistīti ar sankciju pret Krieviju īstenošanu.

Edgars Rinkēvičs paraksta saprašanās memorandu starp Latvijas un Paragvajas Ārlietu ministrijām

No 12. līdz 14. decembrim ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs uzturējās oficiālā vizītē Paragvajas Republikā.

Valsts prezidents: tiesībsargam jābūt saucēja balsij, raugoties, vai valsts strādā iedzīvotāju interesēs

"Tiesībsarga institūcijas misija ir būt par saucēja balsi, kas pastāvīgi raugās, vai valsts strādā iedzīvotāju interesēs un vai valsts pārvalde darbojas taisnīgi, atbildīgi un ētiski," uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, trešdien 13. decembrī uzstājoties konferencē par godu desmitajai gadadienai kopš Tiesībsarga institūcijas izveidošanas.

Valsts prezidents uzsver nepieciešamību turpināt starptautisko atbalstu reformu procesam Ukrainā

"Jāturpina sniegt starptautiskais atbalsts Ukrainai, jo tas ir nepieciešams reformu turpināšanai valstī," uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, trešdien 13. decembrī Rīgas pilī tiekoties ar Ukrainas parlamenta priekšsēdētāju Andriju Parubiju.

Aktuālās ziņas