Ziņas | Latvija | Politika


Ārlietu ministrs ar Armēnijas kolēģi pārrunā abu valstu sadarbību

2019. gada 18. septembrī notika ārlietu ministra Edgara Rinkēviča tikšanās ar Armēnijas ārlietu ministru Zohrabu Mnatsakanjanu (Zohrab Mnatsakanyan), kurš Latvijā ir ieradies oficiālā vizītē.

Valsts prezidents ar Bundestāga deputātiem pārrunā divpusējo attiecību stiprināšanas virzienus

17. septembrī Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar Vācijas Baltijas parlamentārās grupas delegāciju un pārrunāja Latvijas–Vācijas divpusējās attiecības.

Valsts prezidents: jāintensificē Eiropas Savienības Austrumpartnerības attiecības

Valsts prezidents Egils Levits šodien Rīgas pilī, tiekoties ar Armēnijas ārlietu ministru Zohrabu Mnatsakanjanu (Zohrab Mnatsakanyan), uzsvēra, ka Eiropas Savienības (ES) Austrumpartnerības attiecības ir jāpadara vēl aktīvākas.

Valsts sekretārs Andris Pelšs uzsver Latvijas interesi stiprināt politisko un ekonomisko dialogu ar Japānu

2019. gada 13. septembrī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs tikās ar Japānas Ārlietu ministrijas Eiropas lietu ģenerāldirektoru Jasuši Masaki (Masaki Yasushi), lai pārrunātu aktuālos divpusējās sadarbības jautājumus.

Otrajā Baltijas-Japānas sadarbības dialogā apspriež ciešākas sadarbības perspektīvas

2019. gada 13. septembrī Rīgā notika Otrais Baltijas-Japānas sadarbības dialogs, kurā piedalījās Japānas Ārlietu ministrijas Eiropas lietu biroja ģenerāldirektors Jasuši Masaki, Latvijas Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Pelšs, Lietuvas ārlietu ministra vietnieks Neris Germans un Igaunijas Ārlietu ministrijas politiskais direktors Lembits Uibo.

Valsts prezidents uzsver paveikto valsts aizsardzības jomā

13. septembrī Valsts prezidents Egils Levits atklāja Rīgas Drošības Forumu 2019, savā uzrunā akcentējot aizsardzības, kiberdrošības un stabilas informatīvās telpas nozīmi demokrātiskas un neatkarīgas valsts pastāvēšanā.

Valsts prezidents: Namībija ir viens no Latvijas tuvākajiem sadarbības partneriem Āfrikas kontinentā

13. septembrī Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar Namībijas viceprezidentu Nangolo Mbumbu (Dr. Nangolo Mbumba). Šis ir pirmais tika augsta līmeņa kontakts starp abām valstīm.

Valsts prezidents ievieš jaunu tradīciju – tikšanos ar Saeimas prezidiju

12. septembrī Valsts prezidents Egils Levits tikās ar Saeimas prezidiju, lai pārrunātu aktuālos jautājumus par Latvijas valsts budžeta izstrādi un paustu savu redzējumu par Valsts padomes izveidošanu. Tikšanās ar Saeimas prezidiju ir jauna tradīcija, ko iedibinājis E. Levits.

Ārlietu ministrijas paziņojums saistībā ar Krievijas Federācijas organizētajām vēlēšanām Krimā

Latvijas Republika stingri nosoda Krievijas Federācijas 2019. gada 8. septembrī rīkotās tā dēvēto Krimas un Sevastopoles likumdevēju institūciju vēlēšanas un uzskata tās par neleģitīmām.

Latvija turpina medicīniskās palīdzības sniegšanu konfliktā Ukrainā cietušajiem karavīriem

2019. gada 9. septembrī Nacionālajā rehabilitācijas centrā "Vaivari" 18 dienu ilgu ārstēšanas kursu uzsāks 14 konfliktā Ukrainā cietušie karavīri, kuri saņems rehabilitācijas pakalpojumus un psiholoģisko palīdzību.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli