Ziņas | Latvija | Politika


Tiekoties ar Ēģiptes ārlietu ministru, E. Rinkēvičs apriež Latvijas-Ēģiptes sadarbību un situāciju Lībijā

2020. gada 16. februārī Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Minhenē tikās ar Ēģiptes ārlietu ministru Sāminu Šukrī (Sameh Shoukry), lai apspriestu Latvijas un Ēģiptes divpusējas sadarbības veicināšanas jautājumus. Tikšanās notika Minhenes Drošības konferences laikā.

Valsts prezidents: lai veicinātu kiberdrošību un ierobežotu dezinformāciju, jāpilnveido starptautiskā likumdošana

Valsts prezidents Egils Levits šodien Minhenes drošības konferences laikā tikās ar "Jigsaw" izpilddirektoru Džaredu Koenu (Jared Cohen), pārrunājot iespējas, kā starptautiskā mērogā vairot kiberdrošību, cīnīties ar dezinformāciju laikā, kad sociālie tīkli iespaido gan drošību, gan demokrātijas kvalitāti.

Valsts prezidenta Egila Levita runa diskusijā "ASV militārā klātbūtne Baltijas...

Valsts prezidenta Egila Levita runa diskusijā "ASV militārā klātbūtne Baltijas valstīs – faktors, kas attur vai tomēr provocē?"

Godātie klātesošie!

E.Rinkēvičs Minhenē pārrunā divpusējas sadarbības aktualitātes ar Baltkrievijas....

E.Rinkēvičs Minhenē pārrunā divpusējas sadarbības aktualitātes ar Baltkrievijas, Kanādas, Kirgizstānas, Gruzijas, Jordānijas un Saūda Arābijas ārlietu ministriem


2020. gada 15. februārī Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, uzturoties Minhenes Drošības konferencē, tikās ar Baltkrievijas, Kanādas, Kirgizstānas, Gruzijas, Jordānijas un Saūda Arābijas ārlietu ministriem, lai pārrunātu divpusējo attiecību jautājumus un reģionālas aktualitātes.

E. Levits sveic Ziemeļmaķedoniju ar "finiša taisni" ceļā uz NATO

Valsts prezidents Egils Levits šodien Minhenes drošības konferences laikā tikās ar V. E. Ziemeļmaķedonijas Republikas prezidentu Stevo Pendarovski (Stevo Pendarovski). E. Levits sveica Ziemeļmaķedoniju ar panākto progresu, esot gatavai noslēgt valsts iestāšanos NATO.

Ārlietu ministrs: Latvijai nav pieņemams piedāvātais kohēzijas finansējuma samazinājums

2020. gada 13. februārī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Rīgā tikās ar dažādu nozaru asociāciju pārstāvjiem, lai pārrunātu plānoto nākamā perioda Eiropas Savienības (ES) daudzgadu budžeta finansējumu Latvijai, īpaši kas tiks atvēlēts lauksaimniecības un kohēzijas politikai.

Ārlietu ministrs: Latvijas un Moldovas attiecības ir draudzīgas un konstruktīvas, tās ir jāaktivizē ekonomiskā jomā

2020. gada 12. februārī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Rīgā tikās ar Moldovas ārlietu un Eiropas integrācijas lietu ministru Aurelju Čokoju (Aureliu Ciocoi), kurš Latvijā uzturas darba vizītē. Ministri pārrunāja Latvijas un Moldovas divpusējās attiecības, Moldovas sadarbību ar Eiropas Savienību (ES) un situāciju Pārdņestrā.

Valsts sekretārs akreditācijas vizītē pieņem jauno Meksikas vēstnieku

2020. gada 11. februārī valsts sekretārs Andris Pelšs tikās ar Meksikas vēstnieku Fransisko Eduardo del Rio Lopesu (Francisco Eduardo del Río López), kurš Latvijā ir ieradies akreditācijas vizītē.

Valsts prezidents: neviens nedrīkst no ierēdņa pieprasīt prettiesisku vai valsts interesēm neatbilstošu rīcību

Valsts prezidents Egils Levits izsaka stingru pārliecību, ka neviens nedrīkst pieprasīt no ierēdņa prettiesisku vai valsts interesēm neatbilstošu rīcību.

Latvijas pilsonībā uzņemtas 66 personas

Otrdien, 11. februārī, Ministru kabinets izdeva rīkojumu uzņemt Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā 66 personas, tajā skaitā 2 viņu nepilngadīgos bērnus.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli