Ziņas | Latvija | Politika


Eiropadome apspriež jautājumu par nodokļu piemērošanu digitālajā jomā

Ministru prezidents Māris Kučinskis ceturtdien, 22. martā, Briselē piedalījās Eiropadomes darbā, kur tika spriests par nodokļu piemērošanu digitālajā jomā.

M. Kučinskis: Latvija nosoda Solsberijā īstenoto nervu sistēmu paralizējošo vielu lietošanu

Ministru prezidents Māris Kučinskis kopā ar 27 pārējo Eiropas Savienības (ES) valstu un valdību vadītājiem 22. martā Briselē apsprieda 4. martā Lielbritānijā piedzīvoto nervu sistēmu paralizējošo vielu lietošanu. Šis jautājums tika apspriests Eiropadomes ietvaros.

Ar uzņēmējiem diskutē par Apvienoto Arābu Emirātu, Ēģiptes un Saūda Arābijas tirgu apgūšanas iespējām

2018. gada 22. martā Ārlietu ministrija sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) organizēja diskusiju par biznesa iespējām Apvienotajos Arābu Emirātos, Ēģiptē un Saūda Arābijā. Tajā piedalījās vairāk nekā 60 Latvijas uzņēmēju no pārtikas ražošanas, kokapstrādes, farmācijas, transporta un loģistikas nozarēm, kā arī citiem tautsaimniecības sektoriem.

Ministru kabinets apstiprina Attīstības sadarbības politikas plānu 2018. gadam

2018. gada 20. martā Ministru kabinets apstiprināja Ārlietu ministrijas sagatavoto Attīstības sadarbības politikas plānu 2018. gadam. Plāns nosaka konkrētus pasākumus Latvijas Attīstības sadarbības politikas pamatnostādņu 2016.-2020. gadam praktiskai ieviešanai.

Edgars Rinkēvičs: ES ir jāreaģē uz Facebook datu skandālu un jāstrādā pie stingra Eiropas regulējuma...

Edgars Rinkēvičs: ES ir jāreaģē uz Facebook datu skandālu un jāstrādā pie stingra Eiropas regulējuma, lai ar sociālo tīklu palīdzību nevarētu manipulēt ar cilvēkiem

2018. gada 20. martā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalījās Eiropas Savienības (ES) Vispārējo lietu padomes un Vispārējo lietu padomes 50. panta formāta sanāksmēs Briselē.

E. Rinkēvičs pauž atbalstu Lielbritānijai saistībā ar Skripaļu lietu

2018. gada 19. martā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalījās Eiropas Savienības (ES) Ārlietu padomes sanāksmē Briselē.

Valsts sekretārs A.Pildegovičs: AAE Aizsardzības koledžas delegācijas vizīte paver jaunu lappusi abu valstu attiecībās

19. martā valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs Ārlietu ministrijas telpās sveica augsta līmeņa delegāciju no Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) Aizsardzības koledžas. Valsts sekretārs pauda pārliecību, ka delegācijas vizīte ir iespēja nostiprināt un būtiski aktivizēt abu valstu attiecības.

Edgars Rinkēvičs: Frankofonijas dienas ir organizācijas dalībvalstu kopīgo vērtību apliecinājums

2018. gada 16. martā Latvijā notiekošo Frankofonijas dienu laikā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Latvijas Nacionālajā bibliotēkā atklāja literāri muzikālo pasākumu, veltītu beļģu rakstnieka Žaka de Dekēra (Jacques de Decker) romāna "Vāgners" tulkojumam latviešu valodā.

Latvijas nostāja nelikumīgi anektētās Krimas jautājumā

2018. gada 18. martā apritēs četri gadi kopš Krievijas Federācijas īstenotajiem Ukrainas suverenitātes un teritoriālās integritātes pārkāpumiem, nelikumīgi anketējot Krimas pussalu un aizsākot militāru agresiju Ukrainas austrumos. Ar savu rīcību Krievijas Federācija ir pārkāpusi starptautiskās tiesības un starpvalstu attiecību pamatprincipus.

Latvija nosoda ķīmisko ieroču lietošanu 4. marta uzbrukumā Solsberijā

Ārlietu ministrija kategoriski nosoda 4. martā Solsberijā, Apvienotajā Karalistē, īstenoto ķīmisko ieroču lietošanu. Nervu indes izmantošana šajā gadījumā ir uzskatāma par ķīmisko ieroču uzbrukumu, kas ir smags starptautisko normu un tiesību, tostarp Konvencijas par ķīmisko ieroču izstrādes, izgatavošanas, uzkrāšanas un pielietošanas aizliegumu un ķīmisko ieroču iznīcināšanu (Ķīmisko ieroču aizlieguma konvencija), pārkāpums.

Aktuālās ziņas