Ziņas | Latvija | Politika


Uzmanību iedzīvotājiem: no 27. maija līdz 7. jūnijam notiks Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadetu mācības

No 27. maija līdz 7. jūnijam Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmija (NAA) organizē kadetu mācības – taktisko maršu ar ekipējumu un ieročiem, kuru laikā notiks kadetu pārvietošanās Rīgas pilsētas un blakus esošo novadu teritorijās.

Ministru prezidents sagaida no CVK proaktīvu rīcību EP vēlēšanu procesa nodrošināšanā bez tehniskiem traucējumiem

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš šodien ir ticies ar visiem atbildīgo institūciju vadības pārstāvjiem, lai noskaidrotu esošās situācijas apstākļus un risinājumus. K. Kariņš sagaida, ka Centrālā vēlēšanu komisija proaktīvi rīkosies, lai nodrošinātu Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu procesu bez tehniskiem starpgadījumiem, un par to operatīvi informēs sabiedrību.

Iekšlietu ministrs: EP vēlēšanu paziņojumu izsūtīšana izmantojot VID sistēmu ir sabiedrības interesēs

Šodien, 22. maijā, plkst. 17.00 sāksies Eiropas Parlamenta vēlēšanu iepriekšējā balsošana. Svarīgi piebilst, ka no šodienas līdz pat 24. maijam vēlētājs savu pilsoņa pienākumu var veikt jebkurā iecirknī. Kopumā kopš pirmdienas, 20. maija, PMLP, izmantojot VID EDS sistēmu, priekšvēlēšanu informatīvos paziņojumus nosūtīja 945911 iedzīvotājiem, kuri ir reģistrēti kā aktīvie EDS lietotāji. Jāpiebilst, ka tas tika darīts, nodrošinot absolūti drošu datu apstrādi un katrs lietotājs saņēma tikai sev adresētu ziņojumu.

Rīgas pilī sveic SOS Bērnu ciematu atbalstītājus

Valsts prezidents Raimonds Vējonis un SOS Bērnu ciematu Latvijā patronese Iveta Vējones kundze svinīgā pasākumā "Katram bērnam ģimeni!" Rīgas pilī 2019. gada 21. maijā sveica SOS Bērnu ciematu atbalstītājus.

Nacionālā apvienība rosina aizliegt Georga lenšu izmantošanu publiskos pasākumos

Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!" – "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" deputāti šodien Saeimā iesniedza grozījumus likumā "Par sapulcēm, gājieniem un piketiem" un Publisku izklaides un svētku pasākumu drošības likumā, kas liegtu sapulcēs, gājienos, piketos, kā arī publiskos izklaides un svētku pasākumos izmantot tā sauktās Georga lentes, kuras plaši izmanto Krievija savā impēriskajā propagandā.

Rīgā norisinājās Latvijas prezidentūras Baltijas jūras valstu padomē Vecāko amatpersonu komitejas noslēdzošā sanāksme

2019. gada 15. un 16. maijā Rīgā notika Baltijas jūras valstu padomes (BJVP) Vecāko amatpersonu komitejas (VAK) noslēdzošā sanāksme Latvijas prezidentūras vadībā. Komiteja ir svarīgākais BJVP sadarbības formāta diskusiju forums un lēmumu pieņemšanas platforma, kurā ietilpst padomes dalībvalstu nozīmēti Ārlietu ministriju un BJVP sekretariāta vadības pārstāvji.

Zanda Kalniņa-Lukaševica: visām dalībvalstīm jābūt iespējai iesaistīties ES ārējās darbības...

Zanda Kalniņa-Lukaševica: visām dalībvalstīm jābūt iespējai iesaistīties ES ārējās darbības programmu īstenošanā

2019. gada 16. maijā Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica Briselē, Beļģijā, piedalījās Eiropas Savienības (ES) Ārlietu padomes sanāksmē par attīstības sadarbības jautājumiem.

Ārlietu ministrs: Eiropas Padomes dalībvalstīm un pašai organizācijai ir jāievēro demokrātijas....

Ārlietu ministrs: Eiropas Padomes dalībvalstīm un pašai organizācijai ir jāievēro demokrātijas, tiesiskuma un atklātības princips

2019. gada 16. un 17. maijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs piedalījās Eiropas Padomes (EP) Ministru komitejas 129. sesijā, kas norisinājās EP prezidējošās valsts Somijas galvaspilsētā Helsinkos.

Ārlietu ministrijas politiskais direktors Belgradā apliecina Latvijas atbalstu Serbijas ES integrācijas procesam

2019. gada 15. maijā Belgradā, Serbijā, norisinājās Latvijas un Serbijas Ārlietu ministriju politisko direktoru konsultācijas. Latvijas delegāciju vadīja valsts sekretāra vietnieks-politiskais direktors Jānis Mažeiks, un Serbijas – politiskais direktors Zorans Vujičs (Zoran Vujić).

Edgars Rinkēvičs: Ukraina ir Latvijas prioritāte valsts attīstības sadarbības politikas īstenošanā un palīdzības...

Edgars Rinkēvičs: Ukraina ir Latvijas prioritāte valsts attīstības sadarbības politikas īstenošanā un palīdzības sniegšanā


2019. gada 16. maijā ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Rīgā tikās ar Ukrainas premjerministra vietnieci Eiropas un eiroatlantiskās integrācijas jautājumos Ivanu Klimpušu-Cincadzi, lai pārrunātu divpusējo politisko un ekonomisko sadarbību, Ukrainas virzību uz Eiropas Savienību (ES), Austrumu partnerības politiku, kā arī Ukrainas un NATO sadarbību.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli