Ziņas | Latvija | Politika


Latvijas valsts proklamēšanas simtajā gadadienā Rīgā būs plaša svētku programma

Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienu, Rīgā paredzēta plaša svētku programma – svinīgi pasākumi pie Brīvības pieminekļa, tostarp muzikāls notikums "18.11.", svinīgā Nacionālo bruņoto spēku parāde, koncerts "Daugav’ abas malas", kopīga Latvijas valsts himnas dziedāšana un gaismas uzvedums "Saules mūžs" 11. novembra krastmalā, kā arī svētku koncerti un izstādes kultūras centros, koncertzālēs un dievnamos pilsētas centrā un apkaimēs.

Latvija turpina sniegt medicīnisko palīdzību konfliktā Ukrainā cietušajiem karavīriem

2018. gada 12. novembrī Nacionālajā rehabilitācijas centrā "Vaivari" 18 dienu ilgu ārstēšanas kursu uzsāks septiņi konfliktā Ukrainā cietušie karavīri. Šī ir otrā karavīru grupa, kura šogad ir ieradusies Latvijā, lai saņemtu medicīnisko palīdzību.

Ārlietu ministrijā spriež par latviešu valodas lomu ES un terminoloģijas izstrādi

2018. gada 9. novembrī Ārlietu ministrijā norisinājās vienpadsmitā ikgadējā konference "Latviešu valoda Eiropas Savienībā – valoda kā galvenais tulkošanas rīks, aspekts un vērtība", kurā tulkošanas speciālisti un citu nozaru eksperti sprieda par latviešu valodas lomu ES, valodas kopšanu institucionālā mērogā, administratīvās latviešu valodas izveidi un uzturēšanu, kā arī terminoloģijas izstrādi nozarēs un jaunu tehnoloģiju apguvi un pielietošanu.

Valsts prezidenta apsveikums Polijai valsts neatkarības atjaunošanas simtajā gadadienā

Dārgie poļu draugi! Sirsnīgi sveicu jūs Polijas valsts neatkarības atjaunošanas simtajā gadadienā!

Valsts prezidents Raimonds Vējonis aicina Jāni Bordānu sastādīt valdību

Valsts prezidents Raimonds Vējonis aicina Jaunās konservatīvās partijas Ministru prezidenta amata kandidātu Jāni Bordānu sastādīt valdību.

Par godu Latvijas simtgadei Tukumā tiks atklāts piemineklis Latvijas Republikas...

Par godu Latvijas simtgadei Tukumā tiks atklāts piemineklis
Latvijas Republikas pirmajam ārlietu ministram Zigfrīdam Annam Meierovicam

Tukuma novada iedzīvotāji un viesi ir laipni gaidīti Zigfrīda Annas Meierovica pieminekļa atklāšanas svinībās, kas notiks 15. novembrī, plkst. 17.00 Zigfrīda. A. Meierovica laukumā, Lielās un Jaunās ielas krustojumā. Godinot diženā valstsvīra piemiņu, pieminekli atklās Latvijas Republikas prezidents Raimonds Vējonis un ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs. Pasākumu vadīs aktieris Artūrs Skrastiņš, bet par muzikālo noskaņu rūpēsies Jānis Lūsēns, Zigfrīds Muktupāvels un Kristīne Zadovska.

Valsts prezidents: 13.Saeimai ir iespēja jau no pirmās dienas veidot jaunu politisko diskusiju ...

Valsts prezidents: 13.Saeimai ir iespēja jau no pirmās dienas veidot jaunu politisko diskusiju un likumdošanas darba kultūru

"Divas trešdaļas no 13.Seimas deputātiem svinīgo solījumu dod pirmo reizi. Tā ir iespēja jau no šodienas veidot jaunu politisko diskusiju un likumdošanas darba kultūru," uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, uzrunājot 13. Saeimas deputātus rudens sesijas pirmajā sēdē.

Eiropas Savienības informācijas sniedzēju forums pulcē plašu dalībnieku loku

2018. gada 2. novembrī Ārlietu ministrijā norisinājās ikgadējais Eiropas Savienības (ES) Informācijas sniedzēju forums, kas pulcē ES informācijas sniedzējus – valsts un pašvaldību ES informācijas kontaktpersonas, ES Informācijas punktu (ESIP) un Europe Direct Informācijas centru pārstāvjus (EDIC), ES informācijas tīklu vadītājus, viedokļu līderus, Eiropas klubu skolās, mediju, NVO, kā arī privātā sektora pārstāvjus, - lai pārrunātu aktuālos ES jautājumus.

Valsts prezidents: potenciālie Ministru prezidenta amata kandidāti nenoraida iespēju strādāt cita premjera vadībā

Valsts prezidents Raimonds Vējonis otrdien, 2018. gada 30. oktobrī, Rīgas pilī tikās ar 13. Saeimā ievēlētās partijas "KPV LV" Ministru prezidenta amata kandidātu Aldi Gobzemu, Jaunās konservatīvās partijas Ministru prezidenta amata kandidātu Jāni Bordānu un partiju apvienības "Attīstībai / Par!" Ministru prezidenta amata kandidātu Arti Pabriku. Iespējamie Ministru prezidenta amata kandidāti informēja Valsts prezidentu par līdzšinējās partiju sarunās sasniegto, turpmāko valdības veidošanas procesu un darāmajiem darbiem.

Latvijā akreditācijas vizītē ierodas Taizemes Karalistes vēstnieks

2018. gada 29. oktobrī Ārlietu ministrijas valsts sekretāra pienākumu izpildītājs Normans Penke tikās ar Taizemes Karalistes vēstnieku Latvijā Sūnthornu Čaijindīpumu (Soonthorn Chaiyindeepum), kurš Rīgā ieradies akreditācijas vizītē.

Aktuālās ziņas

virtuves mēbeles
apdrošināšana  octa  koka durvis  Аренда автобусов в Мюнхене  vannu restaurācija