Ziņas | Pasaule


Latvija pasaulē


M. Kučinskis: mūs interesē kopēji sadarbības projekti starp Latvijas un Spānijas uzņēmumiem

Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 17. janvārī, Madridē piedalījās Spānijas Uzņēmēju konfederācijas rīkotajā seminārā, kurā tika veltīta uzmanība Latvijas un Spānijas ekonomiskajai sadarbībai.

Sadarbības memoranda parakstīšana starp Latvijas NVO "Eirointegrācija un ekonomiskā attīstība" un Azerbaidžānas NVO...

Sadarbības memoranda parakstīšana starp Latvijas NVO "Eirointegrācija un ekonomiskā attīstība" un Azerbaidžānas NVO "Sociāli stratēģiskā izpēte un analītiskie meklējumi"

2018.gada 10.janvārī Latvijas sabiedriskās organizācijas "Eirointegrācija un ekonomiskā attīstība" valdes priekšsēdētaja Svetlana Jesiļevska un Azerbaidžānas sabiedriskās organizācijas "Sociāli stratēģiskā izpēte un analītiskie meklējumi" valdes priekšsēdētājs Ilqar Huseynli parakstīja sadarbības memorandu.

Ministru prezidents dosies vizītē uz Madridi

Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 17.janvārī, uzturēsies darba vizītē Madridē.

Valsts sekretārs apspriež sadarbību ar Ķīnas Uzņēmēju konfederāciju

2018. gada 15. janvārī valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs tikās ar Ķīnas Uzņēmēju konfederācijas delegāciju, kuru vadīja vicepriekšsēdētājs un ģenerāldirektors Džu Hunžeņs (Zhu Hongren). Puses bija vienisprātis, ka pēdējos gados sekmīgi veidojusies Latvijas un Ķīnas sadarbība, un tā jārealizē praktiskos projektos. Sarunā piedalījās Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) pārstāvji.

Ārlietu ministrs aicina Gruziju turpināt reformu procesu

2018. gada 15. janvārī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs tikās ar Gruzijas parlamenta priekšsēdētāju Irakli Kobahidzi (Irakli Kobakhidze). E. Rinkēvičs un I. Kobahidze bija vienisprātis, ka 2018. gads būs īpašs Latvijas un Gruzijas attiecībās, jo atzīmēsim gan Latvijas, gan Gruzijas simtgadi, gan arī abu valstu diplomātisko attiecību nodibināšanas 25. gadadienu. E. Rinkēvičs izteica gandarījumu par teicamo Latvijas un Gruzijas sadarbību un aktīvo starpvalstu dialogu, un aicināja turpināt strādāt, lai veicinātu ekonomisko sadarbību.

Notikumi


Sedriks Binuā iecelts par Michelin komercdirektoru

Reorganizācija Eiropas centrālajā Ziemeļu reģionā

Par Michelin Group komercdirektoru Eiropas centrālajā Ziemeļu reģionā ir apstiprināts Sedriks Binuā (Cedric Binoit). Viņš pārraudzīs Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Čehijas un Slovākijas tirgus no Michelin centrālā tirdzniecības biroja Varšavā.

SPEAR’S Russia ir atzinis Rietumu Banku par labāko banku Baltijā un NVS

Vakar Maskavā notika svinīga ceremonija – ikgadējā SPEARʼS Russia Wealth Management Awards prēmiju pasniegšana.

Maskavā notiks Rīgas dienas

No 18. līdz 20. decembrim Maskavā norisināsies Rīgas dienas.

Lielā Talka tiek pārstāvēta Parīzes klimata samitā

Šogad Latviju Starptautiskajā vides samitā – One Planet Summit – Parīzē pārstāv arī Lielās Talkas vadītāja Vita Jaunzeme.

Londonā Apvienotās Karalistes ārlietu ministrs Boriss Džonsons un Latvijas vēstniece Baiba Braže ...

Londonā Apvienotās Karalistes ārlietu ministrs Boriss Džonsons un Latvijas vēstniece Baiba Braže iededz Latvijas dāvāto egli

Aizsākot Latvijas simtgades svinības Lielbritānijā, 4. decembrī Apvienotās Karalistes ārlietu ministrs Boriss Džonsons un Latvijas vēstniece Baiba Braže iededza Latvijas dāvāto egli Apvienotās Karalistes Ārlietu ministrijas oficiālajā rezidencē Lankastera savrupmājā Londonā.

Spēcīgs sniegputenis paralizē ASV austrumu piekrasti

Ņujorka, 30.okt., LETA--AFP. ASV austrumu piekrasti nedēļas nogalē pārņēmis spēcīgs sniegputenis un atkala, paralizējot gaisa, dzelzceļa un autoceļu satiksmi.

NATO nolemj operāciju Lībijā pabeigt līdz oktobra beigām

28.oktobrī NATO Ziemeļatlantijas padome ir pieņēmusi lēmumu par NATO operācijas Lībijā Unified Protector pabeigšanu 31.oktobrī. Paredzēts, ka līdz tam laikam turpināsies situācijas novērošana, un NATO būs gatava iesaistīsies gadījumā, ja radīsies draudi Lībijas civiliedzīvotājiem. Lēmums par NATO operācijas noslēgšanu pieņemts, konsultējoties ar Apvienoto Nāciju Organizāciju un Lībijas Nacionālo pārejas padomi.

"Latio": Augusi aktivitāte Rīgas centra biroju un tirdzniecības telpu segmentos

Pagājušā gada pēdējos trijos mēnešos aktivitāte vairākos Rīgas komercīpašumu tirgus segmentos ir palielinājusies. Tas sekmē brīvo biroju un tirdzniecības platību aizpildīšanos un, saglabājoties šādai tendencei arī 2011.gadā, gaidāms neliels nomas maksas pieaugums telpām galvaspilsētas pieprasītākajās vietās, teikts "Latio" komercplatību tirgus pārskatā par 2010.gada ceturto ceturksni.

V.Dombrovskis un A.Kampars nosauks desmit lielākos eksportējošos uzņēmumus Rīgā, Rīgas reģionā un Vidzemē

Piektdien, 27.augustā, plkst.10.00 Ekonomikas ministrijā (224.telpā) ministru prezidents Valdis Dombrovskis un ekonomikas ministrs Artis Kampars sveiks pērn desmit lielākos eksportējošos uzņēmumus Rīgā un desmit lielākos uzņēmumus Rīgas reģionā. Pasākumā piedalīsies arī LDDK vadītāja Elīna Egle, LTRK pārstāvis un divdesmit lielāko eksportējošo uzņēmumu pārstāvji.

Krievijā, Ukrainā un Baltkrievijā izvēlās DEAC

Statistika liecina, ka pēdējo 3 mēnešu laikā vairākkārtīgi ir pieaugusi Krievijas, Ukrainas un Baltkrievijas vidējā un lielā biznesa interese par Eiropas datu centru operatora SIA "DEAC" infrastruktūras izmantošanu. Pamata orientācija veidot rezerves datu centrus uz DEAC augsti kvalitatīvas un drošas infrastruktūras nodrošina uzņēmumiem biznesa aizsardzību, administratīva spiediena reducēšanu, aizsardzību no reideru uzbrukumiem un zemākas izmaksas.

Rātsnamā atklās skolēnu mākslas darbu izstādi "Mana pilsēta un tās iedzīvotāji"

Piektdien, 26. februārī plkst. 14.00 Rātsnama (Rātslaukums 1) 2. stāvā tiks atklāta bērnu un jauniešu zīmējumu, gleznojumu, trīsdimensiju maketu un fotogrāfiju izstāde "Mana pilsēta un tās iedzīvotāji" (My city and it’s citizens).

No zemu nodokļu vai beznodokļu valstu un teritoriju saraksta izslēdz Kampiones pilsētu, Madeiras salu un Santamarijas salu

Otrdien, 12. janvārī, Ministru kabineta (MK) sēdē tika atbalstīts Finanšu ministrijas sagatavotais MK noteikumu projekts, kas paredz grozījumus noteikumos par zemu nodokļu vai beznodokļu valstīm un teritorijām, izslēdzot no zemu nodokļu vai beznodokļu valstu un teritoriju saraksta Kampiones pilsētu (Itālijas Republika), kā arī Madeiras salu un Santamarijas salu (Portugāles Republika).

Ārlietu ministrs Māris Riekstiņš darba vizītē ASV tiksies ar valsts sekretāri Hilariju Klintoni

No 13. līdz 16.jūlijam ārlietu ministrs Māris Riekstiņš darba vizītē apmeklēs ASV.

Aon publicējusi ar ikgadēji atjaunojamās pasaules Politisko risku kartes jauno versiju

2009.gadā varēs vērot tās politiskās sekas, kuras būs sekmējis globālās kredītu krīzes sākums. Vai politiskā stabilitāte būs šīs krīzes nākamais upuris, kā tas jau noticis ar Grieķiju un Īslandi? Tā galveno intrigu formulē Aon korporācijas - pasaules lielākā apdrošināšanas brokera un konsultanta risku vadībā - eksperti, kuri sagatavojuši ikgadējās atjaunojamās pasaules Aon Politisko risku kartes jauno versiju*. Latvija pārcelta no zema uz vidēji zema riska līmeņa zonu.

Noslēgta vienošanās par ASV armijas izvešanu no Irākas

Irākas ministru kabinets svētdien pēc mēnešiem ilgām smagām sarunām apstiprināja paktu par ASV armijas izvešanu no valsts, vienlaikus atļaujot tai palikt Irākā vēl trīs gadus.

Aktuālās ziņas