Ziņas | Pasaule


Latvija pasaulē


Ekonomikas ministrs A.Ašeradens darba vizītē apmeklēs Lietuvu

Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministra Arvils Ašeradens šonedēļ, 20. – 21.aprīlī darba vizītē apmeklēs Lietuvu, lai pārrunātu enerģētikas un ekonomiskās sadarbības jautājumus, kā arī atklātu Latvijas dienas Lietuvā “Atrask Latviją”.

LPS Valde dodas pieredzes apmaiņas vizītē uz Bergenu

No 2. līdz 5. aprīlim LPS Valdes locekļi devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Bergenu (Norvēģijā).

Ministru prezidents tiekas ar latviešu diasporas pārstāvjiem un uzņēmējiem Ukrainā

Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 5. aprīlī, uzturēdamies Kijevā, tikās ar Ukrainā dzīvojošās latviešu diasporas pārstāvjiem, kā arī uzņēmējiem.

Baltijas valstu vides ministri pārrunās nozares aktualitātes

2017. gada 5. un 6. aprīlī Tallinā notiks Baltijas valstu vides ministru tikšanās. No Latvijas tajā piedalīsies vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards, Igauniju pārstāvēs vides ministrs Marko Pomerants, savukārt Lietuvu – vides ministrs Kestutis Navickas.

Rietumu Banka trešo reizi piedalās konferencē Black Sea Grain-2017

5.–6. aprīlī Rietumu Banka Kijevā piedalīsies XIV starptautiskajā konferencē Black Sea Grain (Melnās jūras reģiona labība), tā ir viens no pasaules lielākajiem labības tirdzniecībai veltītajiem forumiem. Rietumu Bankas pārstāvji forumā piedalās jau trešo gadu.

Notikumi


Jauniešu koris BALSIS Mariborā iegūst sudraba godalgu un turpina radīt SVĒTKUS!

Šķiet, tikai vakar izskanēja vērienīgie koncerti SVĒTKI! Liepājas koncertzālē Lielais dzintars un kora mājvietā RKTMC Mazā ģilde. Daudz lielisku iespaidu, nebijušu sajūtu un pacilātība. Liepājas koncerts vēl redzams un dzirdams straume.lmt.lv. Milzīgs paldies visiem balsiniekiem par līdzdalību un brīnuma radīšanu! Paldies Latvijas Gāzei, SIA LDZ CARGO, VKKF, Rīgas Domei un Kultūras pārvaldei, Mazajai ģildei, Liepājas Domei un Kultūras pārvaldei, SIXT Latvija, LMT Straume. Bez jums SVĒTKI! neizdotos.

Strūklaka “Fregate “Wallfish” (Valzivs)” iegūst Zelta godalgu pasaules mēroga konkursā

Ventspils strūklaka “Fregate “Valzivs”” ieguvusi augstu novērtējumu – Zelta godalgu starptautiskā konkursā Itālijā “A`DESIGN AWARD”, nominācijā “Ainava un Dārzu dizains”.

Igaunijā, tirdzniecības centrā „Ülemiste”, atvērs modernāko kinoteātri Eiropā

2019. gada pavasarī Igaunijas tirdzniecības centrs „Ülemiste” plāno veikt plašu attīstības projektu, piedāvājot saviem apmeklētājiem ne tikai iespaidīgāko veikalu klāstu Baltijā, bet arī modernāko sporta zāli „People Fitness” un plašāko kinoteātru kompleksu „Apollo”.

Žagars, Pasternaka un Suhanovs nominēti prestižajai Krievijas teātra prēmijai “Zelta maska”

Režisors Andrejs Žagars, kostīmu māksliniece Kristīne Pasternaka un mākslinieks Reinis Suhanovs izvirzīti prestižajai Krievijas Nacionālajai teātra prēmijai “Zelta maska” par Žila Masnē operas “Manona” iestudējumu Staņislavska un Nemiroviča‑Dančenko muzikālajā teātrī.

Ellex advokātu biroju alianse atzīta par klientu servisa līderi Baltijas valstīs

Ellex saņēmis prestižo Chambers Europe apbalvojumu kā labākais advokātu birojs Baltijas valstīs klientu servisa jomā. Balvu Ellex saņēmis Chambers Europe Award pasniegšanas ceremonijā Londonā. Novērtējot Ellex Kļaviņš biroja profesionālo darbību, pētījuma autori tam piešķīruši visaugstāko vērtējumu (Band 1) šādās tiesību jomās: banku darbība un finanses, konkurences tiesības, komerctiesības, strīdu risināšana, darba tiesības, nekustamā īpašuma nozare.

Spēcīgs sniegputenis paralizē ASV austrumu piekrasti

Ņujorka, 30.okt., LETA--AFP. ASV austrumu piekrasti nedēļas nogalē pārņēmis spēcīgs sniegputenis un atkala, paralizējot gaisa, dzelzceļa un autoceļu satiksmi.

NATO nolemj operāciju Lībijā pabeigt līdz oktobra beigām

28.oktobrī NATO Ziemeļatlantijas padome ir pieņēmusi lēmumu par NATO operācijas Lībijā Unified Protector pabeigšanu 31.oktobrī. Paredzēts, ka līdz tam laikam turpināsies situācijas novērošana, un NATO būs gatava iesaistīsies gadījumā, ja radīsies draudi Lībijas civiliedzīvotājiem. Lēmums par NATO operācijas noslēgšanu pieņemts, konsultējoties ar Apvienoto Nāciju Organizāciju un Lībijas Nacionālo pārejas padomi.

"Latio": Augusi aktivitāte Rīgas centra biroju un tirdzniecības telpu segmentos

Pagājušā gada pēdējos trijos mēnešos aktivitāte vairākos Rīgas komercīpašumu tirgus segmentos ir palielinājusies. Tas sekmē brīvo biroju un tirdzniecības platību aizpildīšanos un, saglabājoties šādai tendencei arī 2011.gadā, gaidāms neliels nomas maksas pieaugums telpām galvaspilsētas pieprasītākajās vietās, teikts "Latio" komercplatību tirgus pārskatā par 2010.gada ceturto ceturksni.

V.Dombrovskis un A.Kampars nosauks desmit lielākos eksportējošos uzņēmumus Rīgā, Rīgas reģionā un Vidzemē

Piektdien, 27.augustā, plkst.10.00 Ekonomikas ministrijā (224.telpā) ministru prezidents Valdis Dombrovskis un ekonomikas ministrs Artis Kampars sveiks pērn desmit lielākos eksportējošos uzņēmumus Rīgā un desmit lielākos uzņēmumus Rīgas reģionā. Pasākumā piedalīsies arī LDDK vadītāja Elīna Egle, LTRK pārstāvis un divdesmit lielāko eksportējošo uzņēmumu pārstāvji.

Krievijā, Ukrainā un Baltkrievijā izvēlās DEAC

Statistika liecina, ka pēdējo 3 mēnešu laikā vairākkārtīgi ir pieaugusi Krievijas, Ukrainas un Baltkrievijas vidējā un lielā biznesa interese par Eiropas datu centru operatora SIA "DEAC" infrastruktūras izmantošanu. Pamata orientācija veidot rezerves datu centrus uz DEAC augsti kvalitatīvas un drošas infrastruktūras nodrošina uzņēmumiem biznesa aizsardzību, administratīva spiediena reducēšanu, aizsardzību no reideru uzbrukumiem un zemākas izmaksas.

Rātsnamā atklās skolēnu mākslas darbu izstādi "Mana pilsēta un tās iedzīvotāji"

Piektdien, 26. februārī plkst. 14.00 Rātsnama (Rātslaukums 1) 2. stāvā tiks atklāta bērnu un jauniešu zīmējumu, gleznojumu, trīsdimensiju maketu un fotogrāfiju izstāde "Mana pilsēta un tās iedzīvotāji" (My city and it’s citizens).

No zemu nodokļu vai beznodokļu valstu un teritoriju saraksta izslēdz Kampiones pilsētu, Madeiras salu un Santamarijas salu

Otrdien, 12. janvārī, Ministru kabineta (MK) sēdē tika atbalstīts Finanšu ministrijas sagatavotais MK noteikumu projekts, kas paredz grozījumus noteikumos par zemu nodokļu vai beznodokļu valstīm un teritorijām, izslēdzot no zemu nodokļu vai beznodokļu valstu un teritoriju saraksta Kampiones pilsētu (Itālijas Republika), kā arī Madeiras salu un Santamarijas salu (Portugāles Republika).

Ārlietu ministrs Māris Riekstiņš darba vizītē ASV tiksies ar valsts sekretāri Hilariju Klintoni

No 13. līdz 16.jūlijam ārlietu ministrs Māris Riekstiņš darba vizītē apmeklēs ASV.

Aon publicējusi ar ikgadēji atjaunojamās pasaules Politisko risku kartes jauno versiju

2009.gadā varēs vērot tās politiskās sekas, kuras būs sekmējis globālās kredītu krīzes sākums. Vai politiskā stabilitāte būs šīs krīzes nākamais upuris, kā tas jau noticis ar Grieķiju un Īslandi? Tā galveno intrigu formulē Aon korporācijas - pasaules lielākā apdrošināšanas brokera un konsultanta risku vadībā - eksperti, kuri sagatavojuši ikgadējās atjaunojamās pasaules Aon Politisko risku kartes jauno versiju*. Latvija pārcelta no zema uz vidēji zema riska līmeņa zonu.

Noslēgta vienošanās par ASV armijas izvešanu no Irākas

Irākas ministru kabinets svētdien pēc mēnešiem ilgām smagām sarunām apstiprināja paktu par ASV armijas izvešanu no valsts, vienlaikus atļaujot tai palikt Irākā vēl trīs gadus.
grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  metāla jumti