Cēsis sadarbībā ar "ADVEN" izvēlas ilgtspējīgu centralizēto siltumapgādi un samazina tarifu


Publicitātes foto
Uz ilgtspējību un profesionalitāti balstītā "ADVEN" un Cēsu pašvaldības sadarbība vairāku gadu garumā ne tikai ļāvusi nodrošināt modernu centralizētās siltumapgādes sistēmu, bet arī samazināt siltumapgādes tarifu – nākamajā apkures sezonā cēsiniekiem tarifs samazināsies par 9,6%.

“”ADVEN” ar ilgtermiņa pieredzi rūpniecisko enerģijas risinājumu jomā turpinās nodrošināt uzticamu un efektīvu energoapgādi. Uzskatām, ka katram jākoncentrējas uz savu pamata nodarbošanos, un enerģijas ražošana ir mūsu pamatdarbība. Izstrādājot tehniskos risinājumus un investējot tajos, vienmēr izvēlamies  piemērotākās tehnoloģijas un kurināmā veidu. Sadarbojoties ar Cēsu novada pašvaldību, varam lepoties ar modernu siltumapgādes sistēmu, kas ļāvusi samazināt CO2 radīto izmešu daudzumu par vairāk nekā 80% un veicināt Cēsu novada uzņēmējdarbību, jo 75% siltumenerģijas iegūstam no atjaunojamā kurināmā, kas tiek iepirkts no vietējiem ražotājiem. Efektīva darba rezultātā mums ir izdevies samazināt arī  kurināmā izmaksas, līdz ar to jau nākamajā apkures sezonā Cēsu iedzīvotājiem nodrošināsim vēsturiski zemāko siltumapgādes tarifu. Šajos izaicinājumu pilnajos laikos vēlamies palīdzēt mūsu klientiem samazināt izmaksas par siltumapgādi nākamajā apkures sezonā, tāpēc esam gandarīti par padarīto un priecājamies, ka mums būs šāda iespēja. Neatkarīgi no COVID-19 pandēmijas ietekmes uz ekonomiskajiem procesiem turpinām investēt siltumapgādes sistēmas modernizācijā,” norāda Māris Kānītis, SIA “ADVEN Latvia” valdes loceklis.

Uzlabojumi infrastruktūrā un pilsētvidē, stabils siltumapgādes tarifs, samazināts vides piesārņojums, augstas kvalifikācijas tehniskais personāls, nepārtraukta siltumenerģijas apgāde un uzraudzība, sistēmu automatizācija, dažādu datu optimizēta nolasīšana ir tikai daļa no sasniegtā rezultāta, ko “ADVEN” gadu gaitā nodrošinājis Cēsīs. Tagad iedzīvotājiem būs pieejams arī vēsturiski zemākais siltumapgādes tarifs, un Cēsis pievienosies tām nedaudzajām Latvijas pašvaldībām, kurās tarifs par siltumapgādi nepārsniedz 55 EUR/MWh.

“Pašvaldības un “ADVEN” sadarbība ir viens no labajiem piemēriem, kā, uzņēmumam nepārtraukti investējot tehnoloģijās, infrastruktūrā un klientu servisā, par ieguvējiem kļūst iedzīvotāji. Turklāt uzņēmums ar savu skandināvu pieeju un cieņu pret apkārtējo vidi ne vien brīvi dalās ar siltumpatēriņa datiem, bet arī kopā ar patērētājiem – pašvaldību, apsaimniekotājiem, uzņēmumiem – analizē, kā panākt efektīvāku siltumapgādes modeli. Rezultātā ieguvēji ir visi, un Cēsīm ir liels prieks, ka nu varam lepoties ar vēsturiski zemāko siltumapgādes tarifu! To ļoti novērtēs gan esošie klienti, saņemot patīkamākus rēķinus, gan arī tas kalpos kā izvēles kritērijs potenciāliem investoriem un topošajiem cēsniekiem, un pašas Cēsis kļūs par arvien izcilāku vietu dzīvei!” pauž Jānis Rozenbergs, Cēsu novada domes priekšsēdētājs.

“ADVEN” grupa ir vadošā pakalpojumu sniedzēja enerģijas un ūdensapgādes jomā Ziemeļvalstīs un Baltijā. 40 gadu pieredze nozarē un vairāk kā uzņēmuma 370 speciālisti palīdz risināt dažādu sistēmu uzlabojumu iespējas. “ADVEN” tiecas būt daļa no klimata pārmaiņu risinājuma un uzskata, ka iespējams uzlabot situāciju ar katru ilgtspējīgu enerģijas risinājumu, kas radīts, veidots un uzturēts kopā ar uzņēmuma klientiem un sadarbības partneriem. Uzņēmums uzskata, ka sociāli atbildīga un videi draudzīga uzņēmējdarbība ir ceļš, kā nostiprināt savas pozīcijas tirgū.

Lauma Laube
“ADVEN Latvia” komunikācijas konsultante
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums