Ziņas | Latvija | Novados


Daugavpilī atklāts pirmais suvenīru pašapkalpošanās automāts

25. jūnijā Daugavpilī, Rīgas un Mihoelsa ielas krustojumā, māksliniece Sanri (Sandra Poplavska-Rimicāne) kopā ar vīru Jāni Rimicānu atklāja Latvijā pirmo mākslas - suvenīru automātu "SANRI AAATR BOX", kur varēs iegādāties oriģinālus vietējo mākslinieku un amatnieku rokām darinātus suvenīrus.

Noslēdzies skrējiens apkārt Latvijai "Gaismas ceļš"

Aizvadītajā nogalē Kolkā noslēdzās akcija "Gaismas ceļš", kuras laikā 87 skrējēju vienības nepilnu piecu dienu laikā veica 1836 km garo ceļu pa pierobežu un izgaismoja Latviju, iededzot 87 simboliskus ugunskurus. Akcija "Gaismas ceļš" sākās 16. jūnijā Krāslavā, bet jau 20. jūnija pievakarē, ar svinīgu skrējēju vienību tikšanos, noslēdzās Kolkasragā.

"Pīlādzī" notiek ēkas energoefektivitātes un sociālo dzīvokļu izveides būvdarbi

Šī gada martā ir uzsākti būvdarbi Sociālo pakalpojumu centra "Pīlādzis" ēkā, kurā šobrīd vienlaicīgi notiek energoefektivitātes paaugstināšanas, ēkas pārbūves un sociālo dzīvokļu izveides būvdarbi. Darbu ietvaros paredzēta ēkas siltināšana, proti, ēkas fasādes, cokola, bēniņu siltināšana, logu un ārdurvju nomaiņa un pilna apkures sistēmas pārbūve, plakano vakuuma saules kolektoru uzstādīšana, kā arī ēkas iekšējie apdares darbi (sienu, grīdu, durvju nomaiņa, pacēlāja ierīkošana, 3. stāva telpu remonts sociālo dzīvokļu ierīkošanai), iekšējo tīklu pārbūve (ūdensapgāde, kanalizācija, elektroinstalācija, ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma).

No 1. līdz 7. jūnijam Daugavpils pilsēta svin savu 745. dzimšanas dienu.

Informāciju par aktivitātēm , kas norisināsies Daugavpilī brīvdienās.

Daugavpils Tūrisma informācijas centrs kopā ar saviem apmeklētājiem sveiks pilsētu dzimšanas dienā

Daugavpils ir daudzveidīga un radoša pilsēta, kas atrodas Daugavas upes krastā. Tā spēj pārsteigt ar cilvēku viesmīlību, sirsnību, burvīgiem dabas skatiem, kā arī aizraujošiem tūrisma piedāvājumiem. No 1. līdz 7. jūnijam Daugavpils pilsēta svin savu 745. dzimšanas dienu.

Cēsis sadarbībā ar "ADVEN" izvēlas ilgtspējīgu centralizēto siltumapgādi un samazina tarifu

Uz ilgtspējību un profesionalitāti balstītā "ADVEN" un Cēsu pašvaldības sadarbība vairāku gadu garumā ne tikai ļāvusi nodrošināt modernu centralizētās siltumapgādes sistēmu, bet arī samazināt siltumapgādes tarifu – nākamajā apkures sezonā cēsiniekiem tarifs samazināsies par 9,6%.

Kurzemes reģions diskutē par situāciju valstī saistībā ar COVID-19 un tās ietekmi uz pašvaldību budžetiem

Šī gada 20.maijā Kurzemes pašvaldību vadītāji un vadītāju vietnieki jau otro reizi tikās attālināti Kurzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes sēdē. Šoreiz tiešsaistē tika diskutēts ar finanšu ministru Jāni Reiru par prognozēm pašvaldību budžetiem šim un nākamajam gadam, kā arī Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktoru Juriju Perevoščikovu par ar Covid-19 saistītajiem ierobežojumiem un prognozēm nākotnē.

VNĪ: Ventspilī vēsturiskajā Gūtšmitu namā taps vienots klientu apkalpošanas centrs 5 iestādēm

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) izsludina apvienoto projektēšanas un būvdarbu iepirkumu arhitektūras pērles - vēsturiskā Gūtšmitu nama Ventspilī, Kuldīgas ielā 2 pielāgošanai valsts pārvaldes un pašvaldības iestāžu vajadzībām - vienotā klientu apkalpošanas centra izveidei, informē VNĪ valdes priekšsēdētājs Renārs Griškevičs.

Ar ES atbalstu izveidotajā rūpniecības teritorijā Randenē notiek aktīva ražošana

2018. gada maijā Daugavpils novada Kalkūnes pagasta Randenes ciemā, Dārza ielā 57 tika nodota ekspluatācijā vieglās rūpniecības ražošanas teritorija ar ēku kopējo platību ap 1000 m2.
Šis projekts Daugavpils novada teritorijā ir pirmais ražošanas objekts, kurš tika realizēts izmantojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējumu uzņēmējdarbības attīstīšanai. Projekts tapis sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domi, lai, sakārtojot publisko infrastruktūru, tiktu sniegts atbalsts uzņēmējdarbībai un rastos jaunas darba vietas.

Koncertzālē "Latvija" atgriežas mūziķi un klausītāji

16. maijā plkst. 20.00 Ventspilī, koncertzālē "Latvija" izskanēs sēriju "#atverlogu" noslēdzošais koncerts "Atkal uz skatuves", kurā piedalīsies jauni, talantīgi un atzinību guvuši mākslinieki – "Lielās mūzikas balvas 2019" laureāts, saksofonists Aigars Raumanis, čellists Kārlis Klotiņš un muzikālā apvienība "A9", ko veido Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķi Marta Kauliņa un Mārtiņš Zālīte.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums