"Olainfarm" piedalīsies starptautiskā farmācijas izstādē Frankfurtē


Olainfarm_stends_izstādē_2018.j
AS "Olainfarm" piedalīsies starptautiskā farmācijas nozares izstādē "CPhi Worldwide 2019", kas norisināsies Frankfurtē, Vācijā no šī gada 5. līdz 7. novembrim. "Olainfarm" pārstāvji prezentēs uzņēmuma ķīmijas, aktīvo farmaceitisko vielu un gatavo zāļu formu produktu portfeli, kā arī sadarbības piedāvājumus un pakalpojumu klāstu. Izstādē prezentēs ne vien AS "Olainfarm", bet arī meitas uzņēmumu – Latvijas zaļās farmācijas kompāniju "Silvanols."

“AS “Olainfarm” ir sertificēts un starptautiskām prasībām atbilstošs farmācijas uzņēmums, kas ir nevien vadošais nozares uzņēmums Baltijā, bet gadu no gada paplašina savus noieta tirgus gan Eiropā, gan pasaulē. Farmācija ir viena no nozarēm, kuras uzņēmumiem, ir reālas izredzes kļūt globāliem. Pieprasījums pēc sertificētiem un moderniem produktiem ar atbilstošu dokumentāciju tikai pieaugs. Dalība izstādē ir iespēja stiprināt esošās partneru attiecības un veidot jaunas,” norāda AS “Olainfarm” valdes priekšsēdētājs Lauris Macijevskis.

Starptautiskajā izstādē uzņēmums iepazīstinās apmeklētājus ar nozarē pieprasītiem augsta līmeņa pētniecības pakalpojumiem, līgumražošanas darbiem un produktiem, kuru kvalitāte apstiprināta ar Eiropas un citu valstu LRP un citiem sertifikātiem.

„CPhI Worldwide” ir viena no pasaulē lielākajām farmācijas nozares izstādēm, kura trīs dienas pulcē farmācijas ekspertus no visas pasaules. Šogad izstāde norisināsies jau 29. gadu. Izstāde vienkopus pulcēs vairāk nekā 45 000 apmeklētājus un vairāk nekā 2500 izstādes dalībniekus. Sešās zonās tiks pārstāvēts katrs no zāļu piegādes ķēdes posmiem – no gatavo zāļu un aktīvo farmaceitisko vielu ražotājiem līdz iepakojumu un iekārtu piegādātājiem. Vairāk par izstādi: https://www.cphi.com/europe/

Ieva Lapiņa-Ennīte
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums