Viļņā ar vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies Maks Korž


Publicitātes foto
20 aprīlī uz Siemens Arena skatuves ar vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies populārs baltkrievu mākslinieks Maks Korž, informē portāls balticevents.info.

Maks Korž – vienīgais izpildītājs no Baltkrievijas, kurš savā dzimtenē ir savācis valsts vislielāko koncertu laukumu Minsk Arēnu. Viss sākas ar to, ka jaunais Maksims aizņemas no mammas 300 dolārus uz pirmo dziesmu, ielika sociālos tīklos un aizbrauca uz armiju. Kad bija atpakaļ pēc vairākiem mēnešiem, viņš atgriežas jau populārs un pazīstams.

Sešus gadus atpakaļ viņu zināja ka nelielu dziedātāju un sauca uz maziem pasākumiem klubos. Tagad Maksam jau izdoti pieci albumi, ir realizēta ASV koncerttūre un uzstāšanās vairākās valstīs Eiropā.

https://www.youtube.com/watch?v=napUAIh4UE0

Videoklipi no pēdējā albūma vāc vairākus miljonus skatījumu. Bet pēdējā klipā Korž paradīja sevi ka labu režisoru. Klips ir sasniedzis jau vairāk nekā 25 miljonu skatījumu.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=WujKJpxaUHk

Viļņā mākslinieks izpildīs savus labākus darbus, kā arī prezentēs savas pavisam jaunas dziesmas. Biļetes uz koncertu ir pieejamas Tiketa.lt kasēs.

Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums