Latvietis uzstāda jaunu Ginesa rekordu 12 stundu skriešanā uz skrejceliņa

Latvietis Edgars Simanovičs šī gada 24. septembrī bija apņēmies pārspēt Ginesa pasaules rekordu 12 stundu skriešanā uz skrejceliņa un viņam tas izdevās.

Lai uzstādītu jaunu Ginesa rekordu, jelgavniekam Edgaram Simanovičam bija 12 stundu laikā jānoskrien 143,84 km distance uz skrejceliņa, tādejādi pārspējot līdzšinējo rekordu, kas pieder amerikānim Ronijam Delzeram (Ronnie Delzer), vairāku maratonu, triatlonu un 100 jūdžu ultramaratonu dalībniekam.

Sagatavošanās darbi pirms lielā notikuma tika sākti savlaicīgi, un viens no galvenajiem uzdevumiem bija atrast piemērotu un izturīgu skrejceliņu, kas būtu izcils sabiedrotais Edgaram 12 stundu garumā. Ronijs Delzers (Ronnie Delzer) savam skrējienam bija izvēlējies Life Fitness skrejceliņu, tomēr Edgars nesekoja viņa pēdās un izvēlējās skriet uz WoodWay 4FRONT skrejceliņa, ko bija sagādājis uzņēmums SIA G Kolizejs (Gfitness). Lai arī Gfitness komanda bija pārliecināta, ka skrejceliņš būs tehniski labā stāvoklī visu 12 stundu garumā, saglabājot drošību, tika sagādāti divi skrejceliņi.

WoodWay 4FRONT skrejceliņš ir radīts, balstoties uz 40 gadu pieredzi un tehnoloģiskajām inovācijām. Woodway ir veltījis daudz laika dažādiem testiem, lai līdz maksimumam uzlabotu un veiksmīgi patentētu līstīšu (Slat Belt) lentu, kas sevi pierādījusi kā cienīgu profesionālā fitnesa rīku. Skrejceliņš ir komfortabls un drošs, jo soļa trieciens tiek maksimāli absorbēts.

Lai sekotu līdzi Edgara sirds ritmam tika izmantota MYZONE pulsa jostiņa, kas caur Bluetooth tika savienota ar datoru un reālajā laikā pārraidīja uz ekrāna galvenos rādītājus – pulsu, tā attiecību pret maksimālo, slodzes līmeņa zonu un dažus citus, kas palīdzēja atbalsta komandai veikt ieteikumus Edgara skriešanas tempam.

Pēc 77 noskrietiem km Edgara sirdsdarbības pulss sāka palielināties, un Gfitness komanda pieņēma lēmumu sagādāt ventilatorus. Trenažieru apkopes speciālisti bija izslēguši funkciju, kas pārtrauc darbību pēc pusotras stundas, taču nebija zināms, kas notiks ar skrejceliņu brīdī, kad tiks sasniegta 100 km robeža, jo displejā pietrūks vieta visiem cipariem. Kā jau tika paredzēts, pēc 99,99 km iekārtu nācās iedarbināt otrreiz, kas izdevās veiksmīgi un bez aizķeršanās.

Neskatoties uz to, ka Edgaram nācās ņemt pauzes vismaz 7 reizes, viņš savu mērķi sasniedza un pēc 12 stundu skrējiena bija pieveicis 144,42 km, kas nozīmē, ka latvietis pārspēja esošo Ginesa rekordu. Lai pārspētu rekordu Edgaram bija jāskrien ar ātrumu vismaz 12,4 km stundā jeb 4:48 min/km.

 

 

Gfitness marketinga vadītāja
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana