Izstādē "IFE 2017" Londonā "Orkla Foods Latvija" liek uzsvaru uz Latvijā ražotām mērcēm un ābolu biezeņiem


Orkla_Foods_Latvija
Veicinot eksportu Rietumu virzienā, uzņēmums "Orkla Foods Latvija" piedalās izstādē "The International Food & Drink Event 2017" ("IFE 2017"), kas norisinās Londonā no 19. līdz 22. martam. Izstādes apmeklētājus uzņēmums iepazīstina ar Latvijā ražotiem zīmola "Spilva" produktiem – tomātu mērcēm, dresingiem (salātu mērcēm), majonēzēm, sinepēm, mārrutkiem un ābolu biezeņiem.

Ņemot vērā nestabilo situāciju Krievijas tirgū, turpinām koncentrēties eksportam Rietumu virzienā. Atbilstoši izvēlētajai stratēģijai esam nolēmuši piedalīties Lielbritānijas nozīmīgākajā pārtikas nozares izstādē. Tās apmeklētāju novērtējumam sniedzam ražojumus vairākās produktu grupās, no kurām galveno uzsvaru liekam uz mērcēm. Tāpat Lielbritānijas tirgu un izstādes apmeklētājus no citām valstīm iepazīstinām ar ābolu biezeņiem,” informē Dana Erciņa-Užāne, „Orkla Foods Latvija” mārketinga direktore.

Līdz šim „Brexit” sekas savā eksporta darbā neesam izjutuši, un Lielbritānija mums joprojām ir augošs tirgus. Tādēļ uz plānotajām iecerēm un rezultātiem šajā valstī skatāmies optimistiski. Šogad „Orkla Foods Latvija” eksporta apjomu Lielbritānijā plāno palielināt par 18%,” tā „Orkla Foods Latvija” mārketinga direktore

IFE 2017” ir Lielbritānijas lielākā un nozīmīgākā pārtikas un dzērienu industrijas izstāde. Tās darbs norisinās deviņās sekcijās. Iepriekšējā izstādē 2015. gadā piedalījās 1350 uzņēmumi no 57 valstīm, bet apmeklēja 29 000 cilvēku no 108 valstīm.

Vairāk: www.ife.co.uk

Uzņēmuma „Orkla Foods Latvija” ražojumu eksporta tirgi ir ASV, Čehija, Dānija, Igaunija, Īrija, Kanāda, Krievija, Lielbritānija, Lietuva, Norvēģija, Slovākija, Somija, Zviedrija, Ukraina, Vācija.

Orkla Foods Latvija” ir viens no modernākajiem un lielākajiem ēdienu un ēdiena piedevu ražotājiem Latvijā un Baltijas valstīs. Uzņēmums ar nosaukumu „Orkla Foods Latvija” strādā kopš 2015. gada decembra, kad tika pabeigta „Orkla” grupai piederošo kompāniju SIA „Spilva” un AS „Gutta” apvienošana vienā uzņēmumā. Jau vairāk nekā 20 gadus Latvijā un arī tās kaimiņvalstīs ir pazīstami un iecienīti uzņēmuma zīmoli un produkti, kas pieejami tādās kategorijās kā tomātu mērces un kečupi, majonēzes, dresingi, konservēti dārzeņi, ievārījumi un deserti, mārrutki un sinepes, zupas un otrie ēdieni, garšvielas, sulas un nektāri, dzeramais ūdens un kvasa dzēriens, smūtiji.

Vairāk: www.orklafoods.lv

„Orkla Foods Latvija”
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Dārza nojumes Metināšanas piederumi