LTRK dosies uz Astanu, lai gatavotos EXPO 2017


foto;www.skyscrapercity.com
Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš trešdien, 22.februārī, dosies uz Kazahstānas galvaspilsētu Astanu, lai piedalītos konferencē, kas veltīta EXPO 2017 sagatavošanai.

Uz Astanu dosies arī Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieks Uldis Reimanis un LTRK Astana EXPO 2017 projekta vadītājs Arturs Dombrovskis. Trešdien plānots apmeklēt konferenci, kur ar atklāšanas uzrunām uzstāsies gan Kazahstānas Republikas ministru prezidents Bakitžans Sagintajevs (Bakhyzhan Sagintyev), gan arī EXPO 2017 galvenie organizatori. Pēc tam sekos vairākas prezentācijas par izstādes sagatavošanas darbiem un statusu, tostarp paviljonu būvniecību un arhitektūru, pieejamajiem servisa centriem, starptautisko viesu akreditācijas iespējām, dažādiem pasākumiem, utt.

Nākamajā dienā plānots turpināt apzināt situāciju par izstādes EXPO 2017 sagatavošanas darbiem, kā arī notiks preses konference un paviljonu apmeklējums, kā arī dažādas tikšanās ar atbildīgajiem pārstāvjiem, lai veiksmīgi sagatavotos pasākumam.

Vizītes laikā plānots pārņemt no organizatoriem arī Latvijas paviljonu, lai uzsāktu tā labiekārtošanas darbus un realizētu izstrādātās ieceres.

LTRK aicina ikvienu uzņēmēju, kuram interesē eksports un izaugsme, pieteikties dalībai Expo 2017, kas notiks Astanā, Kazahstānā no 10.jūnija līdz 10.septembrim. Katru nedēļu plānots pievērst uzmanību un īstenot dažādas aktivitātes, lai iepazīstinātu ar Latvijas biznesa vides daudzveidību, tādēļ vēl arvien uzņēmējiem ir iespēja pieteikties dalībai, lai parādītu paveikto un piesaistītu sadarbības partnerus no visas pasaules.

LTRK arī piedāvā iespēju Latvijas uzņēmējiem doties tirdzniecības misijās uz Kazahstānu, lai nostiprinātu darbību jau esošā tirgū, tiekoties klātienē ar sadarbības partneriem, nozares ietvaros kopā ar Latvijas valsts pārstāvjiem tikties ar Kazahstānas valsts iestāžu pārstāvjiem, atklāt jaunus eksporta tirgus Kazahstānā un citās pasaules valstīs, tikties un iepazīt vairāk nekā 110 valstu aktuālos piedāvājumus, apmeklējot to paviljonus, piedalīties dažādos forumos, paneļdiskusijās, semināros, kontaktbiržās utt., kā arī parādīt sevi Latvijas paviljonā mūsdienīgā formātā, izmantojot multimediju risinājumus.

Uzņēmumiem ir iespēja Expo 2017 izstādes ietvaros piedalīties arī tirdzniecības misijā uz Kazahstānu sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras atbalstu un Eiropas Savienības līdzfinansējumu.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk kā 1800 individuāli biedri un vairāk nekā 50 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2014.gadā pārsniedza 18,5 miljardus eiro, turklāt jauno LTRK biedru skaits jau ceturto gadu pēc kārtas pieaug par vidēji 46% gadā.

LTRK pārstāv savu biedru - uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma - vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) - biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!


 

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

Mēbeļu izgatavošana