Ziņas | Pasaule | Notikumi


Rietumu Banka iepazīstinās ar savām iespējām pasākumā Middle East Grain Congress Dubaijā

Sestdien Dubaijā darbu uzsāks III starptautiskā konference, kas veltīta graudaugu kultūru tirdzniecībai pasaulē. Rietumu Bankas pārstāvji piedalīsies paneļdiskusijās.

LTRK dosies uz Astanu, lai gatavotos EXPO 2017

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš trešdien, 22.februārī, dosies uz Kazahstānas galvaspilsētu Astanu, lai piedalītos konferencē, kas veltīta EXPO 2017 sagatavošanai.

Ar Rietumu Bankas atbalstu Maskavā tiks pasniegta prēmija "Uzņēmējdarbības spārni"

Šo piektdien, Maskavā pirmo reizi tiks pasniegta Krievijas nacionālā prēmija par sasniegumiem biznesa aviācijas jomā "Uzņēmējdarbības spārni". Rietumu Banka ir šī pasākuma ģenerālsponsors.

LK iegūst Nasdaq Baltic Market Awards galveno balvu par labākajām interaktīvajām investoru attiecībām

AS "Latvijas kuģniecība" (LK) ceturtdien, 26. janvārī, ieguva 1. vietu Nasdaq Baltic Market Awards kategorijā "Labākās investoru interaktīvās attiecības internetā" par izcilu komunikāciju ar uzņēmuma investoriem, kā arī 3. vietu kategorijā "Lielākais progress 3 gadu laikā". Baltic Market Awards ir Nasdaq Baltic biržas apbalvošanas ceremonija, kurā balvas pasniedza labākajiem biržā kotētajiem uzņēmumiem septiņās kategorijās.

Krišjānis Kariņš kļūst par atbildīgo virzītāju likumprojektam par Eiropas elektrības tirgus uzbūvi

Ceturtdien, 26. janvāris. Krišjānis Kariņš (Vienotība/ETP) ir kļuvis par nozīmīgā Eiropas Elektrības tirgus uzbūves likumprojekta atbildīgo virzītāju Eiropas Parlamentā. Likumprojekts noteiks, kāds būs Eiropas elektroenerģijas tirgus nākotnē, tostarp tik aktuālo jautājumu – subsīdijas energoražošanā.

Kuģa "USMA" komanda saņem leģendāro Kvebekas ostas trofeju

AS "Latvijas kuģniecība" tankkuģa "USMA" komanda kapteiņa Rolanda Donika vadībā 3. janvārī Kvebekas ostā saņēmusi leģendāro Kvebekas ostas balvu – Zelta spieķi. Balvu ostas pārvaldes vadība pasniedz pirmajam kuģim, kas līdz ar jaunā gada iestāšanos piestāj izkraut kravu Kvebekas ostā, Kanādā.

Sestdien "333 Ziemas kauss" izaicinās ar nebijušu ātrumposmu

Šo sestdien, 14. janvārī sporta kompleksā "333" norisināsies "333 Ziemas kausa" 3. posms "Goodyear Super Sprint". Sacensību formāts veidots pēc rallija principiem, taču papildināts ar risinājumiem, kas nodrošinās jaunu un aizraujošu pieredzi kā sacensību dalībniekiem tā skatītājiem!

Lodzas Mākslas muzejā notiks Hardijam Lediņam un Jurim Boiko veltīts pasākums

Ceturtdien, 2017. gada 12. janvārī, Lodzas Mākslas muzejā Polijā notiks Latvijas Laikmetīgās mākslas centra pētnieču priekšlasījums par Hardija Lediņa un Jura Boiko radošo darbību, kā arī tiks prezentēta Latvijas Laikmetīgās mākslas centra (LLMC) izdotā grāmata "Nebijušu sajūtu restaurēšanas darbnīca. Juris Boiko un Hardijs Lediņš". Prezentācija tiek organizēta izstādes "Piezīmes no pagrīdes. Māksla un alternatīvā mūzika Austrumeiropā 1968 – 1994" noslēguma pasākuma ietvaros.

Latvieši Austrālijā: intensīvāka informācijas apmaiņa krasi uzlabotu ekonomiskās sadarbības iespējas

Ekonomiskās attiecības starp Austrāliju un Latviju būtu daudz intensīvākas, ja tiktu plašāk popularizētas investīciju un sadarbības iespējas abās valstīs, secināts Melburnā notiekošajā Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju foruma (PLEIF) pirmajā reģionālajā pasākumā ārpus Latvijas.

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pasludina divus spriedumus lietās pret Latviju

Eiropas Cilvēktiesību tiesa (Tiesa) 15. decembrī pasludināja spriedumus lietās Rakuzovs pret Latviju un Vaščenkovs pret Latviju
grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lēti ceļojumi  santehniķis  metāla durvis  maksātnespēja