Ziņas | Pasaule | Notikumi


Jauniešu koris BALSIS Mariborā iegūst sudraba godalgu un turpina radīt SVĒTKUS!

Šķiet, tikai vakar izskanēja vērienīgie koncerti SVĒTKI! Liepājas koncertzālē Lielais dzintars un kora mājvietā RKTMC Mazā ģilde. Daudz lielisku iespaidu, nebijušu sajūtu un pacilātība. Liepājas koncerts vēl redzams un dzirdams straume.lmt.lv. Milzīgs paldies visiem balsiniekiem par līdzdalību un brīnuma radīšanu! Paldies Latvijas Gāzei, SIA LDZ CARGO, VKKF, Rīgas Domei un Kultūras pārvaldei, Mazajai ģildei, Liepājas Domei un Kultūras pārvaldei, SIXT Latvija, LMT Straume. Bez jums SVĒTKI! neizdotos.

Strūklaka "Fregate "Wallfish" (Valzivs)" iegūst Zelta godalgu pasaules mēroga konkursā

Ventspils strūklaka "Fregate "Valzivs"" ieguvusi augstu novērtējumu – Zelta godalgu starptautiskā konkursā Itālijā "A`DESIGN AWARD", nominācijā "Ainava un Dārzu dizains".

Igaunijā, tirdzniecības centrā "Ülemiste", atvērs modernāko kinoteātri Eiropā

2019. gada pavasarī Igaunijas tirdzniecības centrs "Ülemiste" plāno veikt plašu attīstības projektu, piedāvājot saviem apmeklētājiem ne tikai iespaidīgāko veikalu klāstu Baltijā, bet arī modernāko sporta zāli "People Fitness" un plašāko kinoteātru kompleksu "Apollo".

Žagars, Pasternaka un Suhanovs nominēti prestižajai Krievijas teātra prēmijai "Zelta maska"

Režisors Andrejs Žagars, kostīmu māksliniece Kristīne Pasternaka un mākslinieks Reinis Suhanovs izvirzīti prestižajai Krievijas Nacionālajai teātra prēmijai "Zelta maska" par Žila Masnē operas "Manona" iestudējumu Staņislavska un Nemiroviča‑Dančenko muzikālajā teātrī.

Ellex advokātu biroju alianse atzīta par klientu servisa līderi Baltijas valstīs

Ellex saņēmis prestižo Chambers Europe apbalvojumu kā labākais advokātu birojs Baltijas valstīs klientu servisa jomā. Balvu Ellex saņēmis Chambers Europe Award pasniegšanas ceremonijā Londonā. Novērtējot Ellex Kļaviņš biroja profesionālo darbību, pētījuma autori tam piešķīruši visaugstāko vērtējumu (Band 1) šādās tiesību jomās: banku darbība un finanses, konkurences tiesības, komerctiesības, strīdu risināšana, darba tiesības, nekustamā īpašuma nozare.

N.Ušakovs ASV ticies ar senatoru Dž. Makeinu un kongresmeni T.Kolu

Atrodoties darba vizītē ASV, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs ticies ar senatoru Džonu Makeinu (John  McCain) , kongresmeni Tomasu Kolu (Thomas Cole), bijušo ASV vēstnieci Latvijā Džūditu Garberi (Judith  Garber), kā arī nolasījis lekciju starptautisko attiecību studentiem Amerikāņu Universitātē Vašingtonā.

Vīna darītavas ABAVAS dzērieni saņem starptautiskas zelta godalgas un iekaro jaunus eksporta tirgus

Vienā no Eiropas lielākajām nozares izstādēm - Apfelwein Weltweit, kas ik gadu Frakfurtē, Vācijā, vienkopus pulcē ābolu vīna un sidra darītājus no visas pasaules, Latvijas vīna darītava ABAVAS saņēmusi četras godalgas. Konkursā Pomme d'Or starptautiskas žūrijas atzinību un Zalta ābolus saņēmuši tādi ABAVAS dzērieni kā Ābolu sidrs Premium Bruts un brandvīns Ābols Ozolā, bet ar Sudraba āboliem godalgoti Ābolu Pommo un Ābolu Brandvīns.

Ministru prezidents tiekas ar Amerikas ebreju komitejas delegāciju

Ministru prezidents Māris Kučinskis trešdien, 29. martā, Rīgā tikās ar Amerikas ebreju komitejas delegāciju.

42 bārmeņi no Latvijas izaicinās sevi pasaules bārmeņu konkursā

21. gadsimtā būt par bārmeni ir kas vairāk par divu dzērienu sajaukšanu un netīras glāzes novākšanu – tā ir kultūra, kas ļauj atdzimt sen aizmirstām vērtībām un piedāvā baudīt dzērienu pavisam citā estētiskajā un garšas kvalitātē.

M. Kučinskis piedalīsies pasākumos par godu ES dibināšanas 60. gadskārtai

Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 24. martā, un sestdien, 25. martā, uzturēsies Itālijas galvaspilsētā Romā, lai piedalītos pasākumos par godu Eiropas Savienības dibināšanas 60. gadskārtai.

Aktuālās ziņas

grāmatvedības pakalpojumi  apdrošināšana  lētas aviobiļetes  santehniķis  metāla jumti