Ziņas | Pasaule | Notikumi


Radio Trio dodas iekarot Jauno vilni

No 24. līdz 29. augustam Krievijas kūrotpilsētā Sočos norisināsies ikgadējais jauno vokālistu konkurss ‘’Jaunais vilnis’’. Latviju, pēc divu gadu dalības pārtraukuma, šajā konkursā pārstāvēs ‘’Radio Trio’’.

Rīgas pašvaldības policijas komanda dosies uz sporta spēlēm Ķīnā

Jau astoto gadu Rīgas pašvaldības apvienotā policijas komanda sevi izaicinās dažādās disciplīnās un godam pārstāvēs Rīgu 18. Pasaules policistu un ugunsdzēsēju sporta spēlēs, kas šogad norisināsies Ķīnā, Chendu pilsētā no 8. līdz 20. augustam.

Svētdien "Fischer" centrā notiks Latvijas čempionāts MTB Olimpiskajā krosā

Svētdien, 21. jūlijā, Siguldā esošajā "Fischer" Slēpošanas centrā notiks 2019. gada Latvijas čempionāts MTB Olimpiskajā krosā, pulcējot pašmāju labākos kalnu riteņbraucējus. Ātrākie braucēji tiks noteikti kopumā 17 vecuma un meistarības grupās.

Juris Radzevičs pārstāvēja Rīgu 8. ES pilsētu mēru samitā Londonā

Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs ir atgriezies no divu dienu vizītes Londonā, kur pārstāvēja Rīgu 8. ES galvaspilsētu mēru un Eiropas Komisijas 8. tiešā dialoga debatēs.

94% iedzīvotāju izvēlas latviešu zīmolu alu

Pētot iedzīvotāju paradumus, noskaidrots, ka no visiem alus baudītājiem lielākā daļa jeb 94% iedzīvotāju izvēlas latviešu zīmolu alu. Jaunākā nozares apskata "Maxima mazumtirdzniecības kompass" dati arī liecina, ka vietējo zīmolu alu iedzīvotāji galvenokārt izvēlās tādēļ, ka tas garšo labāk – tā norādījuši 66% aptaujāto.

Klāt pirmais lielais vasaras festivāls – jau pēc nedēļas Cēsīs iedegsies līdz šim vērienīgākā LAMPA

Vasara pa īstam sākas tikai līdz ar pirmo lielo festivālu, un jau piekto gadu par to gādā Sarunu festivāls LAMPA. Kopš pirmās reizes apmeklētāju skaits ir gandrīz pieckāršojies, ierindojot šo notikumu starp lielākajiem vasaras festivāliem Latvijā. Jau pēc nedēļas, 28. un 29. jūnijā, Cēsu pils parkā notiks saturiski un pasākumu skaita ziņā bagātākā līdz šim piedzīvotā LAMPA – vairāk nekā 350 pasākumi divu dienu garumā, kopējam diskusiju un notikumu ilgumam sasniedzot teju 700 stundas. Ieeja bez maksas!

Z. Kalniņa-Lukaševica: Eiropadomē ir nepieciešama diskusija par ambiciozas ES klimata politikas īstenošanu

2019. gada 21. maijā Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica piedalījās Eiropas Savienības (ES) Vispārējo lietu padomes sanāksmē Briselē, Beļģijā. Dalībvalstu pārstāvji diskutēja par jaunajā ES daudzgadu budžetā (MFF) piedāvātajiem finanšu instrumentiem ārējai darbībai un sagatavošanos jūnija Eiropadomes sanāksmei. Z. Kalniņa-Lukaševica pauda pārliecību, ka Eiropadomē pieņemtie lēmumi būs īpaši nozīmīgi Eiropas nākotnes kontekstā.

MobillyTX iekļūst konkursa "Gada FINTECH uzņēmums" finālā

Latvijā pirmais publiskās pārvaldes tehnoloģiju (GovTech) uzņēmums MobillyTX iekļuvis starp pieciem finālistiem Vācijas-Baltijas tirdzniecības kameras (AHK) rīkotājā konkursā "Gada FINTECH uzņēmums". No šodienas ikvienam ir iespēja balsot par savu favorītu Vācijas-Baltijas tirdzniecības kameras (AHK) mājas lapā. Balvas pasniegšana notiks 6. jūnijā.

"Carousel" aizvada Eirovīzijas ģenerālmēģinājumus pirms rītvakar gaidāmā 2. pufināla

Šodien Telavivā grupa "Carousel" aizvadījusi pirmo no diviem ģenerālmēģinājumiem, lai rītvakar pārstāvētu Latviju 64. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā. Otrais ģenerālmēģinājums sāksies šovakar pulksten 22:00, un to vēros arī starptautiska žūrija, kuras balsojums veidos pusi no rītvakar gaidāmā 2. pusfināla rezultātiem.

Liepiņš izcīna augsto piekto vietu "4 Jours de Dunkerque" velobrauciena ievadā

Otrdien Francijā sācies respektablais UCI HC kategorijas daudzdienu dienu velobrauciens "4 Jours de Dunkerque". 172,9 kilometru garajā pirmajā posmā Latvijas elites izlases un Beļģijas komandas "Wallonie – Bruxelles" riteņbraucējs Emīls Liepiņš izcīnīja augsto piekto vietu.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli