Ziņas | Pasaule | Notikumi


Valsts prezidents tiekas ar Japānas latviešu kopienas pārstāvjiem

21. oktobrī Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti darba vizītes laikā Japānā tikās ar Japānas latviešu kopienas pārstāvjiem, Japānas jaukto kori "Gaisma" un latviešu valodas studentiem.

Parakstīti starpvalstu vienošanās nosacījumu papildinājumi 800 MHz un 2100 MHz radiofrekvenču joslās

No š.g. 15. līdz 17. oktobrim Maskavā norisinājās Latvijas un Krievijas starpvalstu sakaru administrāciju sarunas par radiofrekvenču koordināciju pierobežā. Latviju pārstāvēja VAS "Elektroniskie sakari" un Latvijas Republikas Satiksmes ministrijas Sakaru departamenta pārstāvji.

Baltijas labākā vīnziņa godu iegūst Latvijas pārstāvis Kaspars Reitups

Rīgā aizvadītajā nedēļas nogalē notikušajā Baltijas labākā vīnziņa konkursā "Vana Tallinn Grand Prix 2019" triumfēja Latvijas pārstāvis Kaspars Reitups, aiz sevis otrajā vietā atstājot vīnzini Ketri Leis no Igaunijas. Labāko vīnziņu trijniekā iekļuva vēl viens Latvijas pārstāvis Ņikita Zaičenkovs, kurš sacensībās izcīnīja godpilno trešo vietu. Bet par labāko jauno vīnzini Baltijā šogad tika atzīts Kristijonas Valančiūnas no Lietuvas. Vana Tallinn ir prestižākais starptautiskais vīnziņu konkurss Baltijas valstīs, kas šogad tika rīkots jau četrpadsmito reizi.

Valsts sekretārs Andris Pelšs tiekas ar Svētā Krēsla apustulisko nunciju Latvijā

2019. gada 14. oktobrī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Pelšs pieņēma Svētā Krēsla apustulisko nunciju Latvijā arhibīskapu Petaru Rajiču (Petar Rajič) viņa iepazīšanās vizītē.

Latvijas ražotāji atzinīgi novērtēti pasaules lielākajā pārtikas izstādē Anuga

Ziemeļeiropas lielākais olu un olu produktu ražotājs AS "Balticovo" arī šogad piedalījies pasaules lielākajā pārtikas izstādē Anuga. Izstādi apmeklēja nozares profesionāļi - pārtikas un dzērienu vairumtirgotāji, tirgotāju kooperatīvi, pārtikas industrijas un sabiedriskās ēdināšanas pārstāvji. Anuga pasaules mērogā pazīstama arī kā informācijas un kontaktu birža.

"Olainfarm" piedalīsies starptautiskā farmācijas izstādē Frankfurtē

AS "Olainfarm" piedalīsies starptautiskā farmācijas nozares izstādē "CPhi Worldwide 2019", kas norisināsies Frankfurtē, Vācijā no šī gada 5. līdz 7. novembrim. "Olainfarm" pārstāvji prezentēs uzņēmuma ķīmijas, aktīvo farmaceitisko vielu un gatavo zāļu formu produktu portfeli, kā arī sadarbības piedāvājumus un pakalpojumu klāstu. Izstādē prezentēs ne vien AS "Olainfarm", bet arī meitas uzņēmumu – Latvijas zaļās farmācijas kompāniju "Silvanols."

Pasaulē atzīto dizaina balvu "Red Dot 2019" iegūst Fiat Concept Centoventi

Septembra beigās notikušajā "Red Dot 2019" apbalvošanas pasākumā dizaina balvu kategorijā "Dizaina koncepts" ieguvis revolucionārais Fiat Concept Centoventi - uzņēmuma Fiat vīzija nākotnes elektriskās mobilitātes demokrātijai. "Red Dot" ir viena no pasaulē prestižākajām ražošanas nozares dizaina balvām.

Baltijas ietekmīgākie "Instagram" influenceri – lietuvieši

"Baltijas Zīmolu topa" apbalvošanas ceremonijā 3. oktobrī jaunajā kultūras un izklaides centrā "Hanzas Perons" tika sveikti un paziņoti arī ietekmīgākie Baltijas "Instagram" influenceri. Par "Baltijas Instagram influenceru top 100" līderi kļuva @akvuzeee no Lietuvas. Turklāt lietuviešu influenceri dominē gan pirmajā desmitniekā, gan visā topā. Pirmajā desmitniekā izdevies iekļūt tikai vienam latvietim un vienam igaunim – @niklavs un @hensugusta.

Polijas vēstniece Latvijā ierodas vizītē pie Rīgas domes priekšsēdētāja

Otrdien, 8.oktobrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs tikās ar Polijas vēstnieci Latvijā Moniku Mihališinu.

Svinīgā ceremonijā sveic Latvijas komandu par panākumiem konkursā WorldSkills 2019

Otrdien, 8. oktobrī, SkillsLatvia komandas konkursantus par panākumiem prestižajā pasaules mēroga jauno profesionāļu meistarības konkursā WorldSkills 2019 svinīgi sveica izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska. Pateicības rakstus par ieguldījumu konkursantu panākumu un prasmju veicināšanā ministre pasniedza arī komandas ekspertiem, pedagogiem un atbalstītājiem.

Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  kondicionieri