Latvijai GandPrix un vēl 29 medaļas izpildītāju čempionātā WorldStars, ASV


Publicitātes foto
Holivudā, ASV rīkotajā WorldStars izpildītāju čempionātā četrpadsmitgadīgais vijolnieks Ankits Tripathi ieguvis GranPrix balvu instrumentālistu grupā. Savukārt finālā dažādās nominācijās un vecuma grupās Latvijas talanti izcīnīja 29 medaļas – 11 zelta, tikpat sudraba, kā arī 7 bronzas.

71 valsts pārstāvji COVID-19 radītās situācijas dēļ šogad WorldStars piedalījās tiešsaistē, nevis klātienē. Šī vērienīgā talantīgo dažādu jomu izpildītāju čempionāta norise bija iespējama, izmantojot sociālos tīklus un to piedāvātās tehniskās iespējas.

“Latvijas dalībnieki no sirds pateicas līdzjutējiem par atbalstu un iedvesmu šajās WorldStars tiešraidēs. Jebkuram izpildītājam ir liels gods tikt līdz šī pasaules mēroga čempionāta finālam un tajā izcili pārstāvēt Latviju! Pārsteidzošākā ir jaunā vijolnieka Akita Tripathi uzvara GrandPrix instrumentālistu grupā junioriem!” atzīst producente Gaļina Poltraka. Viņa arī īpaši pateicas čempionāta jaunāko dalībnieku vecākiem un pedagogiem, kuri ne tikai sagatavoja jaunos talantus, bet arī palīdzēja ar tehnisko nodrošinājumu dalībai tiešsaistē.

No katras valsts GrandPrix finālā tika iekļauti tikai trīs dalībnieki – no Latvijas junioru grupās uzstājās vijolnieks Ankits Tripathi un duets “Sunshine”, kurā dzied vokālā pedagoga Romana Testeļeca audzēkņi Vladislava Koževņikova, Iļja Testeļecs no Jūrmalas. Savukārt vecākajā instrumentālistu grupā Latviju GrandPrix pārstāvēja vēl viens Latvijas dalībnieks – ģitārists Pēteris Paulicāns.

Nākamgad Disnejlendā, ASV WorldStars dalībniekiem paredzētas ne tikai uzstāšanās un cīņas par uzvarām, bet arī meistarklases ar Holivudas zvaigznēm, tikšanās ar producentiem, labākajiem ASV šovbiznesa speciālistiem u.c. aktivitātes. No Latvijas tiesības piedalīties WorldStars 25. jubilejas pasākumā no Latvijas ieguvuši jau visi šī gada finālisti un medaļu saņēmēji.

Daina Vārpiņa,sabiedrisko attiecību konsultante
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums