Latvijas ārlietu ministrs E. Rinkēvičs Minhenē pārrunā ar EK viceprezidenti V. Jurovu tiesiskuma stiprināšanu un cīņu ..


foto;Ārlietu ministrija
Latvijas ārlietu ministrs E. Rinkēvičs Minhenē pārrunā ar EK viceprezidenti V. Jurovu tiesiskuma stiprināšanu un cīņu pret dezinformāciju Eiropā

2020. gada 16. februārī, Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs Minhenes Drošības konferences ietvaros tikās ar Eiropas Komisijas (EK) viceprezidenti Veru Jurovu (Věra Jourová).

Tiekoties ar V. Jurovu, tika pārrunāti EK plāni saistībā ar tiesiskuma stiprināšanu un cīņu ar dezinformāciju. E. Rinkēvičs augstu novērtēja EK viceprezidentes apņemšanos cīnīties ar dezinformāciju. Ministrs apliecināja, ka Latvija arī turpmāk ir gatava sniegt aktīvu ieguldījumu šajā jomā, daloties savā pieredzē. Tāpat ārlietu ministrs E. Rinkēvičs pauda viedokli, ka tehnoloģiju kompāniju un digitālo platformu pašregulācija nav uzskatāma par efektīvu, tāpēc ir nepieciešams meklēt risinājumus, kas noteiktu šo kompāniju atbildību dezinformācijas apkarošanā.

E. Rinkēvičs aicināja EK viceprezidenti apmeklēt Latviju, lai iepazītos ar NATO Stratēģiskās komunikācijas ekselences centra Rīgā līdz šim paveikto un nākotnes plāniem dezinformācijas apkārošanā.

Papildus E. Rinkēvičs tikšanās laikā Ar V. Jurovu uzrunāja jautājumu par Latvijas valstspiederīgās Kristīnes Misānes gadījumu. Ministrs informēja EK viceprezidenti par K. Misānes lietas aktualitātēm, kā arī apsprieda iespējamos tiesiskos instrumentus K. Misānes lietas risināšanai.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums