Parlamentārā sekretāre Z. Kalniņa-Lukaševica piedalīsies augsta līmeņa seminārā "Kolektīvā spēka potenciāls"


foto;Ārlietu ministrija
No 2019. gada 14. līdz 16. martam parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica Londonā piedalīsies domnīcas "Eiropas draugi" (Friends of Europe) organizētajā ikgadējā augsta līmeņa seminārā par aktuāliem Eiropas Savienības (ES) jautājumiem. Šogad tā nosaukums ir "Kolektīvā spēka potenciāls" (The Potential of Collective Power). Semināra galvenie jautājumi būs breksits, gaidāmās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, Eiropas nākotne, kā arī izpratne par Eiropas projektu, tā stiprās un vājās puses.

Semināra dalībnieki diskutēs arī par tādiem jautājumiem kā klimata pārmaiņas, gaisa piesārņojums, kosmosa izpēte un finanšu nozares nākotne.

Diskusijā piedalīsies valstu valdību pārstāvji, žurnālisti, uzņēmēji, pētnieki un mākslinieki. Ar uzrunām uzstāsies arī “Baltics in Space” dibinātāja un Latvijas Universitātes Astronomijas institūta vadošā pētniece Amara Graps, žurnāla “The Economist” galvenā redaktore Zanija Mintona Bedoesa (Zanny Minton Beddoes) un Klemāns Bons (Clément Beaune), Francijas prezidenta E. Makrona padomnieks Eiropas un G20 jautājumos. 

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  dziļurbums