Ārlietu ministrija, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā un Eiropas Parlamenta birojs Latvijā vienojas par ...


foto;azertag.az
Ārlietu ministrija, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā un Eiropas Parlamenta birojs Latvijā vienojas par sadarbību ES jautājumu komunikācijā 2019. gadā.

2018. gada 14. decembrī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Pelšs, Eiropas Parlamenta biroja Latvijā vadītāja Marta Rībele un Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja pienākumu izpildītājs Andris Kužnieks Ārlietu ministrijā parakstīja deklarāciju par sadarbību Eiropas Savienības (ES) jautājumu komunikācijā 2019. gadā.

Eiropa ir Latvijas nākotne, atzina deklarācijas parakstīšanā klātesošie. 2019. gads būs īpaši nozīmīgs, jo Latvija svinēs 15 gadus, kopš pievienošanās ES, kā arī 25. maijā notiks Eiropas Parlamenta vēlēšanas. Eiropa šobrīd dzīvo laikā, kad joprojām būtiski ir migrācijas jautājumi, izaicinājumi saistībā ar Lielbritānijas izstāšanos, un par iedzīvotāju uzmanību un noskaņojumu cīnās dažādas dezinformācijas kampaņas. Līdz ar to svarīga ir sabiedrības apziņa par piederību Eiropai un aktīva pilsoniska iesaiste kopīgās nākotnes veidošanā.

2019. gadā Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Eiropas Parlamenta birojs un Ārlietu ministrija kopā ar sadarbības partneriem, atzīmējot Latvijas dalības Eiropas Savienībā 15. gadskārtu, rīkos Augsta līmeņa konferenci par ES politikas aktualitātēm, Ārlietu ministrijā martā un novembrī norisināsies divi dalībnieku skaita ziņā vērienīgi ES informācijas sniedzēju forumi. Tāpat iecerēta plaša Eiropas dienas pasākumu programma 9. maijā, dalība ikgadējā akcijā “Atpakaļ uz skolu”, diskusijas reģionos, informatīvās kampaņas par Eiropas vēlēšanām, kā arī turpinās iznākt žurnāls “Latvijas intereses Eiropas Savienībā”.

Deklarācija par sadarbību ES jautājumu komunikācijā tiek parakstīta jau piekto gadu.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli