Parlamentārā sekretāre piedalīsies Berlīnes Ārpolitikas forumā

No 2018. gada 26. līdz 27. novembrim Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica piedalīsies Kērbera fonda (Körber Stiftung) rīkotajā Berlīnes Ārpolitikas forumā, kurā uzmanība tiks pievērsta Eiropas nākotnei mainīgajā pasaulē. Dalībnieki diskutēs par Eiropas Savienības nākotni un Vācijas lomu tajā, Eiropas atbildi uz pieaugošo populismu un nacionālismu, Eiropas lomu turpmākas Tuvo Austrumu nestabilitātes novēršanā, attiecībām ar Krieviju un Ķīnu, kā arī transatlantiskās alianses izaicinājumiem.

Šogad foruma dalībnieku vidū ir Vācijas ārlietu ministrs Heiko Māss (Heiko Maas), NATO ģenerālsekretāra vietniece Roza Gotemillere (Rose Gottemoeller), Igaunijas aizsardzības ministrs Jiri Luiks (Juri Luik), Vācijas aizsardzības ministre Urzula fon der Leiena (Ursula von der Leyen) un citi augsta līmeņa viesi.

Berlīnes Ārpolitikas forums ik gadu pulcē ap 250 augsta līmeņa politiķus, amatpersonas, ekspertus un žurnālistus no visas pasaules, lai diskutētu par aktuāliem izaicinājumiem Vācijas un Eiropas ārpolitikas dienaskārtībā.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana