Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica piedalīsies ikgadējā Dubrovnikas forumā


foto;Ārlietu ministrija
No 2018. gada 31. augusta līdz 1. septembrim Dubrovnikā, Horvātijā, norisināsies ikgadējais Dubrovnikas forums, kurā Latviju pārstāvēs Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica. Šogad forums veltīts noturības stiprināšanai Eiropā un tās kaimiņu reģionos.

Forumā uzmanība tiks pievērsta izaicinājumiem, ko rada migrācija, terorisms, klimata pārmaiņas un dažādi asimetriskie apdraudējumi, kas uzliek pārbaudījumu Eiropai un Vidusjūras reģionam politiskā, drošības, ekonomikas, sociālā un kultūras līmenī. Diskusijas tiks veltītas risinājumu meklējumiem, lai stiprinātu valstu un ES spēju stāties pretī krīzes situācijām un hibrīddraudiem.

Pēc Horvātijas ārlietu un Eiropas lietu ministres ielūguma parlamentārā sekretāre uzstāsies diskusijā, kas veltīta pretošanās viltus ziņām un mediju manipulēšanai. Tiks diskutēts par dezinformācijas un viltus ziņu negatīvo ietekmi uz demokrātiju un sabiedrību, kā arī meklēti risinājumi cīņai ar to, neietekmējot vārda brīvību.

Z. Kalniņai-Lukaševicai paredzētas arī divpusējās tikšanās, tostarp ar Horvātijas Ārlietu un Eiropas lietu ministrijas valsts sekretāri Eiropas lietās Andreju Metelko Zgombiču (Andreja Metelko Zgombić).

Forumā piedalīsies augsta līmeņa viesi, piemēram, Eiropas Komisijas (EK) Brexit sarunu delegācijas vadītājs Mišels Barnjē (Michel Barnier), EK starptautiskās sadarbības un attīstības komisārs Nevens Mimica (Neven Mimica), kā arī vairāk nekā desmit citu valstu ārlietu ministri un to vietnieki, domnīcu un akadēmisko aprindu pārstāvji.

Ārlietu ministrija
Par šo rakstu nav saņemts neviens komentārs.
Pievienot komentāru
Vārds:
e-pasts:Aktuālās ziņas

mēbeļu izgatavošana
apdrošināšana  octa  granulu katli